Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Girls 12

Avslutningsmatcher 2

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Storfors AIK 1 1 0 0 7 - 0 (7) 3
2. Vallentuna DF 2 1 1 0 0 6 - 0 (6) 3
3. Lira BK 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
4. Sunderby SK Blå 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
5. IK Grand Bodø 2 2 1 0 1 4 - 1 (3) 3
6. RoPS 1 1 1 0 0 4 - 1 (3) 3
7. Rajamäen Kehitys 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
8. IFK Umeå 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
9. Malmbergets AIF Vit 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
10. Älvsby IF 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
11. IF Kilkameratene 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
12. Södra United 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
13. FC Norrsken 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
14. Tromsø IL 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
15. Hägglunds IoFK 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
16. Luleå SK 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
17. IL Frea 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
18. Malå IF 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
19. FC Siili 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
20. Kvaløya SK 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
21. Sävar IK 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
22. Gimonäs Umeå IF Carlshöjd/Tomtebo 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
23. Håkvik IL 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
24. Spkl Hardhaus 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
25. RoPS 2 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
26. Byske IF 1 0 0 1 1 - 4 (-3) 0
27. Clemensnäs IF 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
28. IFK Kalix 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
29. Bergsbyns SK 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
30. IBFF 1 0 0 1 0 - 6 (-6) 0
31. IFK Arvidsjaur DFK 1 0 0 1 0 - 7 (-7) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02001203 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 IK Grand Bodø 2 4 - 0 Bergsbyns SK      
02003603 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Malå IF 0 - 0 IL Frea      
02005403 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix 0 - 4 Lira BK      
02008203 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 RoPS 2 0 - 2 IF Kilkameratene      
02007903 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 RoPS 1 4 - 1 Byske IF      
02001204 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Malmbergets AIF Vit 3 - 1 Kvaløya SK      
02000804 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IBFF 0 - 6 Vallentuna DF 2      
02008205 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 Rajamäen Kehitys 3 - 1 Gimonäs Ume...öjd/Tomtebo      
02005106 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 2 Clemensnäs IF 0 - 4 Sunderby SK Blå      
02005406 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 7 - 0 IFK Arvidsjaur DFK      
02008206 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 2 IFK Umeå 3 - 1 Sävar IK      
02001207 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 FC Siili 1 - 2 FC Norrsken      
02001307 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 2 Håkvik IL 1 - 3 Älvsby IF      
02000807 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 Hägglunds IoFK 0 - 0 Luleå SK      
02003708 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Södra United 2 - 0 Spkl Hardhaus      
02007908 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Tromsø IL 1 - 0 IK Grand Bodø 2