Boys 12

Games

  Nbr Time Arena Round Home team Result  Away team   Live  
30003600 Sun 30/06 08:00 Sun 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Gimonäs Umeå IF United 4 - 1 IFK Kalix Röd    
30009000 Sun 30/06 08:00 Sun 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Mariehem SK Vit 2 - 0 Innstrandens IL 2    
30004600 Sun 30/06 08:00 Sun 30/06 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 2 Reinen IL 2 7 - 1 Tromsø IL 2.../Gyllenborg    
30004700 Sun 30/06 08:00 Sun 30/06 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 2 Hif/Stein B 1 - 4 Clemensnäs IF    
30003701 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Norrfjärdens IF 2 - 4 IK Junkeren Saltvern 2    
30009001 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 KemPa 2 - 2 Spkl Hardhaus    
30008901 Sun 30/06 09:00 Sun 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Kubikenborgs IF Gul 2 - 0 Sandåkerns SK RÖD    
30008302 Sun 30/06 10:00 Sun 30/06 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 1 FK Bodø/Glimt 4 13 - 1 Hif/Stein A    
30009002 Sun 30/06 10:00 Sun 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Åkersberga BK Grön 2 - 3 Sundsvalls FF    
30003602 Sun 30/06 10:00 Sun 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 IF Skarp 4 - 6 IK Grand Bodø    
30008902 Sun 30/06 10:00 Sun 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 IBFF 1 - 2 Tromsø IL Workinnmarka    
30004603 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 1 IF Fløya Fagereng 9 - 4 Larsmo BK röd    
30004303 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 1 FK Bodø/Glimt 1 8 - 1 Lira BK Gul    
30001403 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 IF Fløya 2 - 2 Martutene KE    
30009103 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Svensbyn 5 Avslutningsmatcher 1 HauPa Yellow 5 - 2 AD Cantolao    
30008203 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 Kubikenborgs IF Svart 7 - 0 Munksund-Skuthamns SK Vit    
30003703 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Sunderby SK 5 - 1 Umedalens IF Gul    
30009003 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Grobba 2 -Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 4 - 3 Södra United    
30001203 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Tromsø IL Prestvannet 7 - 0 Öjeby IF    
30000803 Sun 30/06 11:00 Sun 30/06 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix Vit 2 - 3 Piteå IF FF 1    
30001304 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Gotis 2 Avslutningsmatcher 1 Hunstad FK 5 - 4 IFK Luleå blå    
30004904 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Parken 1 Avslutningsmatcher 1 FK Landsås 1 6 - 0 Team LKP    
30001404 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Spånga IS FK 9 - 0 Sandåkerns SK Vit    
30007904 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Strömbacka Avslutningsmatcher 1 Larsmo BK svart 1 - 1 Tromsø IL 1.../Gyllenborg    
30008204 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 FK Senja 3 - 5 Piteå IF FF 3    
30008304 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 2 Alviks IK 1 - 2 Gammelstads IF    
30003604 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Pedersöre FF 2 - 3 Åkersberga BK Svart    
30008904 Sun 30/06 12:00 Sun 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Munksund-Sk...ns SK Svart 1 - 5 IL Morild    
30005205 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 2 Avslutningsmatcher 1 Teg Södra Umeå IF Blå 2 - 0 Gällivare SK    
30004705 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 1 Mariehem SK Grön 3 - 2 Sandviks IK Gul    
30005105 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå röd 1 - 5 Innstrandens IL 1    
30008205 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 Limingan Pallokarhut 3 - 0 Morön BK    
30001405 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 FK Mjølner 3 - 0 W Åkersberga BK Vit      
30007905 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Strömbacka Avslutningsmatcher 1 Nordreisa IL 2 - 1 Intercups MX    
30002605 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 LF3 Avslutningsmatcher 1 FK Bodø/Glimt 3 4 - 7 Ersmarks IK    
30000805 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 FC Atlant 1 - 0 IL Ulfstind    
30001205 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Gotis 1 Avslutningsmatcher 1 FK Landsås 2 2 - 9 La Academia    
30005505 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå vit 6 - 5 Mariehem SK Svart    
30009105 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Svensbyn 5 Avslutningsmatcher 1 Teg Södra Umeå IF Vit 4 - 0 Umedalens IF Svart    
30003705 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 4 - 2 HauPa Green    
30005405 Sun 30/06 13:00 Sun 30/06 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 IF Kilkameratene 1 - 1 Hedens IF    
30003606 Sun 30/06 14:00 Sun 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Sandviks IK Svart 6 - 1 SK Storm    
30003706 Sun 30/06 14:00 Sun 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Lira BK Blå 4 - 0 Rosvik IK    
30008906 Sun 30/06 14:00 Sun 30/06 Grobba 1-Öjebyn Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 5 - 3 Gimonäs Umeå IF    
30003607 Sun 30/06 15:00 Sun 30/06 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 IK Junkeren Saltvern 4 - 2 Medkila IL    
30003707 Sun 30/06 15:00 Sun 30/06 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Älvsby IF 1 - 2 JK Tammeka White