Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2018. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
AC Kajaani Boys 14
AIK FF Girls 11
AIK FF Girls 12
Ajax-Ospa svart Girls 11
Ajax-Ospa vit Girls 12
Ajax-Ospa blå Girls 12
Ajax Sarkkiranta White Boys 11
Ajax Sarkkiranta Blue Boys 11
Ajax Sarkkiranta Black Boys 11
Alta IF Boys 11
Alta IF Boys 13
Alta IF Boys 13
Alta IF Boys 14
Alta IF Girls 13
Alta IF Girls 13
Alta IF Girls 14
Alta IF Girls 15
Alviks IK Blå Boys 8
Alviks IK Vit Boys 8
Alviks IK Vit Boys 9
Alviks IK Blå Boys 9
Alviks IK Boys 10
Alviks IK Boys 11
Alviks IK Boys 12
Alviks IK Boys 13
Alviks IK Boys 14
Alviks IK Boys 16
Alviks IK Girls 9
Alviks IK Blå Girls 10
Alviks IK Vit Girls 10
Alviks IK Girls 11
Alviks IK Girls 12
Alviks IK Blå Girls 15
Ames SC Girls 15
Arjeplogs SK Boys 16
Arjeplogs SK Girls 15
Arnäs IF Girls 15
Ballangen FK Boys 15
Bardufoss OIF Boys 14
Bardufoss OIF Boys 16
Bardufoss OIF Girls 16
Beisfjord IL Beisfjord/Hardhaus Boys 13
Beisfjord IL Boys 16
Bele Barkarby FF Boys 13
Bergnäset AIK Girls 12
Bergnäsets AIK Boys 10
Bergnäsets AIK Boys 11
Bergnäsets AIK Girls 10
Bergnäsets AIK Girls 11
Bergnästets AIK Girls 15
BIK SK Girls 15
Bjerkvik/Gratangen Girls 14
Bjørnevatn IL Boys 15
Bossekop UL Boys 13
Bossekop UL Boys 13
Bossekop UL Boys 14
Bossekop UL Boys 15
Bossekop UL Boys 16
Bossekop UL Girls 13
Bossekop UL Girls 14
Bossekop UL Girls 16
Bureå IF Boys 12
Burträsk FF Girls 12
Burträsk IK/Mjövallens BK Boys 15
Byske FF Girls 12
C.E.F 18 Tucuman Boys 14
CFCS&H Boys 9
Clemensnäs IF Boys 11
Clemensnäs IF Girls 12
Clemensnäs IF/ Rönnskär Railcare IF Girls 10
Deren FC Boys 14
Djurgården IF Mörkblå Girls 12
Djurgården IF Blå Girls 12
Enköpings SK Girls 16
Enskede IK Girls 14
Ersboda SK Boys 12
Ersmark IK Girls 12
Ersmark IK Girls 13
Essvik AIF Boys 14
FA Sápmi Boys 16
FA Sápmi Girls 16
Fauske/ Sprint Girls 15
FC Järfälla Boys 15
FC Kuffen Girls 12
FC Kuffen/Norrvalla FF Girls 14
FC Kurenpojat Boys 8
FC Kurenpojat Boys 11
FC Kurenpojat Boys 14
FC Kurenpojat Girls 11
FC Norrsken Boys 13
FC Norrsken Boys 14
FC Norrsken Girls 10
FC Norrsken Girls 11
FC Norrsken Girls 12
FC Norrsken Girls 13
FC Norrsken Girls 14
FC Norrsken Girls 15
FC Santa Claus Juniorit Red Boys 11
FC Santa Claus Juniorit White Boys 11
FC Siili Boys 8
FC Siili White Boys 9
FC Siili Green Boys 9
FC Siili Girls 15
FC Siili Girls 16
FC Tiikerit FC Tigers Boys 12
FC Wimma Orange or black Girls 11
FC Wimma Orange or black Girls 12
Fc Ylivieska Pool Boys 10
Fc Ylivieska Barca Boys 10
Fc Ylivieska Chelsea Boys 10
