Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
ACK Girls 13
Ajax Sarkkiranta Boys 11
Ajax Sarkkiranta Boys 11
Ajax Sarkkiranta Boys 13
Alnö IF Boys 14
Alta IF Boys 13
Alta IF Boys 14
Alta IF Boys 15
Alta IF Girls 13
Alta IF Girls 13
Alta IF Girls 14
Alta IF Girls 14
Alviks IK Boys 9
Alviks IK Boys 9
Alviks IK Boys 10
Alviks IK Boys 11
Alviks IK Boys 11
Alviks IK Boys 12
Alviks IK Boys 13
Alviks IK Boys 14
Alviks IK Boys 15
Alviks IK Girls 9
Alviks IK Girls 10
Alviks IK Girls 11
Alviks IK Girls 12
Alviks IK Girls 13
Alviks IK Girls 14
Alviks IK Girls 16
Antiguoko K.E Boys 12
ASOC. BASKONIA FÚTBOL ESKOLA Girls 11
Assi IF Boys 13
Assi IF Girls 12
Assi IF Girls 12
Assi IF Girls 16
Ballangen FK Boys 13
Bardufoss OIF Girls 16
Beisfjord IL Boys 14
Bergnäsets AIK Boys 8
Bergnäsets AIK Boys 8
Bergnäsets AIK Boys 10
Bergnäsets AIK Boys 13
Bergnäsets AIK Boys 15
Bergnäsets AIK Boys 16
Bergnäsets AIK Girls 10
Bergnäsets AIK Girls 12
Bergnäsets AIK Girls 12
Bergnäsets AIK Girls 13
Bergnäsets AIK Girls 16
Bergsbyns SK Boys 10
Bergsbyns SK Girls 13
Betsele IF Girls 14
Betsele IF Girls 15
BK-48 Blue Boys 11
BK-48 Yellow Boys 11
Bodens BK Boys 13
Bodens BK FF Boys 14
Bossekop UL Boys 13
Bossekop UL Boys 14
Bossekop UL Boys 14
Bossekop UL Boys 15
Bossekop UL Boys 16
Bossekop UL Girls 13
Bossekop UL Girls 14
Bossekop UL Girls 16
Bureå IF Boys 12
Bureå IF Boys 13
Bureå IF Girls 12
Burträsk FF Girls 11
Burträsk FF Girls 12
Burträsk FF Girls 14
CA Intercups Boys 11
CA Intercups Boys 12
CA Intercups Boys 12
CA Intercups Boys 13
CA Intercups Girls 16
CEF 18 Tucuman Boys 15
CEF 18 Tucuman Boys 15
Clemensnäs IF Boys 11
Clemensnäs IF Boys 13
Clemensnäs IF Girls 12
Clemensnäs IF Girls 14
Dønna IL Boys 13
Elverhøy FK Boys 11
Elverhøy FK Boys 12
Ersmarks IK Boys 11
Ersmarks IK Boys 12
Ersmarks IK Boys 13
Ersmarks IK Boys 14
Escuela Nederland Boys 12
Esse IK Boys 14
Esse IK Boys 16
Essviks AIF Boys 13
FA Siauliai Boys 10
FC HIK Boys 15
FC Kontu Girls 15
FC Kuffen Boys 11
FC Kuffen Girls 14
FC Kurenpojat Boys 8
FC Kurenpojat Boys 10
FC Kurenpojat Boys 12
FC Kurenpojat Boys 16
FC Kurenpojat Girls 9
FC Kuusysi Girls 13
FC Kuusysi Girls 13
FC Nokia Girls 12
FC Norrsken Girls 10
FC Norrsken Girls 11
FC Norrsken Girls 13
FC Norrsken Girls 14
FC Norrsken Girls 15
FC Otepää Boys 9
FC Otepää Boys 10
FC Otepää Boys 11
FC Otepää Boys 12
FC Santa Claus/ La Coruna Girls 14
FC Santa Claus Juniorit Boys 9
