Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2016. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2019 här.

Boys 11

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02002609 lö 02/07 14:45 lö 02/07 LF3 B11 Slutspel A 1/32 Final HauPa Valkoinen 2 - 0 FC YPA      
02004307 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Nordlunda 1 B11 Slutspel A 1/32 Final Spkl Hardhaus 4 - 5 P IK Junkeren 2      
02005109 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Sparbanken Nord 1 B11 Slutspel A 1/32 Final Hif/Stein 2 - 1 Kopse Green      
02005209 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Sparbanken Nord 2 B11 Slutspel A 1/32 Final Ersmarks IK 5 - 1 Sortland IL 1      
02005309 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Sparbanken Nord 3 B11 Slutspel A 1/32 Final FK Mjølner 2 0 - 4 Sever      
02005407 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Sparbanken Nord 4 B11 Slutspel A 1/32 Final FK Senja 6 - 1 Piteå IF 1      
02007608 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Nolia 12 B11 Slutspel A 1/32 Final FK Mjølner 1 2 - 0 Larsmo BK Svart      
02007908 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Strömbacka B11 Slutspel A 1/32 Final Svartbjörnsbyns IF 4 - 3 P Sundom IF      
02008008 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Nolia 13 B11 Slutspel A 1/32 Final Tervarit Juniorit Musta 2 4 - 0 Medkila IL 2      
02008109 lö 02/07 14:45 lö 02/07 Nolia 14 B11 Slutspel A 1/32 Final Morön BK 0 - 3 Skellefteå FF      
02000812 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Björklunda 2 B11 Slutspel A 1/16 Final Umedalens IF 0 - 8 TP-47      
02001211 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Gotis 1 B11 Slutspel A 1/16 Final FC Kuffen 4 - 3 P FK Mjølner 1      
02001310 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Gotis 2 B11 Slutspel A 1/16 Final HauPa 2 - 1 Tervarit Juniorit Musta 2      
02001410 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Gotis 3 B11 Slutspel A 1/16 Final Gimonäs Umeå IF 2 - 0 Skellefteå FF      
02002613 lö 02/07 18:30 lö 02/07 LF3 B11 Slutspel A 1/16 Final Finnsnes IL 1 - 3 IFK Umeå 1      
02004311 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Nordlunda 1 B11 Slutspel A 1/16 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 2 2 - 3 P Piteå IF 3      
02004611 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Nordlunda 4 B11 Slutspel A 1/16 Final Sunderby SK 1 - 6 Ersmarks IK      
02005114 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 1 B11 Slutspel A 1/16 Final Hamna IL 1 0 - 4 Sever      
02005214 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 2 B11 Slutspel A 1/16 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 6 - 0 FK Senja      
02005314 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 3 B11 Slutspel A 1/16 Final IK Junkeren 1 0 - 2 IFK Umeå 2      
02005411 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 4 B11 Slutspel A 1/16 Final FK Bodø/Glimt 6 - 1 Svartbjörnsbyns IF      
02005512 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 5 B11 Slutspel A 1/16 Final Hamna IL 2 0 - 3 Tervarit Juniorit Musta 1      
02007612 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Nolia 12 B11 Slutspel A 1/16 Final La Academia 3 - 0 IK Junkeren 2      
02007913 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Strömbacka B11 Slutspel A 1/16 Final CA Intercups 2 - 0 HauPa Valkoinen      
02008012 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Nolia 13 B11 Slutspel A 1/16 Final Kopse White 7 - 8 P Sortland IL 2      
02008113 lö 02/07 18:30 lö 02/07 Nolia 14 B11 Slutspel A 1/16 Final Elverhøy FK 8 - 1 Hif/Stein      
03000800 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Björklunda 2 B11 Slutspel A 1/8 Final CA Intercups 2 - 1 P TP-47      
03001200 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Gotis 1 B11 Slutspel A 1/8 Final FC Kuffen 1 - 0 HauPa      
03001300 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Gotis 2 B11 Slutspel A 1/8 Final Gimonäs Umeå IF 6 - 5 P IFK Umeå 1      
03001400 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Gotis 3 B11 Slutspel A 1/8 Final La Academia 4 - 0 Sortland IL 2      
03004600 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Nordlunda 4 B11 Slutspel A 1/8 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 4 - 1 IFK Umeå 2      
03005500 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 5 B11 Slutspel A 1/8 Final FK Bodø/Glimt 0 - 1 Tervarit Juniorit Musta 1      
03008000 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Nolia 13 B11 Slutspel A 1/8 Final Elverhøy FK 3 - 2 Piteå IF 3      
03008100 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Nolia 14 B11 Slutspel A 1/8 Final Ersmarks IK 1 - 4 Sever      
03002604 sö 03/07 11:00 sö 03/07 LF3 B11 Slutspel A 1/4 Final CA Intercups 5 - 0 FC Kuffen      
03004304 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Nordlunda 1 B11 Slutspel A 1/4 Final Elverhøy FK 0 - 3 Sever      
03005404 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 4 B11 Slutspel A 1/4 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 2 - 1 Tervarit Juniorit Musta 1      
03007604 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Nolia 12 B11 Slutspel A 1/4 Final Gimonäs Umeå IF 4 - 5 P La Academia      
03005107 sö 03/07 13:15 sö 03/07 Sparbanken Nord 1 B11 Slutspel A Semifinal CA Intercups 3 - 0 La Academia      
03007907 sö 03/07 13:15 sö 03/07 Strömbacka B11 Slutspel A Semifinal Sever 2 - 3 FC Valmiera/Vidzeme FC 1      
03005510 sö 03/07 15:30 sö 03/07 Sparbanken Nord 5 B11 Slutspel A Bronsmatch La Academia 2 - 1 Sever      
03005111 sö 03/07 16:15 sö 03/07 Sparbanken Nord 1 B11 Slutspel A Final CA Intercups 4 - 0 FC Valmiera/Vidzeme FC 1