You are viewing the results for Piteå Summer Games 2019. View the current results for Piteå Summer Games 2022 here.

OLS

Import into your calendar
  Nbr Time Arena Group Round Home team Result  Away team   Live  
28001600 Fri 28/06 08:00 Fri 28/06 Gotis 5 11-11 B14 Grp 5 Haparanda FF 2 - 1 OLS    
28002900 Fri 28/06 08:00 Fri 28/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 6 OLS Kreikka Blue 13 - 1 IFK Arvidsjaur FK Messi      
28002000 Fri 28/06 08:00 Fri 28/06 Kyrkplan 2 B13 Grp 4 OLS Itä 0 - 6 Robertsfors IK    
28001700 Fri 28/06 08:00 Fri 28/06 Furunäset 1 B9 Grp 7 OLS Kreikka White 6 - 0 Alviks IK Blå      
28001701 Fri 28/06 08:45 Fri 28/06 Furunäset 1 B9 Grp 2 OLS Ranska Blue 14 - 1 Munksund-Skuthamns SK      
28008602 Fri 28/06 10:00 Fri 28/06 PiteEnergi 9 B12 Grp 5 OLS Ranska PSG 8 - 1 Åkersberga BK Grön    
28002903 Fri 28/06 10:15 Fri 28/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 8 Öjeby IF 1 - 3 OLS Ranska Yellow      
28001403 Fri 28/06 11:00 Fri 28/06 Gotis 3 B10 Grp 8 OLS Kreikka Olympiakos 1 - 7 IFK Arvidsjaur    
28001203 Fri 28/06 11:00 Fri 28/06 Gotis 1 B10 Grp 9 Piteå IF FF 2 4 - 7 OLS Kreikka AEK    
28001805 Fri 28/06 11:45 Fri 28/06 Furunäset 2 B9 Grp 4 OLS Ranska 11 PSG 9 - 0 Bergnäsets AIK Grön      
28001806 Fri 28/06 12:30 Fri 28/06 Furunäset 2 B9 Grp 7 Skellefteå FF 2 6 - 3 OLS Kreikka White      
28001807 Fri 28/06 13:15 Fri 28/06 Furunäset 2 B9 Grp 2 OLS Ranska Blue 10 - 0 Luleå SK Blå      
28005506 Fri 28/06 14:00 Fri 28/06 Sparbanken Nord 5 B11 Grp 9 OLS Ruotsi 2 - 5 Reinen IL Sort    
28006406 Fri 28/06 14:00 Fri 28/06 Svensbyn 1 11-11 B14 Grp 5 OLS 1 - 8 Tromsø IL    
28001808 Fri 28/06 14:00 Fri 28/06 Furunäset 2 B8 Grp 3 Rosvik IK 1 - 14 OLS Ranska PSG      
28008207 Fri 28/06 15:00 Fri 28/06 Svensbyn 4 B12 Grp 5 OLS Ranska PSG 12 - 0 Gammelstads IF    
28007707 Fri 28/06 15:00 Fri 28/06 IVAB Arena-Sjulnäs B13 Grp 4 FK Landsås 8 - 0 OLS Itä    
28002911 Fri 28/06 16:15 Fri 28/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 8 OLS Ranska Yellow 2 - 0 Piteå IF FF 2      
28005509 Fri 28/06 17:00 Fri 28/06 Sparbanken Nord 5 B10 Grp 9 OLS Kreikka AEK 6 - 0 FC Siili Green    
28003013 Fri 28/06 17:45 Fri 28/06 PiteEnergi 4 B9 Grp 4 FC Siili (Messit) 1 - 8 OLS Ranska 11 PSG      
28002714 Fri 28/06 18:30 Fri 28/06 PiteEnergi 1 B9 Grp 7 Kolarin Kontio 1 - 3 OLS Kreikka White      
28001910 Fri 28/06 18:30 Fri 28/06 Furunäset 3 B9 Grp 6 Haukiputaan Pallo black 2 - 4 OLS Kreikka Blue      
28008711 Fri 28/06 19:00 Fri 28/06 PiteEnergi 10 B10 Grp 8 Munksund-Skuthamns SK 6 - 2 OLS Kreikka Olympiakos    
28003015 Fri 28/06 19:15 Fri 28/06 PiteEnergi 4 B8 Grp 3 OLS Ranska PSG 5 - 8 Piteå IF FF 4      
28007912 Fri 28/06 22:00 Fri 28/06 Strömbacka B11 Grp 9 Piteå IF FF 1 1 - 2 OLS Ruotsi    
29005800 Sat 29/06 08:00 Sat 29/06 Storfors 2a Dina Försäkringar B14 Grp 5 Mosjøen IL 1 6 - 0 OLS    
29005101 Sat 29/06 10:00 Sat 29/06 Sparbanken Nord 1 B12 Grp 5 Tromsø IL Bjerkaker 0 - 4 OLS Ranska PSG    
29006102 Sat 29/06 10:00 Sat 29/06 Storfors 5-ICA Supermarket B13 Grp 4 IK Grand/Grønnåsen 3 - 0 OLS Itä    
29002703 Sat 29/06 10:15 Sat 29/06 PiteEnergi 1 B9 Grp 2 IFK Luleå 2 0 - 6 OLS Ranska Blue      
29003004 Sat 29/06 11:00 Sat 29/06 PiteEnergi 4 B9 Grp 4 OLS Ranska 11 PSG 5 - 1 Gammelstads IF Grön      
29009103 Sat 29/06 11:00 Sat 29/06 Svensbyn 5 B11 Grp 9 OLS Ruotsi 1 - 5 Älvsby IF    
29001805 Sat 29/06 12:30 Sat 29/06 Furunäset 2 B9 Grp 6 OLS Kreikka Blue 7 - 0 Luleå SK Vit      