FF Jaro Röd Boys 13
FF Jaro Vit Boys 13
FK Azuolas Kaunas Boys 9
FK Azuolas Kaunas Boys 12
FK Bodø/Glimt Boys 12
FK Bodø/Glimt 2a Boys 13
FK Bodø/Glimt Boys 13
FK Bodø/Glimt Boys 14
FK Bodø/ Glimt Boys 11
FK Bodø/ Glimt Boys 11
FK Bodø Glimt Boys 11
FK Brage Trondenes Boys 14
FK Brage Trondenes Boys 13
FK Brage Trondenes Boys 16
FK Jonava Boys 12
FK Jonava Boys 14
FK Jonava Boys 16
FK Landsås Boys 12
FK Luna Boys 12
FK Mjølner Boys 11
FK Mjølner Boys 11
FK Mjølner Boys 12
FK Mjølner Boys 13
FK Mjølner Boys 14
FK Mjølner Boys 14
FK Mjølner Girls 11
FK Mjølner Girls 12
FK Nevezis Kedainiai Boys 12
FK Saltdalkameratene Boys 15
FK Senja Boys 12
FK Senja Boys 13
FK Senja Boys 14
FK Senja Boys 15
FK Senja Boys 16
FKSK/IL Vinger Girls 15
FK Varg Boys 12
FK Vinkelen Girls 14
FM Zaibas Boys 15
Fromhedens IF Girls 10
Fromhedens IF Girls 11
Fromhedens IF Girls 12
Fromhedens IF Girls 15
Fromhedens IF Girls 16
Gammelgårdens IF Boys 14
Gammelgårdens IF Boys 15
Gammelgårdens IF Vit Girls 11
Gammelgårdens IF Röd Girls 11
Gammelstads IF Boys 8
Gammelstads IF Grön Boys 9
Gammelstads IF Vit Boys 9
Gammelstads IF Boys 10
Gammelstads IF Boys 11
Gammelstads IF Boys 12
Gammelstads IF Girls 13
GBK Boys 13
GBK Boys 15
Gimonäs Umeå IF Blackhawks Boys 12
Gimonäs Umeå IF Dragons Boys 13
Gimonäs Umeå IF Tomtebo Boys 13
Gimonäs Umeå IF Boys 14
Gimonäs Umeå IF Tomtebo Girls 10
Gimonäs Umeå IF Tigers Girls 12
Gimonäs Umeå IF Girls 15
Gratangen IL Boys 14
Grønnåsen IL Girls 11
Gällivare SK Björnarna Boys 8
Gällivare SK Lejonen Boys 8
Gällivare SK Boys 9
Gällivare SK Boys 10
Gällivare SK Boys 11
Gällivare SK Boys 12
Gällivare SK Boys 14
Gällivare SK Girls 10
Gällivare SK Girls 11
Hammarby IF FF Girls 14
Hamna IL Boys 12
Hamna IL Boys 13
Hamna IL Boys 15
Hamna IL Mörkblå Girls 12
Hamna IL Vit Girls 12
Hamna IL Girls 14
Haparanda FF Boys 15
Haparanda FF Girls 13
Harstad IL Boys 15
HauPa Barcelona Boys 9
HauPa Manu Boys 9
HauPa Bayern Boys 9
HauPa Real Boys 10
HauPa Bayern Boys 10
HauPa Barca Boys 10
HauPa Green Boys 11
HauPa Yellow Boys 11
HauPa Black Boys 11
HauPa Valkoinen Boys 13
HauPa Edustus Boys 13
HauPa Girls 8
HauPa Guld Girls 9
HauPa Grön Girls 9
HauPa Girls 10
HauPa Yellow Girls 11
Hedens IF Boys 9
Hedens IF Boys 12
Hedens IF Boys 14
Hesseng IL Boys 15
Hesseng IL Girls 14
HIF/Stein Boys 13
HIF/Stein Boys 14
HIF/Stein Girls 15
Hif-Stein A Boys 11
Hif-Stein B Boys 11
Hif-Stein Boys 12
Hif- Stein Girls 12
Hif- Stein Girls 13
Hunstad FK Boys 11
Hunstad FK Boys 12
Hunstad FK Boys 14
Hunstad FK Boys 16
Hunstad FK Girls 14
