Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 12

Avslutningsmatcher 2

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Tervarit juniorit Punainen 1 1 0 0 20 - 0 (20) 3
2. FK Senja 1 1 0 0 8 - 0 (8) 3
3. IF Fløya 1 1 0 0 7 - 2 (5) 3
4. IF Kilkameratene 1 1 0 0 6 - 1 (5) 3
5. Piteå IF FF 2 1 1 0 0 6 - 2 (4) 3
6. Morön BK 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
7. La Academia 1 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
8. Tromsø IL Bjerkaker 1 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
9. FK Brage Trondenes 1 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
10. Öjeby IF 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
11. FC Santa Claus Juniorit 2 1 1 0 0 4 - 2 (2) 3
12. FK Brage Trondenes 2 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
13. Tromsø IL Fagereng 1 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
14. Bergnäsets AIK 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
15. Sävast AIF 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
16. Svartbjörnsbyns IF 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
17. IL Frea 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
18. Lifezone Soccer International 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
19. KOPSE 2 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
20. Piteå IF FF 3 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
21. Alviks IK 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
22. Älvsby IF 2 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
23. IFK Kalix 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
24. Rönnskärs IF 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
25. Tornion Jalkapalloklubi 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
26. Sollefteå GIF Vit 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
27. Lira BK Gul 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
28. Lira BK Blå 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
29. FK Saltdalskameratene 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
30. Storfors AIK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
31. Hamna IL 2 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
32. Krokelvdalen IL Kroken Varg 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
33. FK Mjølner 2 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
34. Norra United 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
35. IBFF 1 0 0 1 2 - 4 (-2) 0
36. Moröns BK 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
37. Älvsby IF 1 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
38. Munksund-Skuthamns SK 1 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
39. Medkila IL 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
40. Mariehems SK 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
41. Robertsfors IK 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
42. Notvikens IK 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
43. FC Siili 1 0 0 1 2 - 6 (-4) 0
44. Kiruna FF 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
45. Rosvik IK 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
46. Sollefteå GIF Blå 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
47. Gällivare SK 1 0 0 1 2 - 7 (-5) 0
48. Hedens IF 1 0 0 1 1 - 6 (-5) 0
49. FC Santa Claus Juniorit 1 1 0 0 1 0 - 8 (-8) 0
50. Vidsels IK 1 0 0 1 0 - 20 (-20) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02003602 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 6 - 2 FC Siili      
02003702 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Mariehems SK 0 - 2 Svartbjörnsbyns IF      
02001202 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Vidsels IK 0 - 20 Tervarit ju...it Punainen      
02008303 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 2 Sollefteå GIF Vit 2 - 2 Tornion Jalkapalloklubi      
02002603 sø 02/07 10:15 sø 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 2 Medkila IL 1 - 3 Tromsø IL Fagereng 1      
02000803 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IBFF 2 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
02007403 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 2 Sävast AIF 3 - 1 Munksund-Skuthamns SK 1      
02007303 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Nolia 9 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix 2 - 2 Lira BK Gul      
02004703 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 2 Notvikens IK 0 - 3 Öjeby IF      
02001304 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 2 FC Santa Claus Juniorit 1 0 - 8 FK Senja      
02004804 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Strömsborg 3 Avslutningsmatcher 2 Lira BK Blå 2 - 2 Rönnskärs IF      
02003704 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Älvsby IF 1 1 - 3 FK Brage Trondenes 2      
02003706 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 3 - 1 Moröns BK      
02007906 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 2 1 - 2 Lifezone So...ternational      
02005506 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 2 Gällivare SK 2 - 7 IF Fløya      
02003606 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Kiruna FF 0 - 4 La Academia 1      
02007406 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 1 - 2 Älvsby IF 2      
02004306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 3 2 - 1 Krokelvdale...Kroken Varg      
02007907 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Norra United 1 - 2 Alviks IK      
02003607 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 FK Mjølner 2 1 - 2 KOPSE 2      
02007507 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Nolia 11 Avslutningsmatcher 2 Sollefteå GIF Blå 0 - 4 Tromsø IL Bjerkaker 1      
02001407 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 2 Hedens IF 1 - 6 IF Kilkameratene      
02001408 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 2 IL Frea 3 - 2 FK Saltdalskameratene      
02005108 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 2 Rosvik IK 0 - 4 Morön BK      
02002610 sø 02/07 15:30 sø 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 2 FK Brage Trondenes 1 3 - 0 Robertsfors IK