FC Santa Claus Juniorit Boys 9
FC Santa Claus Juniorit Boys 10
FC Santa Claus Juniorit Boys 10
FC Santa Claus Juniorit Boys 11
FC Santa Claus Juniorit Boys 11
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 11
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 11
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 12
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 13
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 14
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 15
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 16
FC Wimma 06/07 Girls 10
FC Wimma Girls 11
FC Wimma Girls 13
FC Wimma Girls 15
FC YPA Boys 10
FC YPA Boys 11
FC YPA Boys 12
FC YPA Boys 12
Finnsnes IL Boys 11
Finnsnes IL Boys 12
Finnsnes IL 02-03 Boys 14
Finnsnes IL Boys 14
Finnsnes IL Boys 15
FK Autara Boys 12
FK Autara Boys 15
FK Bodø/Glimt Boys 11
FK Bodø/Glimt Boys 12
FK Bodø/Glimt Boys 12
FK Bodø/Glimt Boys 13
FK Bodø/Glimt G13-2 1 Boys 13
FK Bodø/Glimt G13-2 A Boys 13
FK Bodø/Glimt B14-2 Boys 14
FK Bodø/Glimt Boys 15
FK Bodø/Glimt Boys 15
FK Brage Trondenes Boys 11
FK Brage Trondenes Boys 11
FK Brage Trondenes Boys 12
FK Brage Trondenes Girls 15
FK Fauske Sprint Boys 12
FK Fauske Sprint Boys 16
FK Fauske Sprint Girls 13
FK Iecava Boys 13
FK Kedainiai Boys 10
FK Landsås Boys 14
FK Landsås Girls 14
FK Mjølner Boys 11
FK Mjølner Boys 11
FK Mjølner Boys 11
FK Mjølner Boys 12
FK Mjølner Boys 12
FK Mjølner Boys 12
FK Mjølner Boys 13
FK Mjølner Boys 15
FK Mjølner Boys 16
FK Mjølner Girls 13
FK Mjølner Girls 16
FK Saltdalkameratene Boys 12
FK Saltdalkameratene Boys 15
FK Senja Boys 11
FK Senja Boys 13
FK Senja Boys 15
FK Senja Boys 16
FK Varg Boys 15
FK Vinkelen Girls 12
FK Vinkelen Girls 12
FK Vinkelen Girls 16
Fromhedens IF Girls 11
Fromhedens IF Girls 12
Fromhedens IF Girls 14
Fromhedens IF Girls 15
Gammelgårdens IF Boys 13
Gammelgårdens IF Boys 14
Gammelstads IF Boys 9
Gammelstads IF Boys 10
Gammelstads IF Boys 12
Gammelstads IF Boys 13
Gammelstads IF Boys 14
Gammelstads IF Boys 16
Gammelstads IF Girls 10
Gammelstads IF Girls 11
Gammelstads IF Girls 13
Gammelstads IF Girls 15
GIF/IFK Kalix Girls 16
Gimonäs Umeå IF Boys 11
Gimonäs Umeå IF Tomtebo Boys 12
Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit Boys 12
Gimonäs Umeå IF Boys 14
Gimonäs Umeå IF Diamanterna Girls 11
Gimonäs Umeå IF Carlshöjd Sofiehem Girls 12
Gimonäs Umeå IF Tomtebo Girls 12
Gimonäs Umeå IF Innertavle/Tomtebo Svart Girls 13
