Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

RoPS

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30003700 fr 30/06 08:00 fr 30/06 Norrfjärden 4 G12 Grp 12 Malmbergets AIF Vit 0 - 1 RoPS 1      
30004702 fr 30/06 09:30 fr 30/06 Nordlunda 5 G12 Grp 14 Sandåkerns SK 7 - 0 RoPS 2      
30001602 fr 30/06 10:00 fr 30/06 Gotis 5 B14 Grp 13 Bardufoss OIF 1 - 0 RoPS      
30003702 fr 30/06 10:15 fr 30/06 Norrfjärden 4 B10 Grp 3 RoPs White Ferdig IFK Luleå 2      
30008203 fr 30/06 11:00 fr 30/06 Svensbyn 4 B10 Grp 7 Sävast AIF Ferdig RoPs Blue      
30005306 fr 30/06 13:15 fr 30/06 Sparbanken Nord 3 G12 Grp 12 RoPS 1 0 - 6 Burträsk FF      
30001309 fr 30/06 14:45 fr 30/06 Gotis 2 G12 Grp 14 RoPS 2 2 - 8 Storfors AIK      
30006407 fr 30/06 15:00 fr 30/06 Svensbyn 1 B14 Grp 13 RoPS 1 - 2 IFK Umeå City      
30003610 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Norrfjärden 3 B10 Grp 7 Skellefteå FF Ferdig RoPs Blue      
30004810 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Strömsborg 3 B10 Grp 5 RoPs Black Ferdig Södra United      
30005410 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Sparbanken Nord 4 B10 Grp 3 RoPs White Ferdig Kemin Palloseura 1      
30007800 fr 30/06 18:30 fr 30/06 Nordlunda 6 G12 Grp 14 RoPS 2 0 - 3 IK Grand Bodø 1      
30005313 fr 30/06 18:30 fr 30/06 Sparbanken Nord 3 G12 Grp 12 RoPS 1 2 - 2 Malå IF      
01007300 lø 01/07 08:00 lø 01/07 Nolia 9 G12 Grp 12 RoPS 1 0 - 1 Vallentuna DF 3      
01007802 lø 01/07 09:30 lø 01/07 Nordlunda 6 G12 Grp 14 RoPS 2 0 - 6 Vallentuna DF 2      
01005703 lø 01/07 11:00 lø 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets B14 Grp 13 RoPS 5 - 1 FC Norrsken      
01001407 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Gotis 3 B10 Grp 3 FC Siili Ferdig RoPs White      
01003707 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Norrfjärden 4 B10 Grp 5 RoPs Black Ferdig Morön BK      
01007207 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nolia 8 B14 Slutspel A 1/16 Final Sandåkerns SK 0 - 1 RoPS      
01003608 lø 01/07 17:00 lø 01/07 Norrfjärden 3 B10 Grp 7 RoPs Blue Ferdig Lira BK 2      
01005311 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Sparbanken Nord 3 B10 Grp 3 Piteå IF FF 3 Ferdig RoPs White      
01002611 lø 01/07 17:45 lø 01/07 LF3 B10 Grp 5 RoPs Black Ferdig Piteå IF FF 1      
01005709 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets B14 Slutspel A 1/8 Final RoPS 1 - 0 Krokelvdalen IL      
02005900 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Storfors 3 B14 Slutspel A 1/4 Final RoPS 0 - 3 CEF 18 Tucuman 2      
02003601 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Norrfjärden 3 B10 Grp 7 RoPs Blue Ferdig Rosvik IK      
02001201 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Gotis 1 B10 Grp 3 Norrfjärdens IF 1 Ferdig RoPs White      
02004601 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Nordlunda 4 B10 Grp 5 KemPa Ferdig RoPs Black      
02007903 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Strömbacka G12 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 RoPS 1 4 - 1 Byske IF      
02008203 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Svensbyn 4 G12 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 RoPS 2 0 - 2 IF Kilkameratene      
02003705 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Norrfjärden 4 B10 Grp 7 RoPs Blue Ferdig Tervarit Juniorit 1      
02002605 sø 02/07 11:45 sø 02/07 LF3 B10 Grp 5 Mälarhöjdens IK Röd Ferdig RoPs Black      
02004609 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Nordlunda 4 B10 Grp 5 Lira BK 1 Ferdig RoPs Black      
02005509 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Sparbanken Nord 5 B10 Grp 7 Terjärv Ungdoms SK Ferdig RoPs Blue      
02008209 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Svensbyn 4 B10 Grp 3 RoPs White Ferdig Älvsby IF 1