Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2018. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2019 här.

Girls 12

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
30002607 lö 30/06 13:15 lö 30/06 LF3 G12 Slutspel A 1/32 Final Piteå IF FF Vit 0 - 3 Djurgården IF Mörkblå    
30007907 lö 30/06 13:15 lö 30/06 Strömbacka G12 Slutspel A 1/32 Final Merilappi United 1 - 0 Malmbergets AIF      
30000811 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Björklunda 2 G12 Slutspel A 1/16 Final PaRi Keltainen 1 - 0 Tromsø IL B    
30001211 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Gotis 1 G12 Slutspel A 1/16 Final IK Grand Bodø 3 1 - 0 Innstrandens IL      
30001310 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Gotis 2 G12 Slutspel A 1/16 Final PaRi Musta 1 - 0 Luleå SK Blå      
30001410 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Gotis 3 G12 Slutspel A 1/16 Final Hamna IL Vit 4 - 1 Alviks IK      
30002610 lö 30/06 16:15 lö 30/06 LF3 G12 Slutspel A 1/16 Final Medkila IL 4 - 0 Gimonäs Umeå IF Tigers    
30005110 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Sparbanken Nord 1 G12 Slutspel A 1/16 Final Storfors AIK 0 - 1 Kokkolan Palloveikot      
30005210 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Sparbanken Nord 2 G12 Slutspel A 1/16 Final Ajax-Ospa vit 5 - 6 P Piteå IF FF Röd      
30005311 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Sparbanken Nord 3 G12 Slutspel A 1/16 Final Ersmark IK 3 - 0 Clemensnäs IF      
30005410 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Sparbanken Nord 4 G12 Slutspel A 1/16 Final Djurgården IF Blå 2 - 1 Merilappi United      
30005510 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Sparbanken Nord 5 G12 Slutspel A 1/16 Final FC Wimma Orange or black 5 - 2 P Håkvik IL      
30006310 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Strömsborg 2 G12 Slutspel A 1/16 Final Hamna IL Mörkblå 2 - 1 Umedalens IF      
30004810 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Strömsborg 3 G12 Slutspel A 1/16 Final Bergnäset AIK 1 - 6 Ajax-Ospa blå      
30007910 lö 30/06 16:15 lö 30/06 Strömbacka G12 Slutspel A 1/16 Final Luleå SK Vit 3 - 1 Täfteå IK      
30008610 lö 30/06 16:15 lö 30/06 PiteEnergi 9 G12 Slutspel A 1/16 Final AIK FF 5 - 0 Djurgården IF Mörkblå      
30008710 lö 30/06 16:15 lö 30/06 PiteEnergi 10 G12 Slutspel A 1/16 Final Kågedalens AIF 1 - 3 Munksund/Skuthamns SK      
30008810 lö 30/06 16:15 lö 30/06 PiteEnergi 11 G12 Slutspel A 1/16 Final IK Grand Bodø 2 1 - 3 IK Grand Bodø 1      
30002615 lö 30/06 20:00 lö 30/06 LF3 G12 Slutspel A 1/8 Final IK Grand Bodø 1 1 - 0 Medkila IL    
30004313 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Nordlunda 1 G12 Slutspel A 1/8 Final Hamna IL Vit 1 - 2 PaRi Keltainen      
30005115 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Sparbanken Nord 1 G12 Slutspel A 1/8 Final Piteå IF FF Röd 2 - 4 P Ersmark IK      
30005215 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Sparbanken Nord 2 G12 Slutspel A 1/8 Final Djurgården IF Blå 2 - 3 FC Wimma Orange or black      
30005316 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Sparbanken Nord 3 G12 Slutspel A 1/8 Final Hamna IL Mörkblå 1 - 0 Ajax-Ospa blå      
30005415 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Sparbanken Nord 4 G12 Slutspel A 1/8 Final IK Grand Bodø 3 1 - 0 PaRi Musta      
30007915 lö 30/06 20:00 lö 30/06 Strömbacka G12 Slutspel A 1/8 Final Luleå SK Vit 0 - 1 Kokkolan Palloveikot      
30008615 lö 30/06 20:00 lö 30/06 PiteEnergi 9 G12 Slutspel A 1/8 Final AIK FF 6 - 0 Munksund/Skuthamns SK      
01001200 sö 01/07 08:00 sö 01/07 Gotis 1 G12 Slutspel A 1/4 Final Kokkolan Palloveikot 1 - 0 Ersmark IK      
01001300 sö 01/07 08:00 sö 01/07 Gotis 2 G12 Slutspel A 1/4 Final FC Wimma Orange or black 1 - 2 Hamna IL Mörkblå      
01001400 sö 01/07 08:00 sö 01/07 Gotis 3 G12 Slutspel A 1/4 Final IK Grand Bodø 3 0 - 1 PaRi Keltainen      
01008700 sö 01/07 08:00 sö 01/07 PiteEnergi 10 G12 Slutspel A 1/4 Final AIK FF 3 - 0 IK Grand Bodø 1      
01005205 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Sparbanken Nord 2 G12 Slutspel A Semifinal AIK FF 5 - 6 P Kokkolan Palloveikot      
01005305 sö 01/07 11:45 sö 01/07 Sparbanken Nord 3 G12 Slutspel A Semifinal Hamna IL Mörkblå 1 - 0 PaRi Keltainen      
01005310 sö 01/07 15:30 sö 01/07 Sparbanken Nord 3 G12 Slutspel A Bronsmatch AIK FF 5 - 0 PaRi Keltainen      
01005311 sö 01/07 16:15 sö 01/07 Sparbanken Nord 3 G12 Slutspel A Final Kokkolan Palloveikot 3 - 0 Hamna IL Mörkblå