Gimonäs Umeå IF Innertavle/Tomtebo Vit Girls 13
Gimonäs Umeå IF Girls 16
Gratangen IL Boys 12
GTFC Girls 14
Gällivare SK Boys 8
Gällivare SK Boys 9
Gällivare SK Boys 9
Gällivare SK Boys 10
Gällivare SK Boys 11
Gällivare SK Boys 12
Gällivare SK Boys 14
Hamna IL Boys 11
Hamna IL Boys 11
Hamna IL Boys 12
Hamna IL Boys 12
Hamna IL Boys 13
Hamna IL Girls 16
Haparanda FF Boys 12
HauPa Boys 9
HauPa Boys 9
HauPa Valkoinen Boys 11
HauPa Boys 11
HauPa Boys 12
HauPa Boys 14
HauPa Gul Girls 9
HauPa Grön Girls 9
HauPa Girls 10
HauPa Juterion Girls 15
Hedens IF Boys 12
Hif/Stein Boys 11
Hif/Stein Boys 12
Hif/Stein Boys 12
Hif/Stein Boys 13
Hif/Stein Boys 14
Hif/Stein Boys 15
Hif/Stein Girls 12
Hif/Stein Girls 12
Hif/Stein Girls 13
HSA China University of Petroleum Boys 14
Hunstad FK Boys 12
Hunstad FK Boys 12
Hunstad FK Boys 16
Hunstad FK Girls 14
Ibestad IL Boys 15
IBFF Boys 8
IBFF Boys 8
IBFF Boys 9
IBFF Boys 10
IBFF Boys 11
IBFF Boys 12
IBFF Boys 13
IBFF Boys 14
IBFF Girls 8
IBFF Girls 8
IBFF Girls 10
IBFF Girls 10
IBFF Girls 11
IBFF Girls 12
IBFF Svensbyn Girls 15
IBFF/Lillpite Boys 12
IBFF/SAIK Girls 14
IF Fløya Boys 16
IF Fløya Boys 16
IFK Arvidsjaur Boys 8
IFK Arvidsjaur Boys 8
IFK Arvidsjaur Boys 10
IFK Arvidsjaur Boys 10
IFK Arvidsjaur Boys 13
IFK Arvidsjaur Boys 16
IFK Arvidsjaur DFK Girls 11
IFK Arvidsjaur DFK Girls 13
IFK Arvidsjaur DFK Girls 14
IFK Holmsund Boys 13
IF Kilkameratene Girls 11
IF Kilkameratene Girls 13
IFK Kalix Boys 11
IFK Kalix Boys 12
IFK Luleå Boys 8
IFK Luleå Boys 8
IFK Luleå Boys 13
IFK Luleå Boys 14
IFK Luleå Girls 9
IFK Luleå Girls 9
IFK Luleå Girls 11
IFK Luleå Girls 12
IFK Timrå Girls 13
IFK Timrå Girls 13
IFK Umeå Boys 11
IFK Umeå Boys 11
IFK Umeå Boys 12
IFK Umeå Haga Boys 13
IFK Umeå City Boys 13
IFK Umeå Boys 15
IFK Viksjö Girls 14
IFK Viksjö Girls 16
IFK Åkullsjön/Robertsfors IK Girls 16
IF Skarp Boys 12
IF Skarp Boys 16
IF Skarp sort Girls 12
IF Skarp rød Girls 12
IF Skarp hvit Girls 12
IK Grand Bodø Boys 13
IK Grand Bodø Boys 15
IK Grand Bodø Girls 13
IK Grand Bodø Girls 13
IK Grand Bodø Girls 16
IK Junkeren Boys 11
IK Junkeren Boys 11
IK Junkeren Boys 12
IK Junkeren Boys 12
IK Junkeren Boys 13
IK Junkeren Boys 13
IK Junkeren Boys 14
IK Junkeren Boys 15
IK Myran Boys 14
IL frea Boys 14
IL Halsakameratene Boys 11
IL Morild Boys 14
IL Norild Boys 12
IL Norild Boys 13
IL Norild Girls 13
Innstrandens IL Boys 12
Innstrandens IL Boys 13
