Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 13

Avslutningsmatcher 2

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Tromsø IL Workinnmarka 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
2. Hunstad FK 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
3. Storfors AIK 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
4. Kvaløya SK 1 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
5. Alviks IK 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
6. Öjeby IF/IBFF 1 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
7. Kaiskuru IL 1 1 0 0 5 - 2 (3) 3
8. Luleå SK 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
9. HauPa 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
10. Bossekop UL 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
11. Gammelgårdens IF 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
12. Larsmo Bollklubb 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
13. Lira BK 2 0 2 0 5 - 5 (0) 2
14. LoVe 1 0 1 0 4 - 4 (0) 1
15. IF Kilkameratene 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
16. Bergnäsets AIK 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
17. Alta IF 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
18. IL Norild 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
19. Bardufoss OIF 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
20. High School of Petroleum 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
21. Piteå IF FF 1 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
22. Rosvik IK/Norrfjärden IF 1 0 0 1 2 - 5 (-3) 0
23. Älvsby IF 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
24. Vasa IFK 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
25. Varden FK 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
26. Nerskogen IL 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
27. IFK Umeå 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
28. Öjeby IF/IBFF 2 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
29. Kågedalens AIF 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02003400 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Norrfjärden 1 Avslutningsmatcher 2 HauPa 3 - 1 High School of Petroleum      
02007701 sø 02/07 09:00 sø 02/07 IVAB Arena-Sjulnäs Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 2 - 2 IF Kilkameratene      
02006601 sø 02/07 09:00 sø 02/07 Svensbyn 3 Avslutningsmatcher 2 IFK Umeå 0 - 5 Tromsø IL Workinnmarka      
02002101 sø 02/07 09:00 sø 02/07 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 2 Öjeby IF/IBFF 1 4 - 0 Vasa IFK      
02001501 sø 02/07 09:00 sø 02/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 1 0 - 2 Bossekop UL      
02006401 sø 02/07 09:00 sø 02/07 Svensbyn 1 Avslutningsmatcher 2 Lira BK 4 - 4 LoVe      
02007702 sø 02/07 10:00 sø 02/07 IVAB Arena-Sjulnäs Avslutningsmatcher 2 Nerskogen IL 0 - 4 Kvaløya SK 1      
02001604 sø 02/07 12:00 sø 02/07 Gotis 5 Avslutningsmatcher 2 Bardufoss OIF 0 - 1 Larsmo Bollklubb      
02001504 sø 02/07 12:00 sø 02/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 Varden FK 0 - 4 Alviks IK      
02002104 sø 02/07 12:00 sø 02/07 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 2 Luleå SK 3 - 0 Älvsby IF      
02006404 sø 02/07 12:00 sø 02/07 Svensbyn 1 Avslutningsmatcher 2 IL Norild 0 - 1 Gammelgårdens IF      
02002105 sø 02/07 13:00 sø 02/07 Kyrkplan 1 Avslutningsmatcher 2 Hunstad FK 5 - 0 Öjeby IF/IBFF 2      
02000905 sø 02/07 13:00 sø 02/07 Björklunda 3 Avslutningsmatcher 2 Kaiskuru IL 5 - 2 Rosvik IK/Norrfjärden IF      
02001506 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Gotis 4 Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 5 - 0 Kågedalens AIF      
02005806 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Storfors 2 Avslutningsmatcher 2 Alta IF 1 - 1 Lira BK