Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2017. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Bossekop UL

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30000100 fre 30/06 08:00 fre 30/06 Björklunda 1 11-11 B16 Grp 8 Bossekop UL 2 - 3 Storfors AIK      
30007201 fre 30/06 09:00 fre 30/06 Nolia 8 B13 Grp 3 Bossekop UL 1 - 4 Innstrandens IL      
30006002 fre 30/06 10:00 fre 30/06 Storfors 4-Prefabmästarna B14 Grp 14 FK Bodø/Glimt 2 1 - 8 Bossekop UL      
30001503 fre 30/06 11:00 fre 30/06 Gotis 4 9-9 G14 Grp 7 Bossekop UL 1 - 3 Innstrandens IL      
30004403 fre 30/06 11:00 fre 30/06 Nordlunda 2 11-11 G13 Grp 5 Bossekop UL 0 - 1 Piteå IF FF 1      
30002104 fre 30/06 12:00 fre 30/06 Kyrkplan 1 B15 Grp 3 Arjeplogs SK 0 - 6 Bossekop UL      
30001504 fre 30/06 12:00 fre 30/06 Gotis 4 9-9 G15 Grp 1 Oulunsalon Pallo 0 - 1 Bossekop UL      
30005706 fre 30/06 14:00 fre 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets B13 Grp 3 Piteå IF FF 2 3 - 0 Bossekop UL      
30002407 fre 30/06 15:00 fre 30/06 LF1 11-11 G13 Grp 5 Merilappi United 3 - 1 Bossekop UL      
30000108 fre 30/06 16:00 fre 30/06 Björklunda 1 11-11 G15 Grp 1 Bossekop UL 2 - 1 Ørnes IL      
30004908 fre 30/06 17:00 fre 30/06 Parken 1 B15 Grp 3 Bossekop UL 1 - 2 Varden FK / IL Pioner      
30004411 fre 30/06 19:00 fre 30/06 Nordlunda 2 11-11 B16 Grp 8 IK Junkeren 1 - 0 Bossekop UL      
30002412 fre 30/06 22:00 fre 30/06 LF1 11-11 B14 Grp 14 Bossekop UL 1 - 0 CEF 18 Tucuman 1      
30001511 fre 30/06 22:00 fre 30/06 Gotis 4 9-9 G14 Grp 7 Storfors AIK 3 - 1 Bossekop UL      
01005000 lör 01/07 08:00 lör 01/07 SCA 9-9 B16 Grp 8 Harstad IL 1 - 2 Bossekop UL      
01006400 lör 01/07 08:00 lör 01/07 Svensbyn 1 11-11 G13 Grp 5 Fromhedens IF 5 - 1 Bossekop UL      
01002101 lör 01/07 09:00 lör 01/07 Kyrkplan 1 B13 Grp 3 Bossekop UL 3 - 3 Bergnäsets AIK      
01006102 lör 01/07 10:00 lör 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket G14 Grp 7 IFK Arvidsjaur DFK 1 - 2 Bossekop UL      
01000902 lör 01/07 10:00 lör 01/07 Björklunda 3 11-11 B14 Grp 14 Bossekop UL 2 - 2 Piteå IF FF 2      
01006103 lör 01/07 11:00 lör 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket G15 Grp 1 Sunderby SK 2 - 0 Bossekop UL      
01006505 lör 01/07 13:00 lör 01/07 Svensbyn 2 9-9 B15 Grp 3 Bossekop UL 0 - 0 Piteå IF FF      
01002506 lör 01/07 14:00 lör 01/07 LF2 11-11 B16 Grp 8 Bossekop UL 2 - 0 FA Sápmi      
01007706 lör 01/07 15:00 lör 01/07 IVAB Arena-Sjulnäs B14 Slutspel A 1/16 Final Bossekop UL 1 - 2 FK Senja      
01005007 lör 01/07 20:00 lör 01/07 SCA 9-9 G15 Slutspel A 1/8 Final Alta IF 2 4 - 1 Bossekop UL      
01007708 lör 01/07 20:00 lör 01/07 IVAB Arena-Sjulnäs B15 Slutspel A 1/8 Final Hammarby IF FF 0 - 5 Bossekop UL      
02002500 sön 02/07 08:00 sön 02/07 LF2 11-11 B15 Slutspel A 1/4 Final Hunstad FK 1 - 0 Bossekop UL      
02001501 sön 02/07 09:00 sön 02/07 Gotis 4 9-9 B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 1 0 - 2 Bossekop UL      
02003401 sön 02/07 09:00 sön 02/07 Norrfjärden 1 G13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Spkl Hardhaus 0 - 3 Bossekop UL      
02005702 sön 02/07 10:00 sön 02/07 Storfors 1-Svensk Fastighets B16 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Skånland OIF 0 - 3 Bossekop UL      
02005002 sön 02/07 10:00 sön 02/07 SCA 9-9 B14 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Bossekop UL 0 - 2 Sandåkerns SK      
02005902 sön 02/07 10:00 sön 02/07 Storfors 3a G15 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Kågedalens AIF 2 - 0 Bossekop UL      
02007205 sön 02/07 14:00 sön 02/07 Nolia 8 G14 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Lira BK 3 - 1 Bossekop UL