Innstrandens IL Boys 14
Innstrandens IL Girls 13
Innstrandens IL Girls 14
JK Tammeka Boys 10
JK Tammeka Boys 10
JK Tammeka Girls 16
Jokkmokk SK Boys 9
Justin Haber Academy Boys 12
Justin Haber Academy Boys 12
Justin Haber Academy Boys 14
JäPSTuPS YJ Girls 12
JäPSTuPS YJ Girls 12
Kabelvåg IL Boys 11
Kabelvåg IL Boys 12
KajHa Boys 14
Kemin palloseura Boys 9
Kemin palloseura Boys 9
Kemin palloseura Boys 9
KemPa Boys 9
KePS Blue Boys 9
KePS White Boys 10
KePS Red Boys 10
KePS Boys 15
Kirkenes IF Boys 16
Kiruna FF Boys 11
Kiruna FF Boys 12
Kiruna FF Boys 14
Kiruna FF Girls 10
Kiruna FF Girls 11
Kiruna FF Girls 12
Kiruna FF Girls 14
Kolarin Kontio Boys 9
Kolarin Kontio Boys 10
Kolarin Kontio Boys 13
Kopse Green Boys 11
Kopse White Boys 11
Korsträsk ik Boys 13
KPV Girls 11
Krokelvdalen IL Boys 12
Kvaløya SK Boys 11
Kvaløya SK Girls 12
Kvaløya SK Girls 12
Kvæfjord IL Boys 12
Kyrkslätt IF Boys 13
Kågedalens AIF Boys 11
Kågedalens AIF Boys 13
Kågedalens AIF Girls 10
Kågedalens AIF Girls 11
Kågedalens AIF Girls 12
Kågedalens AIF Girls 14
La Academia Boys 11
La Academia Boys 12
Laivakankaan FK Boys 12
Lake Norman Force Boys 15
Lake Norman Force Boys 16
Lanzhou FT Boys 13
Larsmo BK Röd Boys 11
Larsmo BK Svart Boys 11
Larsmo BK Boys 12
Larsmo BK Boys 13
Larsmo BK Boys 14
Larsmo BK Girls 15
Leknes FK Boys 16
Leknes FK Girls 15
Lira BK Blå Boys 11
Lira BK Gul Boys 11
Lira BK Boys 13
Lira BK Blå Boys 14
Lira BK Boys 15
Lira BK Boys 16
Lira BK Girls 10
Lira BK Girls 11
Lira BK Girls 12
Lira BK Girls 12
Lira BK Girls 13
Lira BK Girls 14
Lira BK Blå Girls 14
Lira BK Girls 15
Luleå FC Boys 12
Luleå SK Boys 10
Luleå SK Boys 10
Luleå SK Boys 11
Luleå SK Boys 13
Luleå SK Boys 15
Luleå SK Boys 16
Luleå SK Girls 10
Luleå SK Girls 10
Luleå SK Girls 12
Luleå SK Girls 13
Malmbergets AIF Girls 10
Malmbergets AIF Vit Girls 11
Malmbergets AIF Grön Girls 11
Malmbergets AIF Girls 14
Malmbergets AIF Girls 15
Mariehem SK Boys 12
Mariehem SK Boys 12
Mariehem SK Girls 12
Mariehem SK Girls 13
Martutene KE Boys 14
Medkila IL Boys 11
Medkila IL Boys 11
Medkila IL Boys 12
Medkila IL Boys 12
Medkila IL Boys 13
Medkila IL Boys 14
Medkila IL Girls 13
Medkila IL Girls 16
Melbo IL Boys 12
Merilappi United Girls 10
Merilappi United Girls 12
Merilappi United Girls 12
Mo IL BU Boys 16
Morön BK Boys 11
Morön BK Boys 13
Morön BK Boys 14
Morön BK Moröbacke Girls 11
Morön BK Vit Girls 12
Morön BK Grön Girls 12
Morön BK Girls 13
Mosjøen IL Boys 15
