Boys 14



Games

  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team   Live  
29000107 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Björklunda 1 1/16 Final Alta IF 2 5 - 4 Teg Södra Umeå IF    
29001507 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Gotis 4 1/16 Final Kubikenborgs IF 1 - 2 FK Senja    
29001607 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Gotis 5 1/16 Final FK Bodø/Glimt 1 14 - 0 Kajaanin Haka    
29004407 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Nordlunda 2 1/16 Final BFA 1 2 - 0 RoPS/Santa YJ Valkoinen    
29004507 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Nordlunda 3 1/16 Final Öjeby IF /IBFF 2 - 4 FK Fauske/Sprint    
29005707 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/16 Final Tervarit Juniorit YJ2 2 - 0 Mosjøen IL 2    
29005807 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Storfors 2 1/16 Final Sunderby SK 0 - 3 IF Fløya    
29006207 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Strömsborg 1 1/16 Final C.E.F 18 Tucuman 6 - 0 FK Brage Trondenes    
29007707 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final Niva FK 4 - 1 Mosjøen IL 1    
29008407 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 PiteEnergi 7 1/16 Final Stakkevollan IF 4 - 1 IFK Luleå Blå    
29008507 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 PiteEnergi 8 1/16 Final Tromsø IL 5 - 2 Sandnessjøen IL    
29009207 Sat 29/06 15:00 Sat 29/06 Parken 2 1/16 Final Intercups MX 3 - 0 Sandåkerns SK    
29003111 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 PiteEnergi 5 1/8 Final Innstrandens IL 4 - 1 Stakkevollan IF    
29003211 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 PiteEnergi 6 1/8 Final Tromsø IL 1 - 3 BFA 1    
29004410 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 Nordlunda 2 1/8 Final Bossekop UL 5 - 3 Tervarit Juniorit YJ2    
29004510 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 Nordlunda 3 1/8 Final IF Fløya 3 - 2 FK Senja    
29006210 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 Strömsborg 1 1/8 Final IFK Umeå 6 - 7 P FK Bodø/Glimt 1    
29007710 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/8 Final Intercups MX 3 - 2 Niva FK    
29008411 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 PiteEnergi 7 1/8 Final Tervarit Juniorit YJ 3 - 0 FK Fauske/Sprint    
29008511 Sat 29/06 20:00 Sat 29/06 PiteEnergi 8 1/8 Final Alta IF 2 1 - 8 C.E.F 18 Tucuman    
30004401 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Nordlunda 2 1/4 Final Innstrandens IL 2 - 3 BFA 1    
30004501 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Nordlunda 3 1/4 Final Tervarit Juniorit YJ 2 - 4 C.E.F 18 Tucuman    
30006201 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Strömsborg 1 1/4 Final Bossekop UL 5 - 1 IF Fløya    
30007701 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/4 Final FK Bodø/Glimt 1 3 - 1 Intercups MX    
30003104 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 PiteEnergi 5 Semi final BFA 1 0 - 2 C.E.F 18 Tucuman    
30003204 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 PiteEnergi 6 Semi final Bossekop UL 10 - 9 P FK Bodø/Glimt 1    
30000907 Sun 30/06 15:00 Sun 30/06 Björklunda 3 Bronze match BFA 1 3 - 1 FK Bodø/Glimt 1    
30000108 Sun 30/06 16:00 Sun 30/06 Björklunda 1 Final C.E.F 18 Tucuman 5 - 0 Bossekop UL