Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2022 her.

Alviks IK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30002800 fre. 30/06 08:00 fre. 30/06 PiteEnergi 2 G9 Grp 1 Alviks IK 1 Ferdig Södra United      
30005800 fre. 30/06 08:00 fre. 30/06 Storfors 2a B15 Grp 7 Beisfjord IL 2 - 1 Alviks IK      
30001701 fre. 30/06 08:45 fre. 30/06 Furunäset 1 G9 Grp 3 Alviks IK 2 Ferdig Storfors AIK 1      
30003601 fre. 30/06 08:45 fre. 30/06 Norrfjärden 3 B12 Grp 2 Medkila IL 7 - 0 Alviks IK      
30001601 fre. 30/06 09:00 fre. 30/06 Gotis 5 11-11 B13 Grp 13 Alviks IK 7 - 2 Öjeby IF/IBFF 1      
30006601 fre. 30/06 09:00 fre. 30/06 Svensbyn 3 9-9 B14 Grp 6 Alviks IK 1 - 3 Kiruna FF      
30006201 fre. 30/06 10:00 fre. 30/06 Strömsborg 1 9-9 G14 Grp 3 Porsanger IL 0 - 2 Alviks IK      
30007303 fre. 30/06 10:15 fre. 30/06 Nolia 9 B10 Grp 1 Haukiputaan Pallo 1 Ferdig Alviks IK      
30001905 fre. 30/06 11:45 fre. 30/06 Furunäset 3 B8 Grp 4 Munksund-Skuthamns SK 2 Ferdig Alviks IK 1      
30002705 fre. 30/06 11:45 fre. 30/06 PiteEnergi 1 B9 Grp 4 Alviks IK Ferdig Niva      
30004305 fre. 30/06 11:45 fre. 30/06 Nordlunda 1 B11 Grp 9 Alta IF 1 - 1 Alviks IK      
30007906 fre. 30/06 12:30 fre. 30/06 Strömbacka G11 Grp 1 Umeå Södra FF Gul 2 - 1 Alviks IK      
30003006 fre. 30/06 12:30 fre. 30/06 PiteEnergi 4 B8 Grp 5 Rosvik IK Ferdig Alviks IK 2      
30006306 fre. 30/06 12:30 fre. 30/06 Strömsborg 2 9-9 G10 Grp 2 Alviks IK Ferdig Sunderby SK 1      
30005005 fre. 30/06 13:00 fre. 30/06 SCA 9-9 B16 Grp 6 Alviks IK 2 - 0 Robertsfors IK      
30001707 fre. 30/06 13:15 fre. 30/06 Furunäset 1 G9 Grp 1 ONS 3 Ferdig Alviks IK 1      
30001708 fre. 30/06 14:00 fre. 30/06 Furunäset 1 G9 Grp 3 Alviks IK 2 Ferdig Gällivare SK      
30005209 fre. 30/06 14:45 fre. 30/06 Sparbanken Nord 2 B12 Grp 2 Alviks IK 0 - 8 Vasalunds IF      
30006107 fre. 30/06 15:00 fre. 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket B13 Grp 13 Kvaløya SK 2 2 - 0 Alviks IK      
30006206 fre. 30/06 15:00 fre. 30/06 Strömsborg 1 9-9 B14 Grp 6 IK Junkeren 0 - 4 Alviks IK      
30006506 fre. 30/06 15:00 fre. 30/06 Svensbyn 2 9-9 G14 Grp 3 Alviks IK 2 - 0 IFK Umeå      
30001209 fre. 30/06 15:30 fre. 30/06 Gotis 1 B10 Grp 1 Älvsby IF 2 Ferdig Alviks IK      
30002912 fre. 30/06 17:00 fre. 30/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 4 Piteå IF FF 2 Ferdig Alviks IK      
30001912 fre. 30/06 17:00 fre. 30/06 Furunäset 3 B8 Grp 4 Alviks IK 1 Ferdig Jokkmokks SK      
30001412 fre. 30/06 17:00 fre. 30/06 Gotis 3 B11 Grp 9 Alviks IK 3 - 1 FK Mjølner 1      
30006409 fre. 30/06 17:00 fre. 30/06 Svensbyn 1 11-11 B15 Grp 7 Alviks IK 0 - 1 IL Norild      
