Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

FC Santa Claus Juniorit

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30004800 fr 30/06 08:00 fr 30/06 Strömsborg 3 B12 Grp 15 FC Santa Claus Juniorit 1 1 - 4 Södra United      
30001901 fr 30/06 08:45 fr 30/06 Furunäset 3 B9 Grp 7 FC Santa Cl...t Valkoinen Ferdig Lira BK 3      
30007402 fr 30/06 09:30 fr 30/06 Nolia 10 B12 Grp 21 Sollefteå GIF Blå 0 - 5 FC Santa Claus Juniorit 2      
30003003 fr 30/06 10:15 fr 30/06 Nolia 4 B9 Grp 2 Notvikens IK 1 Ferdig FC Santa Cl...it Punainen      
30004803 fr 30/06 10:15 fr 30/06 Strömsborg 3 B10 Grp 6 FC Santa Claus Juniorit 1 Ferdig Munksund-Skuthamns SK      
30001202 fr 30/06 10:15 fr 30/06 Gotis 1 B11 Grp 11 IFK Luleå 2 5 - 0 FC Santa Cl...uniorit Red      
30000804 fr 30/06 11:00 fr 30/06 Björklunda 2 B11 Grp 14 Hamna IL RØD 0 - 0 FC Santa Cl...iorit White      
30001304 fr 30/06 11:00 fr 30/06 Gotis 2 B10 Grp 2 Ersmarks IK Ferdig FC Santa Claus Juniorit 2      
30003705 fr 30/06 13:15 fr 30/06 Norrfjärden 4 B12 Grp 21 FC Santa Claus Juniorit 2 2 - 3 Tromsø IL Bjerkaker 2      
30002809 fr 30/06 14:45 fr 30/06 Nolia 2 B9 Grp 7 FC Santa Cl...t Valkoinen Ferdig Piteå IF FF 3      
30006309 fr 30/06 14:45 fr 30/06 Strömsborg 2 B12 Grp 15 IFK Luleå 1 4 - 2 FC Santa Claus Juniorit 1      
30005110 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Sparbanken Nord 1 B10 Grp 6 FC Santa Claus Juniorit 1 Ferdig Öjeby IF 2      
30001911 fr 30/06 16:15 fr 30/06 Furunäset 3 B9 Grp 2 FC Santa Cl...it Punainen Ferdig Öjeby IF 1      
30007911 fr 30/06 16:15 fr 30/06 Strömbacka B11 Grp 11 FC Santa Cl...uniorit Red 1 - 1 Piteå IF FF 2      
30001416 fr 30/06 22:15 fr 30/06 Gotis 3 B11 Grp 14 FC Santa Cl...iorit White 1 - 4 Sundsvalls FF 1      
01001400 lø 01/07 08:00 lø 01/07 Gotis 3 B12 Grp 15 FC Santa Claus Juniorit 1 2 - 1 FK Brage Trondenes 2      
01001700 lø 01/07 08:00 lø 01/07 Furunäset 1 B9 Grp 7 FC Santa Cl...t Valkoinen Ferdig Norrfjärdens IF      
01008300 lø 01/07 08:00 lø 01/07 Furunäset 5 B12 Grp 21 IFK Luleå 2 3 - 2 FC Santa Claus Juniorit 2      
01003702 lø 01/07 09:30 lø 01/07 Norrfjärden 4 B11 Grp 11 FC Santa Cl...uniorit Red 0 - 6 Varden FK      
01001303 lø 01/07 10:15 lø 01/07 Gotis 2 B11 Grp 14 IFK Luleå 3 1 - 1 FC Santa Cl...iorit White      
01002705 lø 01/07 11:45 lø 01/07 Nolia 1 B9 Grp 2 FC Santa Cl...it Punainen Ferdig Munksund-Skuthamns SK      
01002907 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Nolia 3 B9 Grp 7 Ponkilan Pantterit Ferdig FC Santa Cl...t Valkoinen      
01001307 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Gotis 2 B10 Grp 2 FC Santa Claus Juniorit 2 Ferdig Storfors AIK      
01007507 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Nolia 11 B10 Grp 6 Pedersöre FF Ferdig FC Santa Claus Juniorit 1      
01002811 lø 01/07 16:15 lø 01/07 Nolia 2 B9 Grp 2 FC Santa Cl...it Punainen Ferdig Storfors AIK 3      
01006311 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Strömsborg 2 B10 Grp 6 Gällivare SK Ferdig FC Santa Claus Juniorit 1      
01000812 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Björklunda 2 B10 Grp 2 FC Santa Claus Juniorit 2 Ferdig Öjeby IF 1      
01001713 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Furunäset 1 B9 Grp 7 Öjeby IF 2 Ferdig FC Santa Cl...t Valkoinen      
02001800 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Furunäset 2 B9 Grp 7 Notvikens IK 2 Ferdig FC Santa Cl...t Valkoinen      
02002601 sø 02/07 08:45 sø 02/07 LF3 B10 Grp 2 FC Santa Claus Juniorit 2 Ferdig Rutvik SK      
02008201 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Svensbyn 4 B10 Grp 6 Gammelstads IF 2 Ferdig FC Santa Claus Juniorit 1      
02004602 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Nordlunda 4 B11 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 FC Santa Cl...iorit White 7 - 0 Norrvalla FF      
02001803 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Furunäset 2 B9 Grp 2 Rutvik SK Ferdig FC Santa Cl...it Punainen      
02000803 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Björklunda 2 B12 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 IBFF 2 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
02001304 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Gotis 2 B12 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 FC Santa Claus Juniorit 1 0 - 8 FK Senja      
02005405 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Sparbanken Nord 4 B10 Grp 2 Haukiputaan Pallo 3 Ferdig FC Santa Claus Juniorit 2      
02004807 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Strömsborg 3 B11 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 FC Santa Cl...uniorit Red 6 - 1 Spkl Hardhaus      
02005409 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Sparbanken Nord 4 B10 Grp 2 IBFF Ferdig FC Santa Claus Juniorit 2      
02001409 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 3 B10 Grp 6 FC Santa Claus Juniorit 1 Ferdig FC Kurenpojat