Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2017. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Boys 13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01000106 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Björklunda 1 11-11 1/16 Final FK Bodø/Glimt 7 - 0 Terjärv Ungdoms SK      
01000906 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Björklunda 3 11-11 1/16 Final Robertsfors IK 3 - 0 Gratangen IL      
01002406 lör 01/07 14:00 lör 01/07 LF1 11-11 1/16 Final IFK Luleå 2 - 3 BFA Vilnius      
01004406 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Nordlunda 2 11-11 1/16 Final Piteå IF FF 2 0 - 1 Bureå IF      
01004506 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Nordlunda 3 11-11 1/16 Final Vasastan BK 5 - 4 P Sunnanå SK      
01004906 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Parken 1 1/16 Final Tegs SK 2 - 0 Hif/Stein      
01005706 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/16 Final Innstrandens IL 3 - 0 FK Brage Trondenes      
01005806 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Storfors 2a 1/16 Final CA Intercups 5 - 2 Gällivare SK      
01005906 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Storfors 3a 1/16 Final Kiruna FF 4 - 0 Kvaløya SK 2      
01006006 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/16 Final TP-47 Vit 3 - 1 FK Mjølner 1      
01006205 lör 01/07 14:00 lör 01/07 Strömsborg 1 9-9 1/16 Final Sortland IL 3 - 1 Morön BK / Skellefteå FF      
01007705 lör 01/07 14:00 lör 01/07 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final FK Senja 0 - 1 Sunderby SK/Rutviks SK      
01005707 lör 01/07 15:00 lör 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/16 Final Hedens IF 2 - 3 Ajax-Sarkkiranta      
01005807 lör 01/07 15:00 lör 01/07 Storfors 2a 1/16 Final Sandåkerns SK 2 - 0 AC Kajaani      
01000109 lör 01/07 19:00 lör 01/07 Björklunda 1 11-11 1/8 Final Innstrandens IL 0 - 4 CA Intercups      
01000908 lör 01/07 19:00 lör 01/07 Björklunda 3 11-11 1/8 Final Kiruna FF 0 - 2 TP-47 Vit      
01002006 lör 01/07 19:00 lör 01/07 Kyrkplan 2 1/8 Final Vasastan BK 5 - 2 Sortland IL      
01002106 lör 01/07 19:00 lör 01/07 Kyrkplan 1 1/8 Final FK Mjølner 2 5 - 1 Bureå IF      
01002411 lör 01/07 19:00 lör 01/07 LF1 11-11 1/8 Final Sunderby SK/Rutviks SK 0 - 3 BFA Vilnius      
01002511 lör 01/07 19:00 lör 01/07 LF2 11-11 1/8 Final Ajax-Sarkkiranta 0 - 2 Tegs SK      
01004907 lör 01/07 19:00 lör 01/07 Parken 1 1/8 Final Kabelvåg IL 0 - 2 Sandåkerns SK      
01005006 lör 01/07 19:00 lör 01/07 SCA 9-9 1/8 Final Robertsfors IK 2 - 3 FK Bodø/Glimt      
02004900 sön 02/07 08:00 sön 02/07 Parken 1 1/4 Final FK Mjølner 2 3 - 1 Vasastan BK      
02005000 sön 02/07 08:00 sön 02/07 SCA 9-9 1/4 Final BFA Vilnius 0 - 3 Tegs SK      
02006000 sön 02/07 08:00 sön 02/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/4 Final Sandåkerns SK 3 - 1 FK Bodø/Glimt      
02006100 sön 02/07 08:00 sön 02/07 Storfors 5-ICA Supermarket 1/4 Final CA Intercups 3 - 0 TP-47 Vit      
02000103 sön 02/07 11:00 sön 02/07 Björklunda 1 11-11 Semifinal FK Mjølner 2 0 - 1 Tegs SK      
02000903 sön 02/07 11:00 sön 02/07 Björklunda 3 11-11 Semifinal Sandåkerns SK 0 - 3 CA Intercups      
02000906 sön 02/07 14:00 sön 02/07 Björklunda 3 11-11 Bronsmatch FK Mjølner 2 4 - 1 Sandåkerns SK      
02000107 sön 02/07 15:00 sön 02/07 Björklunda 1 11-11 Final Tegs SK 0 - 2 CA Intercups