Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2019. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Boys 13



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29000108 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Björklunda 1 11-11 1/16 Final Bangsbo Freja 1 3 - 0 IK Grand/Grønnåsen    
29000906 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Björklunda 3 11-11 1/16 Final Tromsdalen UIL 1 - 2 Tromsø IL Vest    
29001508 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Gotis 4 9-9 1/16 Final IFK Luleå 2 6 - 0 Tromsø IL 3    
29001608 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Gotis 5 11-11 1/16 Final FF Jaro vit 3 - 2 Bossekop UL    
29002508 lör 29/06 16:00 lör 29/06 LF2 11-11 1/16 Final FK Bodø/Glimt 7 - 0 IFK Arvidsjaur    
29003108 lör 29/06 16:00 lör 29/06 PiteEnergi 5 11-11 1/16 Final FK Senja / ...lkameratene 0 - 1 BFA 1    
29003208 lör 29/06 16:00 lör 29/06 PiteEnergi 6 11-11 1/16 Final Reinen IL 3 - 1 IL Nordlys    
29004408 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Nordlunda 2 11-11 1/16 Final Intercups MX 7 - 0 Umedalens IF Gul    
29005708 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/16 Final BFA 2 2 - 0 Sandnessjøen IL    
29005808 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Storfors 2a 1/16 Final Varden FK 2 - 4 KuPS Haaste    
29005907 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Storfors 3a 1/16 Final FK Landsås 0 - 2 Kvaløya SK    
29006008 lör 29/06 16:00 lör 29/06 Storfors 4-Prefabmästarna 1/16 Final FF Jaro röd 4 - 0 Kaiskuru IL    
29008408 lör 29/06 16:00 lör 29/06 PiteEnergi 7 11-11 1/16 Final Luleå SK 0 - 3 Umedalens IF Svart    
29008508 lör 29/06 16:00 lör 29/06 PiteEnergi 8 11-11 1/16 Final Hamna IL 4 - 3 Alta IF 1    
29000110 lör 29/06 20:00 lör 29/06 Björklunda 1 11-11 1/8 Final BFA 2 4 - 0 KuPS Haaste    
29000908 lör 29/06 20:00 lör 29/06 Björklunda 3 11-11 1/8 Final Kvaløya SK 7 - 0 FF Jaro röd    
29002009 lör 29/06 20:00 lör 29/06 Kyrkplan 2 1/8 Final Reinen IL 6 - 0 Umedalens IF Svart    
29002109 lör 29/06 20:00 lör 29/06 Kyrkplan 1 1/8 Final Hif/Stein 4 - 0 BFA 1    
29002411 lör 29/06 20:00 lör 29/06 LF1 11-11 1/8 Final Hamna IL 1 - 5 Intercups MX    
29002511 lör 29/06 20:00 lör 29/06 LF2 11-11 1/8 Final FK Bodø/Glimt 4 - 0 Bangsbo Freja 1    
29005009 lör 29/06 20:00 lör 29/06 SCA 9-9 1/8 Final IFK Luleå 2 3 - 2 FF Jaro vit    
29009209 lör 29/06 20:00 lör 29/06 Parken 2 11-11 1/8 Final IFK Luleå 1 2 - 0 Tromsø IL Vest    
30001500 sön 30/06 08:00 sön 30/06 Gotis 4 9-9 1/4 Final Hif/Stein 1 - 3 Reinen IL    
30001600 sön 30/06 08:00 sön 30/06 Gotis 5 11-11 1/4 Final Intercups MX 5 - 6 FK Bodø/Glimt    
30005700 sön 30/06 08:00 sön 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/4 Final IFK Luleå 1 1 - 3 IFK Luleå 2    
30005800 sön 30/06 08:00 sön 30/06 Storfors 2a 1/4 Final BFA 2 4 - 0 Kvaløya SK    
30004403 sön 30/06 11:00 sön 30/06 Nordlunda 2 11-11 Semifinal Reinen IL 0 - 3 FK Bodø/Glimt    
30004503 sön 30/06 11:00 sön 30/06 Nordlunda 3 11-11 Semifinal IFK Luleå 2 2 - 7 BFA 2    
30003106 sön 30/06 14:00 sön 30/06 PiteEnergi 5 11-11 Final FK Bodø/Glimt 3 - 1 P BFA 2    
30003206 sön 30/06 14:00 sön 30/06 PiteEnergi 6 11-11 Bronsmatch Reinen IL 1 - 3 IFK Luleå 2