Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Bergnäsets AIK

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30003301 fr 30/06 09:00 fr 30/06 Nolia 7 B13 Grp 3 Bergnäsets AIK 1 - 3 Piteå IF FF 2      
30002502 fr 30/06 10:00 fr 30/06 LF2 B14 Grp 9 Bergnäsets AIK 1 - 3 Spöland Vännäs IF      
30002804 fr 30/06 11:00 fr 30/06 PiteEnergi 2 B9 Grp 3 Piteå IF FF 4 Ferdig Bergnäsets AIK 1      
30003403 fr 30/06 11:00 fr 30/06 Norrfjärden 1 G14 Grp 4 Bergnäsets AIK 2 - 1 Alta IF 2      
30002805 fr 30/06 11:45 fr 30/06 PiteEnergi 2 B9 Grp 4 Bergnäsets AIK 2 Ferdig Piteå IF FF 2      
30003704 fr 30/06 11:45 fr 30/06 Norrfjärden 4 B11 Grp 6 Tromsø IL Prestvannet 2 1 - 1 Bergnäsets AIK      
30000806 fr 30/06 12:30 fr 30/06 Björklunda 2 G10 Grp 4 Bergnäsets AIK Ferdig TuPS      
30005507 fr 30/06 13:15 fr 30/06 Sparbanken Nord 5 G11 Grp 7 Bergnäsets AIK 0 - 9 IK Grand Bodø 1      
30001606 fr 30/06 14:00 fr 30/06 Gotis 5 B13 Grp 3 Innstrandens IL 3 - 1 Bergnäsets AIK      
30006207 fr 30/06 16:00 fr 30/06 Strömsborg 1 G14 Grp 4 Piteå IF FF 0 - 2 Bergnäsets AIK      
30002911 fr 30/06 16:15 fr 30/06 PiteEnergi 3 B9 Grp 3 Södra United Ferdig Bergnäsets AIK 1      
30007512 fr 30/06 17:00 fr 30/06 Nolia 11 B11 Grp 6 Bergnäsets AIK 2 - 3 Bureå IF      
30002812 fr 30/06 17:00 fr 30/06 PiteEnergi 2 B9 Grp 4 Bergnäsets AIK 2 Ferdig Rosvik IK      
30006109 fr 30/06 18:00 fr 30/06 Storfors 5-ICA Supermarket B14 Grp 9 Tromsø IL 2 6 - 0 Bergnäsets AIK      
30006315 fr 30/06 19:15 fr 30/06 Strömsborg 2 G10 Grp 4 Bergnäsets AIK Ferdig Robertsfors IK      
30001415 fr 30/06 19:15 fr 30/06 Gotis 3 G11 Grp 7 Kågedalens AIF 6 - 0 Bergnäsets AIK      
01002101 lø 01/07 09:00 lø 01/07 Kyrkplan 1 B13 Grp 3 Bossekop UL 3 - 3 Bergnäsets AIK      
01007302 lø 01/07 09:30 lø 01/07 Nolia 9 B11 Grp 6 Bergnäsets AIK 0 - 15 BFA Vilnius      
01006002 lø 01/07 10:00 lø 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna B14 Grp 9 Tervarit ju...t Punamusta 3 - 0 Bergnäsets AIK      
01002703 lø 01/07 10:15 lø 01/07 PiteEnergi 1 B9 Grp 4 Niva Ferdig Bergnäsets AIK 2      
01008204 lø 01/07 11:00 lø 01/07 Svensbyn 4 G11 Grp 7 Bergnäsets AIK 1 - 2 Storfors AIK      
01002804 lø 01/07 11:00 lø 01/07 PiteEnergi 2 B9 Grp 3 FC Siili Ferdig Bergnäsets AIK 1      
01000903 lø 01/07 11:00 lø 01/07 Björklunda 3 G14 Grp 4 IF Kilkameratene 1 - 1 Bergnäsets AIK      
01004605 lø 01/07 11:45 lø 01/07 Nordlunda 4 G10 Grp 4 Bergnäsets AIK Ferdig HauPa gul      
01000809 lø 01/07 15:30 lø 01/07 Björklunda 2 G10 Grp 4 Oulu Nice Soccer Vit Ferdig Bergnäsets AIK      
01001810 lø 01/07 15:30 lø 01/07 Furunäset 2 B9 Grp 4 HauPa Barca Ferdig Bergnäsets AIK 2      
01001812 lø 01/07 17:00 lø 01/07 Furunäset 2 B9 Grp 3 Bergnäsets AIK 1 Ferdig HauPa Real      
01003610 lø 01/07 18:30 lø 01/07 Norrfjärden 3 G10 Grp 4 Gällivare SK Ferdig Bergnäsets AIK      
01006207 lø 01/07 19:00 lø 01/07 Strömsborg 1 G14 Slutspel A 1/8 Final Alviks IK 1 - 2 Bergnäsets AIK      
02005700 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Storfors 1-Svensk Fastighets G14 Slutspel A 1/4 Final Bergnäsets AIK 4 - 3 P IK Grand Bodø      
02007701 sø 02/07 09:00 sø 02/07 IVAB Arena-Sjulnäs B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 2 - 2 IF Kilkameratene      
02007800 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Nordlunda 6 B11 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Hamna IL RØD 4 - 0 Bergnäsets AIK      
02005202 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Sparbanken Nord 2 G10 Grp 4 Storfors AIK 2 Ferdig Bergnäsets AIK      
02001903 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Furunäset 3 B9 Grp 3 Bergnäsets AIK 1 Ferdig Storfors AIK 1      
02004502 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Nordlunda 3 G14 Slutspel A Semifinale Storfors AIK 3 - 0 Bergnäsets AIK      
02006504 sø 02/07 12:00 sø 02/07 Svensbyn 2 B14 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 3 - 2 Notvikens IK      
02003006 sø 02/07 12:30 sø 02/07 PiteEnergi 4 B9 Grp 4 Alviks IK Ferdig Bergnäsets AIK 2      
02001607 sø 02/07 15:00 sø 02/07 Gotis 5 G14 Slutspel A Bronsekamp Munksund-Skuthamns SK 6 - 5 P Bergnäsets AIK      
02004708 sø 02/07 15:30 sø 02/07 Nordlunda 5 G11 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 2 - 1 Sunderby SK