Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2017. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2018 här.

Boys 12

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02001402 sö 02/07 09:30 sö 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Skellefteå FF 4 - 1 IK Junkeren 2      
02000802 sö 02/07 09:30 sö 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 Stämningsgården IK 2 - 1 HauPa Valkoinen      
02008202 sö 02/07 09:30 sö 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 FK Varg 0 - 9 IFK Umeå 2      
02003602 sö 02/07 09:30 sö 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 6 - 2 FC Siili      
02003702 sö 02/07 09:30 sö 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Mariehems SK 0 - 2 Svartbjörnsbyns IF      
02001202 sö 02/07 09:30 sö 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Vidsels IK 0 - 20 Tervarit ju...it Punainen      
02004603 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 1 EFK Samba 5 - 1 Hif/Stein      
02006303 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Strömsborg 2 Avslutningsmatcher 1 Tromsø IL Bjerkaker 2 3 - 0 W Alsvåg IL      
02005503 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 1 Gamlakarleby BK 2 0 - 8 TP-47      
02008303 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 2 Sollefteå GIF Vit 2 - 2 Tornion Jalkapalloklubi      
02002603 sö 02/07 10:15 sö 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 2 Medkila IL 1 - 3 Tromsø IL Fagereng 1      
02000803 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IBFF 2 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
02007403 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 2 Sävast AIF 3 - 1 Munksund-Skuthamns SK 1      
02007303 sö 02/07 10:15 sö 02/07 Nolia 9 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix 2 - 2 Lira BK Gul      
02004703 sö 02/07 11:00 sö 02/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 2 Notvikens IK 0 - 3 Öjeby IF      
02001304 sö 02/07 11:00 sö 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 2 FC Santa Claus Juniorit 1 0 - 8 FK Senja      
02004804 sö 02/07 11:00 sö 02/07 Strömsborg 3 Avslutningsmatcher 2 Lira BK Blå 2 - 2 Rönnskärs IF      
02003704 sö 02/07 11:00 sö 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Älvsby IF 1 1 - 3 FK Brage Trondenes 2      
02001306 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 1 FC Kuffen 1 - 1 Indrefjord IL      
02001406 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Niva 11 - 0 Gamlakarleby BK 1      
02006306 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Strömsborg 2 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå 2 1 - 4 Skånland OIF      
02007506 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Nolia 11 Avslutningsmatcher 1 Tervarit juniorit Musta 2 1 - 2 Tromsø IL Fagereng 2      
02001206 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå 1 1 - 2 Ersmarks IK      
02004705 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 1 Älvsjö AIK 0 - 0 FK Mjølner 1      
02003706 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 3 - 1 Moröns BK      
02007906 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 2 1 - 2 Lifezone So...ternational      
02005506 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 2 Gällivare SK 2 - 7 IF Fløya      
02003606 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Kiruna FF 0 - 4 La Academia 1      
02007406 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 1 - 2 Älvsby IF 2      
02004306 sö 02/07 12:30 sö 02/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 3 2 - 1 Krokelvdale...Kroken Varg      
02007306 sö 02/07 13:15 sö 02/07 Nolia 9 Avslutningsmatcher 1 KOPSE 1 2 - 2 Södra United      
02007907 sö 02/07 13:15 sö 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Norra United 1 - 2 Alviks IK      
02003607 sö 02/07 13:15 sö 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 FK Mjølner 2 1 - 2 KOPSE 2      
02007507 sö 02/07 13:15 sö 02/07 Nolia 11 Avslutningsmatcher 2 Sollefteå GIF Blå 0 - 4 Tromsø IL Bjerkaker 1      
02001407 sö 02/07 13:15 sö 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 2 Hedens IF 1 - 6 IF Kilkameratene      
02005308 sö 02/07 14:00 sö 02/07 Sparbanken Nord 3 Avslutningsmatcher 1 Munksund-Skuthamns SK 2 1 - 2 Piteå IF FF 1      
02000808 sö 02/07 14:00 sö 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 Larsmo Bollklubb 3 - 3 Spkl Hardhaus      
02004308 sö 02/07 14:00 sö 02/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 1 Varden FK 2 - 4 Sortland IL 2      
02001408 sö 02/07 14:00 sö 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 2 IL Frea 3 - 2 FK Saltdalskameratene      
02005108 sö 02/07 14:00 sö 02/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 2 Rosvik IK 0 - 4 Morön BK      
02002610 sö 02/07 15:30 sö 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 2 FK Brage Trondenes 1 3 - 0 Robertsfors IK      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Müllers Bil SJ Intersport Umbro martin & servera Piteå Presenterar Norrmejerier Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Smurfit Kappa Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine Accidenstryckeriet NLL Live Stage Gallerian Piteå Hotell Kust Max Gallerian Piteå