Håkvik IL Boys 12
Håkvik IL Boys 16
Håkvik IL Girls 12
Hägglunds IOFK Boys 11
Hässelby SK FF Boys 14
Hässelby SK FF Boys 15
Hässelby SK FF Girls 16
IBFF Grön Boys 8
IBFF Vit Boys 8
IBFF Boys 9
IBFF Boys 9
IBFF Boys 10
IBFF Boys 11
IBFF Orange Girls 8
IBFF Orange Girls 8
IBFF Girls 9
IBFF Girls 9
IBFF Girls 10
IBFF Orange Girls 12
IBFF Orange Girls 12
IF Fløya Boys 11
IFK Arvidsjaur Blå Boys 12
IFK Arvidsjaur Mörkblå Boys 12
IFK Arvidsjaur DFK Girls 13
IFK Arvidsjaur FK Messi Boys 8
IFK Arvidsjaur FK Ronaldo Boys 8
IFK Arvidsjaur FK Zlatan Boys 8
IFK Arvidsjaur FK Boys 10
IFK Arvidsjaur FK Boys 10
IFK Arvidsjaur FK Boys 15
IF Kilkameratene Boys 12
IF Kilkameratene Boys 13
IF Kilkameratene Boys 14
IF Kilkameratene Boys 15
IF Kilkameratene Girls 12
IF Kilkameratene Girls 15
IFK Kalix Vit Boys 12
IFK Kalix Röd Boys 12
IFK Kalix Boys 13
IFK Kalix Boys 15
IFK Kalix Röd Girls 10
IFK Kalix Vit Girls 10
IFK Kalix Girls 13
IFK Luleå Blå Boys 9
IFK Luleå Svart Boys 9
IFK Luleå Vit Boys 9
IFK Luleå Vit Boys 10
IFK Luleå Blå Boys 10
IFK Luleå Röd Boys 11
IFK Luleå Blå Boys 11
IFK Luleå Vit Boys 11
IFK Luleå Boys 12
IFK Luleå Boys 12
IFK Luleå Boys 12
IFK Luleå Vit Boys 13
IFK Luleå Blå Boys 13
IFK Luleå Boys 14
IFK Luleå Blå Girls 10
IFK Luleå Vit Girls 11
IFK Luleå Blå Girls 11
IFK Luleå Girls 12
IFK Luleå Girls 14
IFK Luleå/Lira BK Vit Boys 15
IFK Luleå/Lira BK Gul Boys 15
IFK Umeå Blå Boys 12
IFK Umeå Vit Boys 12
IFK Umeå Boys 13
IF Skarp Boys 12
IF Skarp Boys 14
IF Skarp Boys 16
IF Skarp Girls 12
IF Skarp Hvit Girls 14
IF Skarp Svart Girls 14
IK Grand Bodø Boys 11
IK Grand Bodø Boys 12
IK Grand Bodø Boys 12
IK Grand Bodø Boys 14
IK Grand Bodø Boys 15
IK Grand Bodø Girls 11
IK Grand Bodø Girls 12
IK Grand Bodø 3 Girls 12
IK Grand Bodø Girls 12
IK Grand Bodø Girls 14
IK Grand Bodø Girls 15
IK Junkeren White Boys 11
IK Junkeren Svart Boys 14
IK Junkeren Vit Boys 14
IK Junkeren Boys 15
IL Morild Boys 13
IL Norild Boys 13
IL Norild Boys 15
IL Norild Girls 15
Indrefjord IL Boys 10
Indrefjord IL Boys 12
Infjärdens SK Girls 16
Innervik SK Girls 11
Innstrandens IL Grön Boys 13
Innstrandens IL Girls 12
Innstrandens IL Girls 13
Innstrandens IL Girls 13
Innstrandens IL Girls 15
Intercups MX Blue Boys 12
Intercups MX Green Boys 13
Intercups MX intercups 1 Boys 14
Iskmo-Jungsund BK Boys 12
Iskmo-Jungsund BK Girls 12
JFC Skonto Boys 12
JFC Skonto Boys 13
JFC Skonto Boys 14
JK Tammeka Black Boys 9
JK Tammeka White Boys 9
JK Tammeka Yellow Boys 9
JK Tammeka White Boys 10
JK Tammeka Blue Boys 10
JK Tammeka Blue Boys 11
