Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2016. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2019 här.

Boys 13

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02002405 lö 02/07 13:00 lö 02/07 LF1 B13 Slutspel A 1/32 Final FK Mjølner 1 - 0 Clemensnäs IF      
02002505 lö 02/07 13:00 lö 02/07 LF2 B13 Slutspel A 1/32 Final Skellefteå FF 2 - 1 Hif/Stein      
02004504 lö 02/07 13:00 lö 02/07 Nordlunda 3 B13 Slutspel A 1/32 Final Tromsø IL 2/3 2 - 5 Innstrandens IL      
02006205 lö 02/07 13:00 lö 02/07 Strömsborg 1 B13 Slutspel A 1/32 Final Hamna IL 4 - 0 Kolarin Kontio      
02000108 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Björklunda 1 B13 Slutspel A 1/16 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 - 0 Hamna IL      
02000907 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Björklunda 3 B13 Slutspel A 1/16 Final Dønna IL 2 - 3 Ersmarks IK      
02001508 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Gotis 4 B13 Slutspel A 1/16 Final IFK Umeå City 9 - 1 Bossekop UL      
02002008 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Kyrkplan 2 B13 Slutspel A 1/16 Final Medkila IL 4 - 0 IBFF      
02002107 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Kyrkplan 1 B13 Slutspel A 1/16 Final FK Bodø/Glimt 1 10 - 0 Larsmo BK      
02002408 lö 02/07 16:00 lö 02/07 LF1 B13 Slutspel A 1/16 Final IFK Luleå 2 - 4 Tungelsta IF      
02002508 lö 02/07 16:00 lö 02/07 LF2 B13 Slutspel A 1/16 Final FK Senja 3 - 0 IK Grand Bodø      
02004407 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Nordlunda 2 B13 Slutspel A 1/16 Final SC Games 2 - 0 Tervarit Juniorit Musta      
02004507 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Nordlunda 3 B13 Slutspel A 1/16 Final Robertsfors IK 1 - 3 FK Iecava      
02004908 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Parken 1 B13 Slutspel A 1/16 Final Sandåkerns SK 2 - 4 Innstrandens IL      
02005007 lö 02/07 16:00 lö 02/07 SCA B13 Slutspel A 1/16 Final Kyrkslätt IF 6 - 0 Bureå IF      
02006208 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Strömsborg 1 B13 Slutspel A 1/16 Final CA Intercups 1 2 - 0 Skellefteå FF      
02007307 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Nolia 9 B13 Slutspel A 1/16 Final Sortland IL 0 - 3 Reinen IL      
02007407 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Nolia 10 B13 Slutspel A 1/16 Final Sundsvalls FF 3 - 0 FK Mjølner      
02007507 lö 02/07 16:00 lö 02/07 Nolia 11 B13 Slutspel A 1/16 Final TP-47 1 6 - 5 P Tromsø IL B 03/4      
02007708 lö 02/07 16:00 lö 02/07 IVAB Arena-Sjulnäs B13 Slutspel A 1/16 Final Gammelgårdens IF 8 - 0 Bergnäsets AIK      
02002010 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Kyrkplan 2 B13 Slutspel A 1/8 Final Medkila IL 0 - 2 Gammelgårdens IF      
02002109 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Kyrkplan 1 B13 Slutspel A 1/8 Final CA Intercups 1 0 - 2 FK Bodø/Glimt 1      
02004410 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Nordlunda 2 B13 Slutspel A 1/8 Final IFK Umeå City 5 - 2 P Reinen IL      
02004510 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Nordlunda 3 B13 Slutspel A 1/8 Final Sundsvalls FF 2 - 0 TP-47 1      
02006211 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Strömsborg 1 B13 Slutspel A 1/8 Final SC Games 4 - 0 FK Iecava      
02007310 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Nolia 9 B13 Slutspel A 1/8 Final Innstrandens IL 2 - 0 Tungelsta IF      
02007410 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Nolia 10 B13 Slutspel A 1/8 Final FK Senja 2 - 3 Kyrkslätt IF      
02007510 lö 02/07 20:00 lö 02/07 Nolia 11 B13 Slutspel A 1/8 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 - 0 Ersmarks IK      
03001500 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Gotis 4 B13 Slutspel A 1/4 Final Innstrandens IL 1 - 4 Kyrkslätt IF      
03001600 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Gotis 5 B13 Slutspel A 1/4 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 - 0 IFK Umeå City      
03006400 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Svensbyn 1 B13 Slutspel A 1/4 Final Sundsvalls FF 2 - 0 SC Games      
03006500 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Svensbyn 2 B13 Slutspel A 1/4 Final FK Bodø/Glimt 1 1 - 0 Gammelgårdens IF      
03000103 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Björklunda 1 B13 Slutspel A Semifinal Kyrkslätt IF 0 - 2 FC Valmiera/Vidzeme FC      
03007503 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Nolia 11 B13 Slutspel A Semifinal Sundsvalls FF 1 - 3 FK Bodø/Glimt 1      
03001506 sö 03/07 14:00 sö 03/07 Gotis 4 B13 Slutspel A Bronsmatch Kyrkslätt IF 2 - 0 Sundsvalls FF      
03000107 sö 03/07 15:00 sö 03/07 Björklunda 1 B13 Slutspel A Final FC Valmiera/Vidzeme FC 0 - 2 FK Bodø/Glimt 1