30004814 fre. 30/06 18:30 fre. 30/06 Strömsborg 3 G11 Grp 1 Alviks IK 3 - 0 Piteå IF FF 3      
30005711 fre. 30/06 19:00 fre. 30/06 Storfors 1-Svensk Fastighets B16 Grp 6 Skånland OIF 1 - 6 Alviks IK      
30005115 fre. 30/06 19:15 fre. 30/06 Sparbanken Nord 1 G10 Grp 2 Alviks IK Ferdig Piteå IF FF 1      
01005700 lør. 01/07 08:00 lør. 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets B15 Grp 7 IK Myran 0 - 4 Alviks IK      
01002902 lør. 01/07 09:30 lør. 01/07 PiteEnergi 3 G9 Grp 3 Alviks IK 2 Ferdig Norrfjärdens IF      
01007502 lør. 01/07 09:30 lør. 01/07 Nolia 11 B11 Grp 9 Deren FC 5 - 1 Alviks IK      
01001802 lør. 01/07 09:30 lør. 01/07 Furunäset 2 B8 Grp 5 Alviks IK 2 Ferdig Älvsby IF 2      
01004502 lør. 01/07 10:00 lør. 01/07 Nordlunda 3 11-11 B13 Grp 13 Alviks IK 2 - 6 Tegs SK      
01002002 lør. 01/07 10:00 lør. 01/07 Kyrkplan 2 B14 Grp 6 KuPS JL Keltainen 2 - 3 Alviks IK      
01002903 lør. 01/07 10:15 lør. 01/07 PiteEnergi 3 B9 Grp 4 Alviks IK Ferdig HauPa Barca      
01003703 lør. 01/07 10:15 lør. 01/07 Norrfjärden 4 B12 Grp 2 Alviks IK 0 - 7 FK Bodø/Glimt G12-3      
01001503 lør. 01/07 11:00 lør. 01/07 Gotis 4 9-9 G14 Grp 3 Alviks IK 0 - 0 Tromsø IL 1      
01000804 lør. 01/07 11:00 lør. 01/07 Björklunda 2 G11 Grp 1 Alviks IK 1 - 0 FC Wimma      
01008205 lør. 01/07 11:45 lør. 01/07 Svensbyn 4 B10 Grp 1 Tervarit Juniorit 2 Ferdig Alviks IK      
01006305 lør. 01/07 11:45 lør. 01/07 Strömsborg 2 9-9 G10 Grp 2 Alviks IK Ferdig Storfors AIK 1      
01002906 lør. 01/07 12:30 lør. 01/07 PiteEnergi 3 B8 Grp 5 Alviks IK 2 Ferdig Piteå IF FF 1      
01003006 lør. 01/07 12:30 lør. 01/07 PiteEnergi 4 B8 Grp 4 Alviks IK 1 Ferdig FC Kurenpojat      
01004505 lør. 01/07 13:00 lør. 01/07 Nordlunda 3 11-11 B16 Grp 6 Alviks IK 2 - 0 FK Bodø/Glimt      
01002709 lør. 01/07 14:45 lør. 01/07 PiteEnergi 1 G9 Grp 1 Alviks IK 1 Ferdig Piteå IF FF 3      
01001709 lør. 01/07 14:45 lør. 01/07 Furunäset 1 G9 Grp 3 ONS 5 Ferdig Alviks IK 2      
01002507 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 LF2 11-11 B14 Slutspel A 1/16 Final Luleå SK 2 0 - 1 Alviks IK      
01001910 lør. 01/07 15:30 lør. 01/07 Furunäset 3 B9 Grp 4 Rosvik IK Ferdig Alviks IK      
01006309 lør. 01/07 15:30 lør. 01/07 Strömsborg 2 9-9 G10 Grp 2 Oulu Nice Soccer Röd Ferdig Alviks IK      
01001310 lør. 01/07 16:15 lør. 01/07 Gotis 2 G11 Slutspel A 1/16 Final Alviks IK 0 - 1 Lira BK Blå      
01004508 lør. 01/07 18:00 lør. 01/07 Nordlunda 3 11-11 B16 Slutspel A 1/8 Final Alviks IK 5 - 0 FA Sápmi      
01004710 lør. 01/07 18:30 lør. 01/07 Nordlunda 5 G10 Grp 2 FC Wimma Ferdig Alviks IK      