JK Tammeka White Boys 12
JK Tammeka Blue Boys 12
JK Tammeka Boys 13
JK Tammeka Girls 9
JK Tammeka Girls 10
JK Tammeka Girls 15
Jokkmokks SK Boys 8
Jokkmokks SK Boys 9
Jokkmokks SK Boys 10
Jokkmokks SK Boys 11
Jokkmokks SK Girls 13
Kaiskuru IL Boys 14
Kaiskuru IL-IL Frea Boys 12
Kautokeino IL Boys 15
Kautokeino IL Girls 15
Kemin PalloSeura Boys 10
Kemin PalloSeura White Boys 11
Kemin PalloSeura Red Boys 11
Kiimingin Kiekkopojat Boys 10
Kiruna FF Boys 12
Kiruna FF Boys 13
Kiruna FF Boys 14
Kiruna FF Girls 13
Kokkolan Palloveikot Girls 12
Kolarin Kontio Boys 8
Kolarin Kontio Boys 12
Kolarin Kontio Girls 12
KPV Green Boys 11
KPV black Boys 11
KPV White Boys 11
Kramfors Alliansen Girls 12
Krokelvdalen IL Boys 11
KuPS Keltainen Boys 14
KuPS Challenge Boys 14
Kvaløya SK Vit Boys 12
Kvaløya SK Svart Boys 12
Kvaløya SK Röd Boys 12
Kvaløya SK Boys 13
Kvaløya SK Girls 13
Kågedalens AIF Boys 11
Kågedalens AIF Girls 11
Kågedalens AIF Girls 12
Kågedalens AIF Girls 14
La Academia Boys 12
La Academia Boys 14
Larsmo BK Röd Boys 11
Larsmo BK Svart Boys 11
Larsmo BK Boys 12
Larsmo BK Boys 14
Larsmo BK Boys 16
Larsmo BK röd Girls 12
Larsmo BK vit Girls 12
Leknes Fotballklubb Boys 16
Leknes Fotballklubb Girls 16
Liga Sporta Soliaris Boys 12
Lira BK Röd Boys 8
Lira BK Blå Boys 8
Lira BK Vit Boys 8
Lira BK Blå Boys 9
Lira BK Vit Boys 9
Lira BK Blå Boys 10
Lira BK Gul Boys 10
Lira BK Blå Boys 13
Lira BK Gul Boys 13
Lira BK Blå Girls 10
Lira BK Blå Girls 10
Lira BK Gul Girls 12
Lira BK Blå Girls 12
Lira BK Girls 14
Lira BK Girls 15
Lira BK Girls 16
Luleå FC/ Luleå SK Boys 14
Luleå SK Vit Boys 8
Luleå SK Blå Boys 8
Luleå SK Blå Boys 9
Luleå SK Gul Boys 9
Luleå SK Röd Boys 9
Luleå SK Vit Boys 9
Luleå SK Boys 14
Luleå SK Boys 15
Luleå SK LSK 3 Girls 11
Luleå SK LSK 2 Girls 11
Luleå SK LSK 1 Girls 11
Luleå SK Vit Girls 12
Luleå SK Blå Girls 12
Luleå SK LSK/NIK Blå Girls 15
Malmbergets AIF Girls 9
Malmbergets AIF Girls 12
Malmbergets AIF Girls 13
Malmbergets AIF Girls 14
Malmbergets AIF Girls 16
Mariehem SK Grön Boys 12
Mariehem SK Vit Boys 12
Mariehem SK Boys 15
Mariehem SK Girls 12
Medkila IL Boys 12
Medkila IL Boys 13
Medkila IL Girls 12
Medkila IL Girls 15
Merilappi United Girls 10
Merilappi United Girls 12
Merilappi United Girls 14
Modo FF Boys 12
Moelvens FC Boys 12
Morön BK Vit Boys 11
Morön BK Grön Boys 11
Morön BK Boys 12
Morön BK Boys 13
Morön BK MoröBacke Girls 12
Morön BK/Skellefteå FF Boys 14
Munksund/Skuthamns SK Boys 8
Munksund/Skuthamns SK Boys 9
Munksund/Skuthamns SK Boys 10
Munksund/Skuthamns SK Boys 11
