Boys 14

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01000901 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Björklunda 3 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/16 Final - 10 Förl. 1/16 Final - 7      
01001501 sö 01/07 09:00 sö 01/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 1 3:an i Grupp 13      
01004402 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Nordlunda 2 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/8 Final - 2 Förl. 1/8 Final - 8      
01008502 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Nolia 8 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/16 Final - 11 Förl. 1/16 Final - 8      
01000102 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Björklunda 1 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/16 Final - 12 Förl. 1/16 Final - 4      
01005802 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Storfors 2 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/8 Final - 1 Förl. 1/8 Final - 7      
01001502 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 11 4:an i Grupp 9      
01001602 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 6 3:an i Grupp 11      
01004502 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Nordlunda 3 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 1 4:an i Grupp 7      
01000902 sö 01/07 10:00 sö 01/07 Björklunda 3 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 8 3:an i Grupp 9      
01002104 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/16 Final - 15 Förl. 1/16 Final - 3      
01001604 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 12 4:an i Grupp 10      
01000904 sö 01/07 12:00 sö 01/07 Björklunda 3 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 8 4:an i Grupp 6      
01004505 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Nordlunda 3 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/8 Final - 4 Förl. 1/8 Final - 6      
01004905 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Parken Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/16 Final - 14 Förl. 1/16 Final - 6      
01005905 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Storfors 3 Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/8 Final - 3 Förl. 1/8 Final - 5      
01002005 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Kyrkplan 2 Avslutningsmatcher 2 5:an i Grupp 14 3:an i Grupp 1      
01001504 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 2 3:an i Grupp 4      
01001605 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 12 3:an i Grupp 14      
01002105 sö 01/07 13:00 sö 01/07 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 5 3:an i Grupp 10      
01005706 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets Avslutningsmatcher 1 Förl. 1/16 Final - 16 Förl. 1/16 Final - 2      
01001505 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 3:an i Grupp 3 3:an i Grupp 7      
01001606 sö 01/07 14:00 sö 01/07 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 5 4:an i Grupp 3      
01001607 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 13 4:an i Grupp 4      
01001506 sö 01/07 15:00 sö 01/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 4:an i Grupp 14 4:an i Grupp 2      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Müllers Bil SJ Intersport Umbro martin & servera Piteå Presenterar Norrmejerier Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Smurfit Kappa Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine Accidenstryckeriet NLL Live Stage Gallerian Piteå Hotell Kust Max Gallerian Piteå