Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2019. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Girls 13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29002006 lör 29/06 15:00 lör 29/06 Kyrkplan 2 1/16 Final ONS 13 - 0 IF Kilkameratene    
29002106 lör 29/06 15:00 lör 29/06 Kyrkplan 1 1/16 Final SAIK/MSSK 3 - 0 IF Skarp    
29003107 lör 29/06 15:00 lör 29/06 PiteEnergi 5 11-11 1/16 Final Sandnessjøen IL 0 - 1 IK Grand Bodø 3    
29003207 lör 29/06 15:00 lör 29/06 PiteEnergi 6 11-11 1/16 Final IK Grand Bodø 1 2 - 0 Medkila IL    
29005007 lör 29/06 15:00 lör 29/06 SCA 9-9 1/16 Final Alviks IK 0 - 3 Reinen IL    
29006107 lör 29/06 15:00 lör 29/06 Storfors 5-ICA Supermarket 1/16 Final Merced San Inazio 4 - 0 Jyväskylän PK    
29006406 lör 29/06 15:00 lör 29/06 Svensbyn 1 11-11 1/16 Final Luleå SK 2 - 0 Kaiskuru IL    
29006507 lör 29/06 15:00 lör 29/06 Svensbyn 2 9-9 1/16 Final Skellefteå FF 3 - 2 Mälarhöjdens IK    
29000109 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Björklunda 1 11-11 1/8 Final Piteå IF FF 2 - 1 Luleå SK    
29000907 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Björklunda 3 11-11 1/8 Final BK-48 3 - 0 Skellefteå FF    
29002008 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Kyrkplan 2 1/8 Final Innstrandens IL 4 - 5 IK Grand Bodø 1    
29002108 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Kyrkplan 1 1/8 Final Hawaii Heat FC 4 - 0 IK Grand Bodø 3    
29002410 lör 29/06 19:00 lör 29/06 LF1 11-11 1/8 Final FK Mjølner 4 - 5 SAIK/MSSK    
29002510 lör 29/06 19:00 lör 29/06 LF2 11-11 1/8 Final Tromsø IL 0 - 4 ONS    
29005008 lör 29/06 19:00 lör 29/06 SCA 9-9 1/8 Final Heffnersklubbans BK 0 - 3 Merced San Inazio    
29009208 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Parken 2 11-11 1/8 Final Halsøy IL 0 - 4 Reinen IL    
30002000 sön 30/06 08:00 sön 30/06 Kyrkplan 2 1/4 Final SAIK/MSSK 0 - 2 ONS    
30002100 sön 30/06 08:00 sön 30/06 Kyrkplan 1 1/4 Final Hawaii Heat FC 4 - 0 IK Grand Bodø 1    
30002400 sön 30/06 08:00 sön 30/06 LF1 11-11 1/4 Final Reinen IL 2 - 4 Merced San Inazio    
30002500 sön 30/06 08:00 sön 30/06 LF2 11-11 1/4 Final Piteå IF FF 0 - 4 BK-48    
30000103 sön 30/06 11:00 sön 30/06 Björklunda 1 11-11 Semifinal Merced San Inazio 1 - 0 BK-48    
30006203 sön 30/06 11:00 sön 30/06 Strömsborg 1 9-9 Semifinal Hawaii Heat FC 3 - 5 ONS    
30008406 sön 30/06 14:00 sön 30/06 PiteEnergi 7 11-11 Bronsmatch Hawaii Heat FC 2 - 0 BK-48    
30003107 sön 30/06 15:00 sön 30/06 PiteEnergi 5 11-11 Final ONS 1 - 0 Merced San Inazio