Munksund/Skuthamns SK Boys 12
Munksund/Skuthamns SK Boys 13
Munksund/Skuthamns SK Boys 15
Munksund/Skuthamns SK Boys 16
Munksund/Skuthamns SK Girls 8
Munksund/Skuthamns SK Girls 8
Munksund/Skuthamns SK Vit Girls 9
Munksund/Skuthamns SK Svart Girls 9
Munksund/Skuthamns SK Svart Girls 10
Munksund/Skuthamns SK Vit Girls 10
Munksund/Skuthamns SK Girls 11
Munksund/Skuthamns SK Girls 12
Munksund/Skuthamns SK Girls 15
Myckle IK Girls 12
Myckle IK Girls 13
Mälarhöjdens IK Röd Boys 12
Mälarhöjdens IK Svart Boys 12
Nerskogen IL Boys 12
New England Rush Girls 15
Niva FK Boys 8
Niva FK Boys 10
Niva FK Boys 11
Niva FK Boys 13
Nordreisa IL Boys 12
Nordreisa IL Girls 15
Norrfjärdens IF Boys 8
Norrfjärdens IF Boys 9
Norrfjärdens IF Boys 10
Norrfjärdens IF Svart Boys 11
Norrfjärdens IF Gul Boys 11
Norrfjärdens IF Girls 8
Norrfjärdens IF Girls 9
Norsjö IF Boys 13
Notvikens IK Boys 9
Notvikens IK Boys 10
Notvikens IK Boys 15
Notvikens IK Boys 16
Notvikens IK NIK/LSK Gul Girls 15
Nykarleby IK Boys 11
OLS Ranska 11 PSG Boys 8
OLS Ranska 11 Marseille Boys 8
OLS Ruotsi Bromma Boys 9
OLS Kreikka 09 Olympiakos Boys 9
OLS Espanja Barcelona Boys 9
OLS Espanja Real Madrid Boys 9
OLS Kreikka 09 AEK Boys 9
OLS Ruotsi AIK Boys 10
OLS Ranska 07 PSG Boys 11
OLS Hollanti Boys 11
ONS Röd Girls 9
ONS Vit Girls 9
ONS Girls 10
ONS Vit Girls 11
ONS 05 RSM Girls 13
Ostvik IK/Drängsmark IK Boys 9
Pajala IF Boys 13
PaRi Keltainen Girls 12
PaRi Musta Girls 12
Pedersöre FF Boys 11
Pedersöre FF Gul Boys 12
Pedersöre FF Röd Boys 12
Pedersöre FF Girls 12
Pedersöre FF Girls 15
Piteå IF FF Röd Boys 8
Piteå IF FF Vit Boys 8
Piteå IF FF Grön Boys 9
Piteå IF FF Vit Boys 9
Piteå IF FF Blå Boys 9
Piteå IF FF Röd Boys 9
Piteå IF FF Grön Boys 10
Piteå IF FF Blå Boys 10
Piteå IF FF Röd Boys 10
Piteå IF FF Vit Boys 10
Piteå IF FF Vit Boys 11
Piteå IF FF Röd Boys 11
Piteå IF FF Svart Boys 11
Piteå IF FF Boys 12
Piteå IF FF Boys 12
Piteå IF FF Boys 12
Piteå IF FF Boys 13
Piteå IF FF Boys 13
Piteå IF FF Boys 15
Piteå IF FF Boys 16
Piteå IF FF Svart Girls 8
Piteå IF FF Röd Girls 8
Piteå IF FF Vit Girls 8
Piteå IF FF Girls 9
Piteå IF FF Girls 9
Piteå IF FF Girls 9
Piteå IF FF Röd Girls 10
Piteå IF FF Vit Girls 10
Piteå IF FF Girls 11
Piteå IF FF Girls 11
Piteå IF FF Röd Girls 12
Piteå IF FF Vit Girls 12
Piteå IF FF Girls 14
Piteå IF FF Girls 14
Piteå IF FF Girls 15
Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK Röd Boys 14
Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK Vit Boys 14
Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK Röd/vit Girls 13
Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK Svart/vit Girls 13
Porsanger IL Girls 15
Reinen IL Juve Boys 11
Reinen IL LFC Boys 11
Reinen IL Vit Boys 12
Reinen IL Vit Boys 12
Reinen IL Vit Boys 12
Robertsfors IK Svart Boys 12
Robertsfors IK Röd Boys 12
Robertsfors IK Boys 14
Robertsfors IK Girls 11
Robertsfors IK Girls 12
Robertsfors IK Girls 13
Robertsfors IK Girls 16
RoPS Girls 13
Rosvik IK Grön Boys 8
Rosvik IK Rik Boys 9
Rosvik IK Boys 10
Rosvik IK Boys 11
Rosvik IK Girls 9
Rovaniemi Palloseura White Boys 10
Rovaniemi Palloseura Black Boys 10
Rönnskär Railcare IF CIF/RIF Girls 14
Sandnessjøen IL Boys 14
Sandnessjøen IL Boys 15
Sandnessjøen IL Girls 14
Sandviks IK Gul Boys 12
Sandviks IK Svart Boys 12
Sandviks IK Boys 15
Sandviks IK/Obbola IK Girls 14
Sidsjö-Böle IF Boys 14
Skellefteå FF Svart Boys 11
Skellefteå FF Vit Boys 11
Skellefteå FF Boys 15
SK Storm Boys 11
Skånland OIF Girls 16
Solf IK Boys 12
Solf IK Boys 13
Solf IK Girls 10
Sortland IL Boys 12
Sortland IL Boys 13
Sortland IL Boys 15
Spkl Hardhaus Sør Boys 11
Spkl Hardhaus Nord Boys 11
Spkl Hardhaus Boys 12
Spkl Hardhaus Girls 14
Spånga IS Girls 14
Stakkevollan IF Boys 14
Stakkevollan IF Boys 15
Stokmarknes IL Boys 11
Storelva Allidrettslag Boys 12
Storfors AIK Vit Boys 8
Storfors AIK Röd Boys 8
Storfors AIK Blå Boys 8
Storfors AIK Boys 9
Storfors AIK Boys 9
Storfors AIK Blå Boys 10
Storfors AIK Röd Boys 10
Storfors AIK Vit Boys 10
Storfors AIK Boys 11
Storfors AIK Vit Boys 12
Storfors AIK Blå Boys 12
Storfors AIK Boys 13
Storfors AIK Boys 14
Storfors AIK Boys 15
Storfors AIK Blå Girls 8
Storfors AIK Blå Girls 8
Storfors AIK Vit Girls 9
Storfors AIK Blå Girls 9
Storfors AIK Vit Girls 10
Storfors AIK Blå Girls 10
Storfors AIK Girls 11
Storfors AIK Girls 12
Storfors AIK Girls 13
Storfors AIK Girls 14
Storfors AIK Girls 15
Stämningsgården IK Boys 12
Stöcke IF Boys 11
Sunderby SK Gul Boys 8
Sunderby SK Blå Boys 8
Sunderby SK Gul Boys 9
Sunderby SK Blå Boys 9
Sunderby SK Boys 11
Sunderby SK Gul Boys 12
Sunderby SK Blå Boys 12
Sunderby SK Boys 14
Sunderby SK Girls 9
Sunderby SK Girls 10
Sunderby SK Gul/blå Girls 11
Sunderby SK Gul Girls 11
Sunderby SK Girls 12
Sunderby SK Girls 13
Sunderby SK Girls 14
Sunderby SK Girls 16
Sunderby SK/ Gammelstads IF Girls 15
Sundsvalls FF Blå Boys 12
Sundsvalls FF Röd Boys 12
Sunnanå SK Girls 12
Svartbjörnsbyns IF Boys 13
Sävar IK Boys 11
Sävar IK Girls 12
Sävar IK Girls 13
Sävar IK Girls 14
Sävar IK Girls 16
Sävast AIF Girls 14
Södra United Boys 10
Södra United Boys 11
Södra United Boys 12
