Boys 14

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30006600 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Svensbyn 3 Avslutningsmatcher 2 Tervarit Juniorit Red 0 - 0 Älvsby IF    
30006500 sö 30/06 08:00 sö 30/06 Svensbyn 2 Avslutningsmatcher 2 FC Norrsken 1 - 4 Gimonäs Umeå IF    
30002101 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 1 Sandåkerns SK 4 - 5 Sandnessjøen IL    
30002001 sö 30/06 09:00 sö 30/06 Kyrkplan 2 Avslutningsmatcher 1 Alta IF 2 1 - 0 FK Senja    
30002402 sö 30/06 10:00 sö 30/06 LF1 Avslutningsmatcher 1 Stakkevollan IF 0 - 4 IFK Umeå    
30005002 sö 30/06 10:00 sö 30/06 SCA Avslutningsmatcher 1 Kajaanin Haka 1 - 2 Öjeby IF /IBFF    
30002502 sö 30/06 10:00 sö 30/06 LF2 Avslutningsmatcher 1 Mosjøen IL 1 1 - 3 IFK Luleå Blå    
30009202 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Parken 2 Avslutningsmatcher 1 FK Fauske/Sprint 1 - 0 Tervarit Juniorit YJ2    
30008502 sö 30/06 10:00 sö 30/06 PiteEnergi 8 Avslutningsmatcher 2 Bossmo & Ytteren IL 3 - 1 FF Jaro Vit    
30000102 sö 30/06 10:00 sö 30/06 Björklunda 1 Avslutningsmatcher 2 Umedalens IF 0 - 2 FK Mjølner    
30001602 sö 30/06 10:15 sö 30/06 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 HauPa Valkoinen 1 - 2 Storfors AIK    
30001503 sö 30/06 11:00 sö 30/06 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 0 - 2 IL Morild    
30002104 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 1 Kubikenborgs IF 3 - 0 RoPS/Santa YJ Valkoinen    
30002004 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Kyrkplan 2 Avslutningsmatcher 1 Mosjøen IL 2 1 - 6 Teg Södra Umeå IF    
30006504 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Svensbyn 2 Avslutningsmatcher 2 Haparanda FF 2 - 5 Blåmann IL    
30000904 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Björklunda 3 Avslutningsmatcher 2 Kiruna FF röd 2 - 2 FK Bodø/Glimt 2    
30001604 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 IFK Luleå Vit 3 - 2 IFK Kalix    
30006404 sö 30/06 12:00 sö 30/06 Svensbyn 1 Avslutningsmatcher 2 Bardufoss OIF 1 - 3 Södra Skärgårdens IK    
30008405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 PiteEnergi 7 Avslutningsmatcher 2 Medkila IL 2 - 0 Munksund-Skuthamns SK    
30001505 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 FF Jaro Röd 5 - 1 Lira BK    
30006405 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Svensbyn 1 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 1 4 - 2 RoPS/Santa YJ Sininen    
30000905 sö 30/06 13:00 sö 30/06 Björklunda 3 Avslutningsmatcher 2 BFA 2 4 - 2 Hif/Stein    
30009206 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Parken 2 Avslutningsmatcher 1 Sunderby SK 1 - 0 FK Brage Trondenes    
30006106 sö 30/06 14:00 sö 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket Avslutningsmatcher 2 Alta IF 1 8 - 0 OLS    
30002007 sö 30/06 15:00 sö 30/06 Kyrkplan 2 Avslutningsmatcher 1 Tromsø IL 0 - 3 Niva FK    
30008408 sö 30/06 16:00 sö 30/06 PiteEnergi 7 Avslutningsmatcher 2 Bureå IF 1 - 4 FC Norrsken