Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2017. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2022 här.

Girls 12



Matcher

  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
01000810 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Björklunda 2 1/16 Final Tornion Jalkapalloklubi 0 - 3 P IK Grand Bodø 1      
01002610 lör 01/07 16:15 lör 01/07 LF3 1/16 Final Robertsfors IK 4 - 2 P Öjeby IF      
01004311 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Nordlunda 1 1/16 Final Vallentuna DF 1 0 - 2 P Munksund-Skuthamns SK      
01005110 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Sparbanken Nord 1 1/16 Final Pauldarrak FKT 7 - 0 Ersmarks IK      
01005210 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Sparbanken Nord 2 1/16 Final Vallentuna DF 3 2 - 0 Stämningsgården IK-80      
01005310 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Sparbanken Nord 3 1/16 Final AIK FF 0 - 2 Hamna IL      
01005410 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Sparbanken Nord 4 1/16 Final Piteå IF FF 2 1 - 2 Gimonäs Ume...Diamanterna      
01006310 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Strömsborg 2 9-9 1/16 Final Pallokissat 2 7 - 6 P Kågedalens AIF      
01007310 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Nolia 9 1/16 Final Innstrandens IL 3 - 0 Kiruna FF      
01007411 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Nolia 10 1/16 Final Jyväskylän komeetat 12 - 0 Malmbergets AIF Grön      
01007511 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Nolia 11 1/16 Final Pallokissat 1 3 - 1 Arnäs IF      
01007910 lör 01/07 16:15 lör 01/07 Strömbacka 1/16 Final Sunderby SK Gul 2 - 1 Mariehems SK      
01000815 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Björklunda 2 1/8 Final Burträsk FF 3 - 1 IK Grand Bodø 1      
01002614 lör 01/07 20:00 lör 01/07 LF3 1/8 Final Robertsfors IK 0 - 3 Jyväskylän komeetat      
01004315 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Nordlunda 1 1/8 Final Piteå IF FF 1 1 - 0 Innstrandens IL      
01005114 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Sparbanken Nord 1 1/8 Final Pallokissat 1 0 - 5 Pauldarrak FKT      
01005214 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Sparbanken Nord 2 1/8 Final Morön BK 1 - 2 Vallentuna DF 3      
01005314 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Sparbanken Nord 3 1/8 Final Hamna IL 2 - 3 P Gimonäs Ume...Diamanterna      
01005414 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Sparbanken Nord 4 1/8 Final Sandåkerns SK 3 - 5 P Pallokissat 2      
01007914 lör 01/07 20:00 lör 01/07 Strömbacka 1/8 Final Munksund-Skuthamns SK 0 - 4 Sunderby SK Gul      
02005101 sön 02/07 08:45 sön 02/07 Sparbanken Nord 1 1/4 Final Burträsk FF 0 - 4 Jyväskylän komeetat      
02005201 sön 02/07 08:45 sön 02/07 Sparbanken Nord 2 1/4 Final Piteå IF FF 1 0 - 9 Pauldarrak FKT      
02005301 sön 02/07 08:45 sön 02/07 Sparbanken Nord 3 1/4 Final Vallentuna DF 3 0 - 2 Gimonäs Ume...Diamanterna      
02005401 sön 02/07 08:45 sön 02/07 Sparbanken Nord 4 1/4 Final Pallokissat 2 6 - 4 P Sunderby SK Gul      
02005206 sön 02/07 12:30 sön 02/07 Sparbanken Nord 2 Semifinal Jyväskylän komeetat 0 - 2 Pauldarrak FKT      
02005306 sön 02/07 12:30 sön 02/07 Sparbanken Nord 3 Semifinal Gimonäs Ume...Diamanterna 1 - 2 Pallokissat 2      
02005410 sön 02/07 15:30 sön 02/07 Sparbanken Nord 4 Bronsmatch Jyväskylän komeetat 8 - 0 Gimonäs Ume...Diamanterna      
02005311 sön 02/07 16:15 sön 02/07 Sparbanken Nord 3 Final Pauldarrak FKT 5 - 0 Pallokissat 2