29002906 Sat 29/06 12:30 Sat 29/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 8 IFK Arvidsjaur FK Zlatan 1 - 5 OLS Ranska Yellow      
29003007 Sat 29/06 13:15 Sat 29/06 PiteEnergi 4 B8 Grp 3 OLS Ranska PSG 2 - 4 Al 1      
29001206 Sat 29/06 14:00 Sat 29/06 Gotis 1 B10 Grp 9 OLS Kreikka AEK 8 - 2 Luleå SK Röd    
29004608 Sat 29/06 16:00 Sat 29/06 Nordlunda 4 B11 B-gruppspel 13 OLS Ruotsi 1 - 4 Innstrandens IL 1    
29002911 Sat 29/06 16:15 Sat 29/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 7 Norrfjärdens IF 1 - 9 OLS Kreikka White      
29003012 Sat 29/06 17:00 Sat 29/06 PiteEnergi 4 B9 Grp 2 IBFF 1 0 - 14 OLS Ranska Blue      
29005209 Sat 29/06 17:00 Sat 29/06 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A 1/16 Final OLS Ranska PSG 10 - 1 IL Ulfstind    
29003013 Sat 29/06 17:45 Sat 29/06 PiteEnergi 4 B9 Grp 4 Skellefteå FF 1 4 - 4 OLS Ranska 11 PSG      
29009109 Sat 29/06 18:00 Sat 29/06 Svensbyn 5 B10 Grp 8 KemPa 5 - 2 OLS Kreikka Olympiakos    
29001210 Sat 29/06 19:00 Sat 29/06 Gotis 1 B10 Grp 9 OLS Kreikka AEK 1 - 2 Alvik IK 2    
29002915 Sat 29/06 19:15 Sat 29/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 8 OLS Ranska Yellow 2 - 3 FC Siili (Ronaldot)      
29001902 Sat 29/06 19:15 Sat 29/06 Furunäset 3 B9 Grp 6 Piteå IF FF 3 0 - 3 OLS Kreikka Blue      
29001715 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 Furunäset 1 B8 Grp 3 Munksund-Skuthamns SK 1 1 - 6 OLS Ranska PSG      
29002612 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 LF3 B12 Slutspel A 1/8 Final OLS Ranska PSG 4 - 1 FK Bodø/Glimt 4    
30002800 Sun 30/06 08:00 Sun 30/06 PiteEnergi 2 B9 Grp 7 OLS Kreikka White 4 - 1 Bergnäsets AIK Vit      
30005100 Sun 30/06 08:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/4 Final JK Tammeka Blue 1 - 3 OLS Ranska PSG    
30002701 Sun 30/06 08:45 Sun 30/06 PiteEnergi 1 B9 Grp 6 IBFF 2 0 - 8 OLS Kreikka Blue      
30001800 Sun 30/06 08:45 Sun 30/06 Furunäset 2 B8 Grp 3 Gällivare SK Lejon 4 - 3 OLS Ranska PSG      
30001201 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Gotis 1 B11 B-gruppspel 13 IFK Luleå 2 4 - 4 OLS Ruotsi    
30002902 Sun 30/06 09:30 Sun 30/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 2 Gammelstads IF Vit 2 - 4 OLS Ranska Blue      
30003003 Sun 30/06 10:15 Sun 30/06 PiteEnergi 4 B9 Grp 4 OLS Ranska 11 PSG 8 - 0 Storfors AIK 1      
30005203 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A Semi final Niva FK 5 - 1 OLS Ranska PSG    
30004803 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Strömsborg 3 B10 Grp 8 OLS Kreikka Olympiakos 0 - 3 Alvik IK 1    
30002806 Sun 30/06 12:30 Sun 30/06 PiteEnergi 2 B9 Grp 7 OLS Kreikka White 7 - 1 Rosvik IK      
30002707 Sun 30/06 13:15 Sun 30/06 PiteEnergi 1 B9 Grp 6 IFK Luleå 4 2 - 4 OLS Kreikka Blue      
30005406 Sun 30/06 14:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 4 B11 B-gruppspel 13 OLS Ruotsi 1 - 3 Gimonäs Umeå IF s/å svart    
30005906 Sun 30/06 14:00 Sun 30/06 Storfors 3 Varsam Försäkring B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Spkl Hardhaus 1 - 2 OLS Itä    
30006106 Sun 30/06 14:00 Sun 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket B14 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Alta IF 1 8 - 0 OLS    
30001709 Sun 30/06 14:45 Sun 30/06 Furunäset 1 B9 Grp 8 OLS Ranska Yellow 0 - 2 Sunderby SK Blå      
30005307 Sun 30/06 15:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A Bronze match OLS Ranska PSG 5 - 1 Reinen IL 1    
30008708 Sun 30/06 16:00 Sun 30/06 PiteEnergi 10 B10 Extra 4 Luleå SK Blå 1 - 0 OLS Kreikka AEK