Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2017. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.


You are accessing an administrator page.
Du er nå innlogget som admin. Det betyr at du kan se ting som ikke er publisert og som ikke blir vist for vanlige besøkere. Gå til siden, så som den ser ut for ikke-admins

Boys 10

Group 6




  Kampnr Tid Bane Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
30001302 fr 30/06 09:30 fr 30/06 Gotis 2 Öjeby IF 2 Ferdig Gammelstads IF 2      
30004803 fr 30/06 10:15 fr 30/06 Strömsborg 3 FC Santa Claus Juniorit 1 Ferdig Munksund-Skuthamns SK      
30008304 fr 30/06 11:00 fr 30/06 Furunäset 5 Pedersöre FF Ferdig Gällivare SK      
30005110 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Sparbanken Nord 1 FC Santa Claus Juniorit 1 Ferdig Öjeby IF 2      
30004710 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Nordlunda 5 FC Kurenpojat Ferdig Munksund-Skuthamns SK      
30007510 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Nolia 11 Pedersöre FF Ferdig Gammelstads IF 2      
01001206 lø 01/07 12:30 lø 01/07 Gotis 1 FC Kurenpojat Ferdig Öjeby IF 2      
01007907 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Strömbacka Gällivare SK Ferdig Gammelstads IF 2      
01007507 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Nolia 11 Pedersöre FF Ferdig FC Santa Claus Juniorit 1      
01000811 lø 01/07 17:00 lø 01/07 Björklunda 2 Munksund-Skuthamns SK Ferdig Öjeby IF 2      
01005511 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Sparbanken Nord 5 FC Kurenpojat Ferdig Pedersöre FF      
01006311 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Strömsborg 2 Gällivare SK Ferdig FC Santa Claus Juniorit 1      
02003701 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Norrfjärden 4 Munksund-Skuthamns SK Ferdig Pedersöre FF      
02004701 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Nordlunda 5 Gällivare SK Ferdig FC Kurenpojat      
02008201 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Svensbyn 4 Gammelstads IF 2 Ferdig FC Santa Claus Juniorit 1      
02003605 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Norrfjärden 3 Öjeby IF 2 Ferdig Pedersöre FF      
02004605 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Nordlunda 4 Munksund-Skuthamns SK Ferdig Gällivare SK      
02004704 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Nordlunda 5 Gammelstads IF 2 Ferdig FC Kurenpojat      
02001309 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 2 Öjeby IF 2 Ferdig Gällivare SK      
02001209 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 1 Gammelstads IF 2 Ferdig Munksund-Skuthamns SK      
02001409 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 3 FC Santa Claus Juniorit 1 Ferdig FC Kurenpojat