Mosjøen IL Boys 15
Munksund-Skuthamns SK Boys 8
Munksund-Skuthamns SK Boys 9
Munksund-Skuthamns SK Boys 10
Munksund-Skuthamns SK Boys 11
Munksund-Skuthamns SK Boys 12
Munksund-Skuthamns SK Boys 13
Munksund-Skuthamns SK Boys 14
Munksund-Skuthamns SK Girls 9
Munksund-Skuthamns SK Girls 10
Munksund-Skuthamns SK Girls 11
Munksund-Skuthamns SK Girls 12
Munksund-Skuthamns SK Girls 13
Munksund-Skuthams SK Girls 8
Munksund-Skuthams SK Girls 8
Myckle IK Girls 12
Myckle IK Girls 12
Myckle IK Girls 14
Mälarhöjdens IK Boys 10
Mälarhöjdens IK Boys 15
Mälarhöjdens IK Girls 13
Nerskogen IL Boys 12
Nerskogen IL Girls 14
Nerskogen IL Girls 15
Nesna il Boys 12
Niva Boys 8
Niva Boys 9
Niva Boys 10
Niva Boys 12
Nordstranda IL Boys 15
Norra United Boys 11
Norra United Boys 13
Norrfjärdens IF Boys 8
Norrfjärdens IF Boys 9
Norrfjärdens IF Boys 9
Norrfjärdens IF Boys 12
Norrfjärdens IF Boys 14
Norrfjärdens IF Girls 8
Norrfjärdens IF Girls 9
Norrsken NIF/RIK Girls 12
Notvikens IK Boys 14
Notvikens IK Girls 13
OLS Hollanti Boys 8
OLS Hollanti 2 Boys 8
OLS Ranska 07 Lyon Boys 9
OLS Boys 9
OLS Ranska 07 Marseille Boys 9
OLS Hollanti Boys 10
ONS Girls 8
ONS Girls 8
ONS Girls 9
ONS Girls 9
ONS Girls 13
ORPa Boys 12
ORPa Boys 14
Oulu Blue Cats Girls 10
Oulu Blue Cats Girls 12
Oulunsalon Pallo Girls 10
Pajala IF Boys 16
Pauldarrak Girls 12
Pauldarrak Girls 14
Pauldarrak Girls 15
Pauldarrak Girls 16
Pedersöre FF Boys 10
Pedersöre FF Boys 11
Pedersöre FF Boys 12
Pedersöre FF Boys 16
Pedersöre FF Girls 13
Pedersöre FF Girls 14
Pedersöre FF Girls 16
PIF/MSSK Girls 14
Piteå IF Boys 8
Piteå IF Boys 8
Piteå IF Boys 8
Piteå IF Boys 8
Piteå IF Boys 8
Piteå IF Boys 9
Piteå IF Boys 9
Piteå IF Boys 9
Piteå IF Boys 9
Piteå IF Boys 10
Piteå IF Boys 10
Piteå IF Boys 10
Piteå IF Boys 11
Piteå IF Boys 11
Piteå IF Boys 11
Piteå IF Boys 12
Piteå IF Boys 12
Piteå IF Boys 13
Piteå IF Boys 13
Piteå IF Boys 14
Piteå IF Boys 15
Piteå IF Boys 16
Piteå IF Girls 8
Piteå IF Girls 8
Piteå IF Girls 8
Piteå IF Girls 8
Piteå IF Girls 9
Piteå IF Girls 9
Piteå IF Girls 10
Piteå IF Girls 10
Piteå IF Girls 10
Piteå IF Girls 11
Piteå IF Girls 11
Piteå IF Girls 12
Piteå IF Girls 12
Piteå IF Girls 12
Piteå IF Girls 12
Piteå IF Girls 13
Piteå IF Girls 15
Ponkilan Pantterit Boys 8
Ponkilan Pantterit Boys 9
Ponkilan Pantterit Boys 10
Ponkilan Pantterit Girls 12
Reine IL Boys 16
Reinen IL Boys 13
Reinen IL Girls 12
Reinen IL Girls 16
Reipå IL Boys 14