Södra United Boys 14
Södra United Girls 9
Södra United Girls 11
Søndre Meløy IL Boys 12
Tegs SK Svart Boys 11
Tegs SK Vinröd Boys 11
Tegs SK Boys 14
Terjärv Ungdoms SK Gul Boys 9
Terjärv Ungdoms SK Grön Boys 9
Terjärv Ungdoms SK Boys 10
Terjärv Ungdoms SK Boys 12
Tervarit Juniorit Red Boys 9
Tervarit Juniorit Black Boys 9
Tervarit Juniorit Musta Boys 13
Tervarit Juniorit Ry Red Boys 11
Tervarit Juniorit Ry Red Boys 13
Tornion Jalkapalloklubi Boys 9
Tornion Jalkapalloklubi Girls 12
Tornion Jalkapalloklubi Girls 13
Tornion Jalkapalloklubi ry Boys 12
Tornion Jalkapalloklubi ry Boys 13
TP-47 Boys 14
TP-47 Boys 15
TP-47 Röd Girls 10
TP-47 Vit Girls 10
TP-47 Girls 12
TP-47 Girls 13
TP-47 Girls 14
TP-47 Girls 15
Tromsdalen UIL Boys 12
Tromsdalen UIL Boys 12
Tromsdalen UIL Boys 13
Tromsdalen UIL Boys 14
Tromsdalen UIL Boys 16
Tromsdalen UIL Girls 12
Tromsdalen UIL Girls 14
Tromsdalen UIL Blå Girls 14
Tromsø IL Prestvannet Boys 11
Tromsø IL Bjerkaker Boys 11
Tromsø IL Fagereng/Gyllenborg Boys 11
Tromsø IL Gyllenborg White Boys 12
Tromsø IL Fagereng Boys 12
Tromsø IL Gyllenborg RED Boys 12
Tromsø IL Workinnmarka Boys 12
Tromsø IL Prestvannet 1 Boys 12
Tromsø IL Prestvannet 2 Boys 12
Tromsø IL White Boys 13
Tromsø IL Red Boys 13
Tromsø IL Boys 14
Tromsø IL Vit Boys 15
Tromsø IL Röd Boys 15
Tromsø IL Girls 11
Tromsø IL B Girls 12
Tromsø IL A Girls 12
Tromsø IL Girls 13
Tromsø IL Girls 14
Trångfors IF Girls 10
Trångfors IF Girls 12
Trångfors IF Girls 15
Täfteå IK Girls 12
Täfteå IK Girls 14
Ulfstind Boys 12
Umedalens IF Svart Boys 12
Umedalens IF Gul Boys 12
Umedalens IF Boys 16
Umedalens IF Girls 12
Umeå Södra FF Gul Girls 12
Umeå Södra FF Gul Girls 13
Varden FK Boys 12
Varden FK Boys 14
Varden FK Boys 16
Varden FK Girls 16
Volga-Saratov Boys 12
Zvezda Boys 13
Åkersberga BK Girls 13
Älvsby IF Svart Boys 8
Älvsby IF Grön Boys 8
Älvsby IF Vit Boys 8
Älvsby IF Grön Boys 9
Älvsby IF Vit Boys 9
Älvsby IF Grön Boys 10
Älvsby IF Vit Boys 10
Älvsby IF Boys 11
Älvsby IF Boys 12
Älvsby IF Boys 13
Älvsby IF Boys 14
Älvsby IF Boys 15
Älvsby IF Girls 8
Älvsby IF Girls 9
Älvsby IF Girls 10
Älvsby IF Girls 14
Älvsjö AIK Girls 16
Öjeby IF Boys 8
Öjeby IF Boys 10
Öjeby IF Boys 11
Öjeby IF ÖIF/IBFF Blå Boys 12
Öjeby IF ÖIF/IBFF Vit Boys 12
Öjeby IF Boys 15
Öjeby IF Boys 16
Öjeby IF Vit Girls 8
Öjeby IF Blå Girls 8
Öjeby IF Girls 9
Öjeby IF Girls 12
Öjeby IF Blå 2 Girls 13
Öjeby IF Blå Girls 13
Öjeby IF/IBFF Boys 13
Öjeby IF/IBFF Boys 14
Öjeby IF/IBFF Girls 14
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB Dokumentpartner