01002814 lør. 01/07 18:30 lør. 01/07 PiteEnergi 2 B8 Grp 5 Alviks IK 2 Ferdig Sunderby SK 1      
01006207 lør. 01/07 19:00 lør. 01/07 Strömsborg 1 9-9 G14 Slutspel A 1/8 Final Alviks IK 1 - 2 Bergnäsets AIK      
01006009 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna B14 Slutspel A 1/8 Final Tromsø IL 1 0 - 3 Alviks IK      
01002816 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 PiteEnergi 2 G9 Grp 3 Munksund-Skuthamns SK 2 Ferdig Alviks IK 2      
02002300 søn. 02/07 08:00 søn. 02/07 Furunäset 4 G9 Grp 1 IBFF Ferdig Alviks IK 1      
02004500 søn. 02/07 08:00 søn. 02/07 Nordlunda 3 11-11 B14 Slutspel A 1/4 Final FK Senja 3 - 2 Alviks IK      
02001901 søn. 02/07 08:45 søn. 02/07 Furunäset 3 G9 Grp 3 Piteå IF FF 1 Ferdig Alviks IK 2      
02007301 søn. 02/07 08:45 søn. 02/07 Nolia 9 B10 Grp 1 Alviks IK Ferdig Mälarhöjdens IK Vit      
02002401 søn. 02/07 09:00 søn. 02/07 LF1 11-11 B16 Slutspel A 1/4 Final Hunstad FK 5 - 4 Alviks IK      
02007902 søn. 02/07 09:30 søn. 02/07 Strömbacka G10 Grp 2 FC Siili White Ferdig Alviks IK      
02004803 søn. 02/07 10:15 søn. 02/07 Strömsborg 3 G11 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Alviks IK 6 - 1 IF Kilkameratene      
02003004 søn. 02/07 11:00 søn. 02/07 PiteEnergi 4 B8 Grp 4 Sunderby SK 2 Ferdig Alviks IK 1      
02008204 søn. 02/07 11:00 søn. 02/07 Svensbyn 4 B11 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Alviks IK 3 - 0 Morön BK 2      
02007505 søn. 02/07 11:45 søn. 02/07 Nolia 11 B10 Grp 1 Alviks IK Ferdig Norrfjärdens IF 2      
02002805 søn. 02/07 11:45 søn. 02/07 PiteEnergi 2 B8 Grp 5 Niva Ferdig Alviks IK 2      
02001504 søn. 02/07 12:00 søn. 02/07 Gotis 4 9-9 B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Varden FK 0 - 4 Alviks IK      
02005904 søn. 02/07 12:00 søn. 02/07 Storfors 3a B15 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Arjeplogs SK 0 - 3 Alviks IK      
02003006 søn. 02/07 12:30 søn. 02/07 PiteEnergi 4 B9 Grp 4 Alviks IK Ferdig Bergnäsets AIK 2      
02001806 søn. 02/07 12:30 søn. 02/07 Furunäset 2 G9 Grp 1 Munksund-Skuthamns SK 1 Ferdig Alviks IK 1      
02007907 søn. 02/07 13:15 søn. 02/07 Strömbacka B12 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Norra United 1 - 2 Alviks IK      
02004906 søn. 02/07 14:00 søn. 02/07 Parken 1 G14 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Rovaniemi United 2 - 0 Alviks IK      
02007409 søn. 02/07 14:45 søn. 02/07 Nolia 10 B10 Grp 1 Alviks IK Ferdig Sävar IK      
02002910 søn. 02/07 15:30 søn. 02/07 PiteEnergi 3 B8 Grp 5 OLS Ruotsi Ferdig Alviks IK 2      
02001810 søn. 02/07 15:30 søn. 02/07 Furunäset 2 B8 Grp 4 IBFF 2 Ferdig Alviks IK 1