Robertsfors IK Boys 10
Robertsfors IK Boys 11
Robertsfors IK Boys 12
Robertsfors IK Boys 13
Robertsfors IK Boys 15
Robertsfors IK Girls 11
Robertsfors IK Girls 14
RoPs Blue Boys 9
RoPs Black Boys 9
RoPs white Boys 9
RoPs Boys 10
RoPs Boys 12
RoPs Girls 15
Rosvik IK Boys 8
Rosvik IK Boys 9
Rosvik IK Boys 11
Rosvik IK Boys 12
Rosviks ik Girls 8
Rosviks ik Girls 9
Rovaniemi United Girls 13
Rutvik SK Girls 13
Rutvik SK Girls 14
Sandviks IK Boys 10
Sandviks IK Boys 16
Sandviks IK Girls 12
Sandåkerns SK Boys 12
Sandåkerns SK Boys 13
Sandåkerns SK Girls 12
Sandåkerns SK Girls 13
SC Games Boys 13
Selånger FK Girls 14
Sever Boys 8
Sever Boys 11
Sever Boys 16
SG-FA Siauliai Boys 14
Sidsjöböle IF Boys 13
Sirkkakosken Sisu Girls 12
Själevads IK Girls 15
Skellefteå FF Boys 11
Skellefteå FF Boys 12
Skellefteå FF Boys 13
Skellefteå FF Girls 9
Sortland IL Boys 11
Sortland IL Boys 11
Sortland IL Boys 13
Sortland IL Boys 16
Sortland IL Girls 14
Spkl Hardhaus Boys 11
Spkl Hardhaus Boys 12
Spkl Hardhaus Girls 11
Spkl Hardhaus Girls 12
Spkl Hardhaus Girls 14
Spöland Vännäs IF Boys 16
Spöland Vännäs IF Girls 14
Storfors AIK Boys 8
Storfors AIK Boys 8
Storfors AIK Boys 8
Storfors AIK Boys 8
Storfors AIK Boys 9
Storfors AIK Boys 9
Storfors AIK Boys 10
Storfors AIK Boys 10
Storfors AIK Boys 11
Storfors AIK Boys 12
Storfors AIK Boys 12
Storfors AIK Boys 13
Storfors AIK Boys 14
Storfors AIK Boys 16
Storfors AIK Girls 8
Storfors AIK Girls 8
Storfors AIK Girls 9
Storfors AIK Girls 9
Storfors AIK Girls 10
Storfors AIK Girls 11
Storfors AIK Girls 12
Storfors AIK Girls 12
Storfors AIK Girls 13
Storfors AIK Girls 15
Storfors AIK Girls 16
Storfors AIK/IBFF Girls 14
Storuman IK Girls 15
Stämningsgårdens IK Boys 11
Stämningsgårdens IK Boys 13
Stämningsgårdens IK Girls 13
Stöcke IF Boys 12
Sunderby SK Boys 9
Sunderby SK Boys 9
Sunderby SK Boys 9
Sunderby SK Boys 11
Sunderby SK Boys 14
Sunderby SK Boys 15
Sunderby SK Boys 16
Sunderby SK Girls 9
Sunderby SK Girls 9
Sunderby SK Girls 10
Sunderby SK Girls 11
Sunderby SK Girls 12
Sunderby SK Girls 12
Sunderby SK Girls 13
Sunderby SK Girls 14
Sunderby SK Girls 16
Sunderby SK/Rutviks SK Boys 12
Sundom IF Boys 12
Sundom IF Boys 8
Sundom IF Boys 11
Sundsvalls FF Boys 13
Sunnanå SK Boys 12
Sunnanå SK Boys 12
Sunnanå SK Boys 15
Sunnanå SK Girls 11
Sunnanå SK Girls 12
Svartbjörnsbyns IF Boys 11
Svolvær IL Boys 13
Sävar IK Boys 12
Sävar IK Boys 13
Sävar IK Girls 12
Sävar IK Girls 13
