Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2019. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2022 her.

Boys 14



Kampe

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29000107 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Björklunda 1 11-11 1/16 Final Alta IF 2 5 - 4 Teg Södra Umeå IF    
29001507 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Gotis 4 9-9 1/16 Final Kubikenborgs IF 1 - 2 FK Senja    
29001607 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Gotis 5 11-11 1/16 Final FK Bodø/Glimt 1 14 - 0 Kajaanin Haka    
29004407 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Nordlunda 2 11-11 1/16 Final BFA 1 2 - 0 RoPS/Santa YJ Valkoinen    
29004507 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Nordlunda 3 11-11 1/16 Final Öjeby IF /IBFF 2 - 4 FK Fauske/Sprint    
29005707 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/16 Final Tervarit Juniorit YJ2 2 - 0 Mosjøen IL 2    
29005807 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Storfors 2a 1/16 Final Sunderby SK 0 - 3 IF Fløya    
29006207 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Strömsborg 1 9-9 1/16 Final C.E.F 18 Tucuman 6 - 0 FK Brage Trondenes    
29007707 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final Niva FK 4 - 1 Mosjøen IL 1    
29008407 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 PiteEnergi 7 11-11 1/16 Final Stakkevollan IF 4 - 1 IFK Luleå Blå    
29008507 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 PiteEnergi 8 11-11 1/16 Final Tromsø IL 5 - 2 Sandnessjøen IL    
29009207 lør. 29/06 15:00 lør. 29/06 Parken 2 11-11 1/16 Final Intercups MX 3 - 0 Sandåkerns SK    
29003111 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 PiteEnergi 5 11-11 1/8 Final Innstrandens IL 4 - 1 Stakkevollan IF    
29003211 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 PiteEnergi 6 11-11 1/8 Final Tromsø IL 1 - 3 BFA 1    
29004410 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 Nordlunda 2 11-11 1/8 Final Bossekop UL 5 - 3 Tervarit Juniorit YJ2    
29004510 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 Nordlunda 3 11-11 1/8 Final IF Fløya 3 - 2 FK Senja    
29006210 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 Strömsborg 1 9-9 1/8 Final IFK Umeå 6 - 7 P FK Bodø/Glimt 1    
29007710 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/8 Final Intercups MX 3 - 2 Niva FK    
29008411 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 PiteEnergi 7 11-11 1/8 Final Tervarit Juniorit YJ 3 - 0 FK Fauske/Sprint    
29008511 lør. 29/06 20:00 lør. 29/06 PiteEnergi 8 11-11 1/8 Final Alta IF 2 1 - 8 C.E.F 18 Tucuman    
30004401 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 Nordlunda 2 11-11 1/4 Final Innstrandens IL 2 - 3 BFA 1    
30004501 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 Nordlunda 3 11-11 1/4 Final Tervarit Juniorit YJ 2 - 4 C.E.F 18 Tucuman    
30006201 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 Strömsborg 1 9-9 1/4 Final Bossekop UL 5 - 1 IF Fløya    
30007701 søn. 30/06 09:00 søn. 30/06 IVAB Arena-Sjulnäs 1/4 Final FK Bodø/Glimt 1 3 - 1 Intercups MX    
30003104 søn. 30/06 12:00 søn. 30/06 PiteEnergi 5 11-11 Semifinal BFA 1 0 - 2 C.E.F 18 Tucuman    
30003204 søn. 30/06 12:00 søn. 30/06 PiteEnergi 6 11-11 Semifinal Bossekop UL 10 - 9 P FK Bodø/Glimt 1    
30000907 søn. 30/06 15:00 søn. 30/06 Björklunda 3 11-11 Bronzekamp BFA 1 3 - 1 FK Bodø/Glimt 1    
30000108 søn. 30/06 16:00 søn. 30/06 Björklunda 1 11-11 Final C.E.F 18 Tucuman 5 - 0 Bossekop UL