Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2018. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 13



Kampe

  Kampnr Tid Hal Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30000108 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Björklunda 1 1/16 Final Bele Barkarby FF 0 - 2 FK Bodø/Glimt    
30000908 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Björklunda 3 1/16 Final Niva FK 2 - 1 Tromsø IL Red    
30002408 lø 30/06 16:00 lø 30/06 LF1 1/16 Final FF Jaro Röd 5 - 6 FK Senja    
30002508 lø 30/06 16:00 lø 30/06 LF2 1/16 Final GBK 6 - 5 Lira BK Gul    
30003108 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Nolia 5 1/16 Final Innstrandens IL Grön 5 - 2 Bossekop UL 2      
30003207 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Nolia 6 1/16 Final IFK Luleå Blå 0 - 3 Tervarit Juniorit Musta      
30004408 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Nordlunda 2 1/16 Final Zvezda 1 - 0 Alta IF 2      
30004508 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Nordlunda 3 1/16 Final Kvaløya SK 3 - 0 Tromsdalen UIL      
30005708 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/16 Final IFK Umeå 5 - 2 HIF/Stein    
30006208 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Strömsborg 1 1/16 Final Alta IF 1 3 - 2 P IFK Kalix      
30008408 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Nolia 7 1/16 Final Gimonäs Umeå IF Tomtebo 3 - 0 Bossekop UL 1      
30008508 lø 30/06 16:00 lø 30/06 Nolia 8 1/16 Final IFK Luleå Vit 2 - 5 Medkila IL      
30000110 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Björklunda 1 1/8 Final Sortland IL 5 - 4 P FK Bodø/Glimt      
30000910 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Björklunda 3 1/8 Final Niva FK 1 - 0 IFK Umeå    
30002006 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Kyrkplan 2 1/8 Final Tervarit Juniorit Musta 1 - 2 Gimonäs Umeå IF Tomtebo      
30002108 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Kyrkplan 1 1/8 Final Intercups MX Green 4 - 0 Innstrandens IL Grön      
30002412 lø 30/06 20:00 lø 30/06 LF1 1/8 Final HauPa Edustus 5 - 3 Medkila IL    
30002512 lø 30/06 20:00 lø 30/06 LF2 1/8 Final Zvezda 3 - 1 Kvaløya SK    
30004908 lø 30/06 20:00 lø 30/06 Parken 1 1/8 Final JFC Skonto 3 - 1 Alta IF 1      
30005007 lø 30/06 20:00 lø 30/06 SCA 1/8 Final FK Senja 3 - 1 GBK      
01004900 sø 01/07 08:00 sø 01/07 Parken 1 1/4 Final Intercups MX Green 2 - 1 Gimonäs Umeå IF Tomtebo      
01005000 sø 01/07 08:00 sø 01/07 SCA 1/4 Final HauPa Edustus 0 - 2 Zvezda      
01006000 sø 01/07 08:00 sø 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/4 Final JFC Skonto 2 - 5 P W FK Senja      
01006100 sø 01/07 08:00 sø 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket 1/4 Final Sortland IL 0 - 3 Niva FK    
01000103 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Björklunda 1 Semifinal Intercups MX Green 3 - 0 Zvezda    
01005703 sø 01/07 11:00 sø 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets Semifinal FK Senja 0 - 2 Niva FK    
01003106 sø 01/07 14:00 sø 01/07 Nolia 5 Bronze match Zvezda 5 - 0 FK Senja      
01003107 sø 01/07 15:00 sø 01/07 Nolia 5 Final Intercups MX Green 0 - 1 Niva FK      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Norrmejerier Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine Accidenstryckeriet NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB