Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 14



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01000107 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Björklunda 1 1/16 Final Tegs SK 3 - 0 Sandnessjøen IL      
01000907 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Björklunda 3 1/16 Final IFK Umeå City 2 - 0 Varden FK      
01002407 lø 01/07 15:00 lø 01/07 LF1 1/16 Final IK Grand Bodø 8 - 9 P Tromsø IL 1      
01002507 lø 01/07 15:00 lø 01/07 LF2 1/16 Final Luleå SK 2 0 - 1 Alviks IK      
01003107 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nolia 5 1/16 Final FK Bodø/Glimt 1 3 - 0 Gammelgårdens IF      
01003207 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nolia 6 1/16 Final Kiruna FF 2 - 0 Tervarit ju...t Punamusta      
01003307 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nolia 7 1/16 Final TP-47 1 3 - 0 Munksund-Skuthamns SK      
01004407 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nordlunda 2 1/16 Final Krokelvdalen IL 8 - 7 P Korsträsk IK      
01004507 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nordlunda 3 1/16 Final CEF 18 Tucuman 2 5 - 0 CEF 18 Tucuman 1      
01005907 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Storfors 3 1/16 Final Hif/Stein 0 - 1 Sävar IK      
01006007 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/16 Final Tromsø IL 2 3 - 5 P Reinen IL      
01006206 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Strömsborg 1 1/16 Final Gamlakarleby BK 3 - 0 Norsjö IF      
01007207 lø 01/07 15:00 lø 01/07 Nolia 8 1/16 Final Sandåkerns SK 0 - 1 RoPS      
01007706 lø 01/07 15:00 lø 01/07 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final Bossekop UL 1 - 2 FK Senja      
01001508 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Gotis 4 1/8 Final Bodens BK 0 - 3 FK Bodø/Glimt 1      
01001608 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Gotis 5 1/8 Final Kiruna FF 0 - 3 TP-47 1      
01005709 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/8 Final RoPS 1 - 0 Krokelvdalen IL      
01005809 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Storfors 2 1/8 Final CEF 18 Tucuman 2 3 - 0 Gamlakarleby BK      
01005909 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Storfors 3 1/8 Final FC Irtysh 5 - 6 P FK Senja      
01006009 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/8 Final Tromsø IL 1 0 - 3 Alviks IK      
01006108 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket 1/8 Final Tegs SK 0 - 1 IFK Umeå City      
01006407 lø 01/07 20:00 lø 01/07 Svensbyn 1 1/8 Final Sävar IK 0 - 1 Reinen IL      
02004400 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Nordlunda 2 1/4 Final IFK Umeå City 3 - 0 Reinen IL      
02004500 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Nordlunda 3 1/4 Final FK Senja 3 - 2 Alviks IK      
02005800 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Storfors 2 1/4 Final FK Bodø/Glimt 1 9 - 10 P TP-47 1      
02005900 sø 02/07 08:00 sø 02/07 Storfors 3 1/4 Final RoPS 0 - 3 CEF 18 Tucuman 2      
02003303 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Nolia 7 Semifinale TP-47 1 1 - 2 CEF 18 Tucuman 2      
02007203 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Nolia 8 Semifinale FK Senja 4 - 2 P IFK Umeå City      
02002506 sø 02/07 14:00 sø 02/07 LF2 Bronsekamp TP-47 1 3 - 0 IFK Umeå City      
02002407 sø 02/07 15:00 sø 02/07 LF1 Finale CEF 18 Tucuman 2 2 - 0 FK Senja      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB Dokumentpartner PiteEnergi AB