Sävar IK Girls 15
Sävast AIF Boys 9
Sävast AIF Boys 11
Sävast AIF Boys 13
Sävast AIF Boys 14
Sävast AIF Girls 14
Sävast AIF Girls 16
Södra United Boys 9
Södra United Boys 10
Södra United Boys 11
Södra United Boys 13
Södra United Boys 16
Södra United Girls 9
Södra United Girls 11
Södra United Girls 12
Södra United Girls 15
Sørreisa IL Boys 12
Sørreisa IL Boys 16
Tana BK Girls 12
Tervarit Juniorit Musta Boys 10
Tervarit Juniorit Musta Boys 10
Tervarit Juniorit punainen Boys 11
Tervarit Juniorit Musta Boys 11
Tervarit Juniorit Musta Boys 11
Tervarit Juniorit 04 Punainen Boys 12
Tervarit Juniorit 04 Punainen Boys 12
Tervarit Juniorit Musta Boys 12
Tervarit Juniorit Musta Boys 12
Tervarit Juniorit Musta Boys 13
Tervarit Juniorit Boys 15
Toivalan Urheilijat Girls 16
Tornion Jalkapalloklubi Boys 10
Tornion Jalkapalloklubi Boys 11
TP-47 Boys 10
TP-47 Boys 10
TP-47 Boys 11
TP-47 Boys 13
TP-47 Boys 13
TP-47 Boys 14
TP-47 Girls 10
TP-47 Girls 11
TP-47 T04 Girls 12
TP-47 Girls 13
TP-47 T01-02 Girls 14
Tromsø IL Prestvattnet Boys 12
Tromsø IL 2/3 Boys 13
Tromsø IL B 03/4 Boys 13
Tromsø IL Boys 14
Tromsø IL Boys 15
Tromsø IL Girls 12
Tromsø IL Girls 13
Trångfors IF Girls 14
TUIL Boys 12
TUIL Boys 15
TUIL Girls 13
Tungelsta IF Boys 13
Tverlandet IL Boys 15
Tverlandet IL Girls 15
Umedalens IF Boys 11
Umedalens IF Boys 12
Umedalens IF Boys 12
Umedalens IF Girls 13
Umeå Södra FF Blå Girls 12
Umeå Södra FF Girls 15
Unbyns IF Girls 14
Vasa IFK City Boys 12
Vasa IFK Blue Boys 14
Vasa IFK White Boys 14
Vasa IFK Girls 11
Vasa IFK Girls 12
Vasa IFK Titan Girls 14
Vasa IFK Platina Girls 14
Vasalunds IF Girls 16
Vidsels ik Boys 8
Vidsels ik Boys 11
Viggbyholms IK Vit Girls 12
Viggbyholms IK Röd Girls 12
Viggbyholms IK Blå Girls 12
Åga IL Girls 15
Årsta FF Boys 14
älvsby if Boys 8
älvsby if Boys 8
älvsby if Boys 9
älvsby if Boys 9
älvsby if Boys 10
älvsby if Boys 11
älvsby if Boys 11
älvsby if Boys 12
älvsby if Boys 14
älvsby if Boys 15
älvsby if Girls 8
älvsby if Girls 11
älvsby if Girls 12
älvsby if Girls 14
älvsby if Girls 16
Öjeby IF Boys 8
Öjeby IF Boys 8
Öjeby IF Boys 9
Öjeby IF Boys 9
Öjeby IF Boys 10
Öjeby IF Boys 11
Öjeby IF Boys 12
Öjeby IF Boys 13
Öjeby IF Boys 14
Öjeby IF Boys 16
Öjeby IF Girls 8
Öjeby IF Girls 8
Öjeby IF Girls 10
Öjeby IF Girls 10
Öjeby IF Girls 11
Öjeby IF Girls 13
Ørnes IL Girls 14
Ørnes IL Girls 16
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB Dokumentpartner