Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2018. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2019 her.

FK Mjølner

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
29004800 fr 29/06 08:00 fr 29/06 Strömsborg 3 G11 Pulje 7 FK Mjølner 3 - 0 Gammelgårdens IF Röd      
29005301 fr 29/06 08:45 fr 29/06 Sparbanken Nord 3 B12 Pulje 2 FK Mjølner 4 - 0 Umedalens IF Gul      
29006101 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Storfors 5-ICA Supermarket B14 Pulje 11 AC Kajaani 2 - 1 FK Mjølner 1    
29001601 fr 29/06 09:00 fr 29/06 Gotis 5 B14 Pulje 2 FK Mjølner 2 6 - 1 KuPS Keltainen      
29002102 fr 29/06 10:00 fr 29/06 Kyrkplan 1 B13 Pulje 9 FK Mjølner 0 - 2 IFK Umeå      
29000803 fr 29/06 10:15 fr 29/06 Björklunda 2 B11 Pulje 4 Pedersöre FF 1 - 5 FK Mjølner 2    
29004604 fr 29/06 11:00 fr 29/06 Nordlunda 4 B11 Pulje 1 FK Mjølner 1 3 - 0 SK Storm      
29000805 fr 29/06 11:45 fr 29/06 Björklunda 2 G12 Pulje 16 Öjeby IF 2 - 7 FK Mjølner    
29001206 fr 29/06 12:30 fr 29/06 Gotis 1 G11 Pulje 7 FK Mjølner 3 - 1 Munksund/Skuthamns SK      
29004506 fr 29/06 14:00 fr 29/06 Nordlunda 3 B14 Pulje 11 FK Mjølner 1 6 - 1 Essvik AIF      
29003207 fr 29/06 15:00 fr 29/06 Nolia 6 B13 Pulje 9 Tervarit Juniorit Musta 2 - 1 FK Mjølner      
29008710 fr 29/06 15:30 fr 29/06 Nolia 10 B11 Pulje 1 OLS Hollanti 2 - 1 FK Mjølner 1      
29007911 fr 29/06 16:15 fr 29/06 Strömbacka B11 Pulje 4 FK Mjølner 2 5 - 0 Sävar IK      
29004712 fr 29/06 17:00 fr 29/06 Nordlunda 5 G12 Pulje 16 FK Mjølner 1 - 1 Merilappi United      
29002412 fr 29/06 22:00 fr 29/06 LF1 B14 Pulje 2 Alta IF 1 - 2 FK Mjølner 2    
29005116 fr 29/06 22:15 fr 29/06 Sparbanken Nord 1 B12 Pulje 2 Tromsdalen UIL 2 1 - 3 FK Mjølner      
30004901 lø 30/06 09:00 lø 30/06 Parken 1 B14 Pulje 11 FK Mjølner 1 2 - 2 Sunderby SK      
30005701 lø 30/06 09:00 lø 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets B14 Pulje 2 FK Mjølner 2 5 - 0 Alviks IK    
30008900 lø 30/06 09:30 lø 30/06 Grobba 1-Öjebyn B12 Pulje 2 Storfors AIK Vit 1 - 1 FK Mjølner      
30006302 lø 30/06 09:30 lø 30/06 Strömsborg 2 G12 Pulje 16 Kågedalens AIF 4 - 3 FK Mjølner      
30006304 lø 30/06 11:00 lø 30/06 Strömsborg 2 B11 Pulje 1 FK Mjølner 1 2 - 4 IFK Luleå Röd      
30006103 lø 30/06 11:00 lø 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket B13 Pulje 9 Svartbjörnsbyns IF 0 - 5 FK Mjølner    
30007905 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Strömbacka G11 Pulje 7 Luleå SK LSK 2 1 - 2 FK Mjølner      
30005205 lø 30/06 11:45 lø 30/06 Sparbanken Nord 2 B11 Pulje 4 FK Mjølner 2 0 - 3 Niva FK      
30002507 lø 30/06 15:00 lø 30/06 LF2 B14 Slutspel A 1/16 Final Tromsdalen UIL 2 - 0 FK Mjølner 1    
30000810 lø 30/06 15:30 lø 30/06 Björklunda 2 B11 Runda 2 grupp 11 FK Mjølner 1 0 - 2 Pedersöre FF    
30000812 lø 30/06 17:00 lø 30/06 Björklunda 2 B11 Runda 2 grupp 6 FK Mjølner 2 1 - 1 Kemin PalloSeura Red    
30008812 lø 30/06 17:45 lø 30/06 Nolia 11 G11 Runda 2 grupp 2 FK Mjølner 2 - 7 FC Wimma Orange or black      
30008714 lø 30/06 19:15 lø 30/06 Nolia 10 B12 Slutspel A 1/16 Final FK Mjølner 6 - 7 P Alviks IK      
30006210 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Strömsborg 1 B14 Slutspel A 1/8 Final FK Mjølner 2 4 - 0 Larsmo BK      
01005900 sø 01/07 08:00 sø 01/07 Storfors 3 B14 Slutspel A 1/4 Final FK Mjølner 2 0 - 2 C.E.F 18 Tucuman    
01007901 sø 01/07 08:45 sø 01/07 Strömbacka B11 Runda 2 grupp 6 Tegs SK Svart 4 - 2 FK Mjølner 2      
01006302 sø 01/07 09:30 sø 01/07 Strömsborg 2 G11 Runda 2 grupp 2 Grønnåsen IL 1 - 3 FK Mjølner      
01005302 sø 01/07 09:30 sø 01/07 Sparbanken Nord 3 B11 Runda 2 grupp 11 Södra United 0 - 5 FK Mjølner 1      
01008502 sø 01/07 10:00 sø 01/07 Nolia 8 B14 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 FK Mjølner 1 0 - 2 Sunderby SK      
01008603 sø 01/07 10:15 sø 01/07 Nolia 9 G12 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Umeå Södra FF Gul 1 - 3 FK Mjølner      
01002603 sø 01/07 10:15 sø 01/07 LF3 B12 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 FK Mjølner 1 - 0 Kiruna FF    
01005108 sø 01/07 14:00 sø 01/07 Sparbanken Nord 1 G11 Runda 2 grupp 2 Sunderby SK Gul 2 - 0 FK Mjølner      
01002006 sø 01/07 14:00 sø 01/07 Kyrkplan 2 B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 IL Norild 2 - 2 FK Mjølner      
01008709 sø 01/07 14:45 sø 01/07 Nolia 10 B11 Runda 2 grupp 11 FK Mjølner 1 2 - 6 Reinen IL LFC      
01000810 sø 01/07 15:30 sø 01/07 Björklunda 2 B11 Runda 2 grupp 6 FK Mjølner 2 5 - 0 Larsmo BK Svart