Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2017. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Girls 12

Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02005103 sön 02/07 10:15 sön 02/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 1 Stämningsgården IK-80 2 - 1 Arnäs IF      
02001203 sön 02/07 10:15 sön 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 IK Grand Bodø 2 4 - 0 Bergsbyns SK      
02003603 sön 02/07 10:15 sön 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Malå IF 0 - 0 IL Frea      
02005403 sön 02/07 10:15 sön 02/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix 0 - 4 Lira BK      
02008203 sön 02/07 10:15 sön 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 RoPS 2 0 - 2 IF Kilkameratene      
02007903 sön 02/07 10:15 sön 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 RoPS 1 4 - 1 Byske IF      
02007404 sön 02/07 11:00 sön 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 1 Innstrandens IL 3 - 1 Morön BK      
02006304 sön 02/07 11:00 sön 02/07 Strömsborg 2 9-9 Avslutningsmatcher 1 Vallentuna DF 1 0 - 0 Öjeby IF      
02001204 sön 02/07 11:00 sön 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Malmbergets AIF Vit 3 - 1 Kvaløya SK      
02000804 sön 02/07 11:00 sön 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IBFF 0 - 6 Vallentuna DF 2      
02008205 sön 02/07 11:45 sön 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 Rajamäen Kehitys 3 - 1 Gimonäs Ume...öjd/Tomtebo      
02002606 sön 02/07 12:30 sön 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 1 IK Grand Bodø 1 0 - 3 Sandåkerns SK      
02004806 sön 02/07 12:30 sön 02/07 Strömsborg 3 Avslutningsmatcher 1 Pallokissat 1 2 - 0 Hamna IL      
02005106 sön 02/07 12:30 sön 02/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 2 Clemensnäs IF 0 - 4 Sunderby SK Blå      
02005406 sön 02/07 12:30 sön 02/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 7 - 0 IFK Arvidsjaur DFK      
02008206 sön 02/07 12:30 sön 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 IFK Umeå 3 - 1 Sävar IK      
02007407 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 1 Mariehems SK 1 - 0 Tornion Jalkapalloklubi      
02006307 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Strömsborg 2 9-9 Avslutningsmatcher 1 Piteå IF FF 2 3 - 2 Malmbergets AIF Grön      
02004307 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 1 AIK FF 2 - 0 Ersmarks IK      
02004607 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 1 Robertsfors IK 1 - 2 Munksund-Skuthamns SK      
02001207 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 FC Siili 1 - 2 FC Norrsken      
02001307 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 2 Håkvik IL 1 - 3 Älvsby IF      
02000807 sön 02/07 13:15 sön 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 Hägglunds IoFK 0 - 0 Luleå SK      
02003708 sön 02/07 14:00 sön 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Södra United 2 - 0 Spkl Hardhaus      
02007908 sön 02/07 14:00 sön 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Tromsø IL 1 - 0 IK Grand Bodø 2      
02007510 sön 02/07 15:30 sön 02/07 Nolia 11 Avslutningsmatcher 1 Kågedalens AIF 1 - 1 Kiruna FF