Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2019. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Boys 15



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29002007 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Kyrkplan 2 1/16 Final Larsmo BK 1 - 0 Kabelvåg IL    
29002107 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Kyrkplan 1 1/16 Final Gällivare SK 3 - 1 FK Mjølner    
29002408 lör 29/06 16:00 lör 29/06 LF1 11-11 1/16 Final Sandnessjøen IL 3 - 1 Robertsfors IK    
29004508 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Nordlunda 3 11-11 1/16 Final IF Kilkameratene 0 - 4 Bossekop UL    
29006208 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Strömsborg 1 9-9 1/16 Final FC Norrsken 0 - 3 Storfors AIK    
29007708 lör 29/06 16:00 lör 29/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final AD Cantolao 3 - 1 Kaiskuru IL    
29001509 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Gotis 4 9-9 1/8 Final Medkila IL 3 - 1 Bossekop UL    
29001609 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Gotis 5 11-11 1/8 Final Öjeby IF ÖIF/IBFF 1 - 2 P FK Senja    
29005709 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/8 Final KuPS Yellow 2 - 1 Gällivare SK    
29005809 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Storfors 2a 1/8 Final Kvaløya SK 4 - 0 Storfors AIK    
29005908 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Storfors 3a 1/8 Final VFM 6 - 0 AD Cantolao    
29006009 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Storfors 4-Prefabmästarna 1/8 Final HiF/Stein 0 - 1 FK Brage Trondenes    
29006108 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Storfors 5-ICA Supermarket 1/8 Final Tromsø IL 1 - 0 Larsmo BK    
29006407 lör 29/06 19:00 lör 29/06 Svensbyn 1 11-11 1/8 Final Varden FK 7 - 6 Sandnessjøen IL    
30003101 sön 30/06 09:00 sön 30/06 PiteEnergi 5 11-11 1/4 Final Medkila IL 4 - 6 FK Senja    
30003201 sön 30/06 09:00 sön 30/06 PiteEnergi 6 11-11 1/4 Final Kvaløya SK 1 - 0 VFM    
30008401 sön 30/06 09:00 sön 30/06 PiteEnergi 7 11-11 1/4 Final KuPS Yellow 0 - 3 FK Brage Trondenes    
30008501 sön 30/06 09:00 sön 30/06 PiteEnergi 8 11-11 1/4 Final Tromsø IL 3 - 1 Varden FK    
30002404 sön 30/06 12:00 sön 30/06 LF1 11-11 Semifinal FK Senja 2 - 3 Kvaløya SK    
30002504 sön 30/06 12:00 sön 30/06 LF2 11-11 Semifinal FK Brage Trondenes 4 - 3 Tromsø IL    
30008407 sön 30/06 15:00 sön 30/06 PiteEnergi 7 11-11 Bronsmatch FK Senja 2 - 1 Tromsø IL    
30002508 sön 30/06 16:00 sön 30/06 LF2 11-11 Final Kvaløya SK 2 - 1 FK Brage Trondenes