Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2017. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 10

Pulje 6




  Kampnr Tid Hal Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
30001302 fr 30/06 09:30 fr 30/06 Gotis 2 Öjeby IF 2 Finished Gammelstads IF 2      
30004803 fr 30/06 10:15 fr 30/06 Strömsborg 3 FC Santa Claus Juniorit 1 Finished Munksund-Skuthamns SK      
30008304 fr 30/06 11:00 fr 30/06 Furunäset 5 Pedersöre FF Finished Gällivare SK      
30005110 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Sparbanken Nord 1 FC Santa Claus Juniorit 1 Finished Öjeby IF 2      
30004710 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Nordlunda 5 FC Kurenpojat Finished Munksund-Skuthamns SK      
30007510 fr 30/06 15:30 fr 30/06 Nolia 11 Pedersöre FF Finished Gammelstads IF 2      
01001206 lø 01/07 12:30 lø 01/07 Gotis 1 FC Kurenpojat Finished Öjeby IF 2      
01007907 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Strömbacka Gällivare SK Finished Gammelstads IF 2      
01007507 lø 01/07 13:15 lø 01/07 Nolia 11 Pedersöre FF Finished FC Santa Claus Juniorit 1      
01000811 lø 01/07 17:00 lø 01/07 Björklunda 2 Munksund-Skuthamns SK Finished Öjeby IF 2      
01005511 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Sparbanken Nord 5 FC Kurenpojat Finished Pedersöre FF      
01006311 lø 01/07 17:45 lø 01/07 Strömsborg 2 Gällivare SK Finished FC Santa Claus Juniorit 1      
02003701 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Norrfjärden 4 Munksund-Skuthamns SK Finished Pedersöre FF      
02004701 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Nordlunda 5 Gällivare SK Finished FC Kurenpojat      
02008201 sø 02/07 08:45 sø 02/07 Svensbyn 4 Gammelstads IF 2 Finished FC Santa Claus Juniorit 1      
02003605 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Norrfjärden 3 Öjeby IF 2 Finished Pedersöre FF      
02004605 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Nordlunda 4 Munksund-Skuthamns SK Finished Gällivare SK      
02004704 sø 02/07 11:45 sø 02/07 Nordlunda 5 Gammelstads IF 2 Finished FC Kurenpojat      
02001309 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 2 Öjeby IF 2 Finished Gällivare SK      
02001209 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 1 Gammelstads IF 2 Finished Munksund-Skuthamns SK      
02001409 sø 02/07 14:45 sø 02/07 Gotis 3 FC Santa Claus Juniorit 1 Finished FC Kurenpojat