Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 11

Avslutningsmatcher 1

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. IFK Luleå 2 1 1 0 0 6 - 0 (6) 3
2. FM Audra 1 1 0 0 7 - 2 (5) 3
3. Varden FK 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
4. FC Jazz 2 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
5. Tornion Jalkapalloklubi 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
6. OLS South 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
7. Kvaløya SK Sort 1 1 0 0 4 - 2 (2) 3
8. Sunderby SK 2 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
9. Alta IF 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
10. Terjärv Ungdoms SK 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
11. FM Zalgirietis 2 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
12. Sundsvalls FF 2 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
13. Pedersöre FF Röd 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
14. Tegs SK Öst 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
15. IBFF 2 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
16. Sundsvalls FF 1 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
17. Storelva 1 0 0 1 2 - 4 (-2) 0
18. Bureå IF 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
19. Niva 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
20. Tromsø IL 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
21. Kiruna FF 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
22. Sandviks IK 1 0 0 1 2 - 7 (-5) 0
23. Piteå IF FF 3 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
24. Håkvik IL 1 0 0 1 0 - 6 (-6) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02008301 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 1 Kiruna FF 0 - 4 Tornion Jalkapalloklubi      
02001302 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 1 Bureå IF 1 - 3 Sunderby SK 2      
02008302 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 1 Niva 0 - 3 W OLS South      
02005303 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Sparbanken Nord 3 Avslutningsmatcher 1 FC Jazz 2 4 - 0 Tromsø IL      
02008304 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 1 Håkvik IL 0 - 6 IFK Luleå 2      
02005504 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 1 Sundsvalls FF 2 2 - 2 Pedersöre FF Röd      
02000806 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 FM Audra 7 - 2 Sandviks IK      
02008207 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 Alta IF 3 - 2 Tegs SK Öst      
02005507 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 1 Storelva 2 - 4 Kvaløya SK Sort      
02003608 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 1 Sundsvalls FF 1 0 - 1 FM Zalgirietis 2      
02001310 sø 02/07 15:30 sø 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 1 Varden FK 5 - 0 Piteå IF FF 3      
02001410 sø 02/07 15:30 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Terjärv Ungdoms SK 2 - 1 IBFF 2