Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2017. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2022 her.

Boys 14



Kampe

  Kampnr Tid Hal Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
01000107 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Björklunda 1 1/16 Final Tegs SK 3 - 0 Sandnessjøen IL      
01000907 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Björklunda 3 1/16 Final IFK Umeå City 2 - 0 Varden FK      
01002407 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 LF1 1/16 Final IK Grand Bodø 8 - 9 P Tromsø IL 1      
01002507 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 LF2 1/16 Final Luleå SK 2 0 - 1 Alviks IK      
01003107 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 PiteEnergi 5 1/16 Final FK Bodø/Glimt 1 3 - 0 Gammelgårdens IF      
01003207 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 PiteEnergi 6 1/16 Final Kiruna FF 2 - 0 Tervarit ju...t Punamusta      
01003307 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Nolia 7 1/16 Final TP-47 1 3 - 0 Munksund-Skuthamns SK      
01004407 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Nordlunda 2 1/16 Final Krokelvdalen IL 8 - 7 P Korsträsk IK      
01004507 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Nordlunda 3 1/16 Final CEF 18 Tucuman 2 5 - 0 CEF 18 Tucuman 1      
01005907 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Storfors 3 1/16 Final Hif/Stein 0 - 1 Sävar IK      
01006007 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/16 Final Tromsø IL 2 3 - 5 P Reinen IL      
01006206 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Strömsborg 1 1/16 Final Gamlakarleby BK 3 - 0 Norsjö IF      
01007207 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 Nolia 8 1/16 Final Sandåkerns SK 0 - 1 RoPS      
01007706 lør. 01/07 15:00 lør. 01/07 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final Bossekop UL 1 - 2 FK Senja      
01001508 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Gotis 4 1/8 Final Bodens BK 0 - 3 FK Bodø/Glimt 1      
01001608 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Gotis 5 1/8 Final Kiruna FF 0 - 3 TP-47 1      
01005709 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/8 Final RoPS 1 - 0 Krokelvdalen IL      
01005809 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Storfors 2 a 1/8 Final CEF 18 Tucuman 2 3 - 0 Gamlakarleby BK      
01005909 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Storfors 3 1/8 Final FC Irtysh 5 - 6 P FK Senja      
01006009 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/8 Final Tromsø IL 1 0 - 3 Alviks IK      
01006108 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket 1/8 Final Tegs SK 0 - 1 IFK Umeå City      
01006407 lør. 01/07 20:00 lør. 01/07 Svensbyn 1 1/8 Final Sävar IK 0 - 1 Reinen IL      
02004400 søn. 02/07 08:00 søn. 02/07 Nordlunda 2 1/4 Final IFK Umeå City 3 - 0 Reinen IL      
02004500 søn. 02/07 08:00 søn. 02/07 Nordlunda 3 1/4 Final FK Senja 3 - 2 Alviks IK      
02005800 søn. 02/07 08:00 søn. 02/07 Storfors 2 a 1/4 Final FK Bodø/Glimt 1 9 - 10 P TP-47 1      
02005900 søn. 02/07 08:00 søn. 02/07 Storfors 3 1/4 Final RoPS 0 - 3 CEF 18 Tucuman 2      
02003303 søn. 02/07 11:00 søn. 02/07 Nolia 7 Semifinal TP-47 1 1 - 2 CEF 18 Tucuman 2      
02007203 søn. 02/07 11:00 søn. 02/07 Nolia 8 Semifinal FK Senja 4 - 2 P IFK Umeå City      
02002506 søn. 02/07 14:00 søn. 02/07 LF2 Bronzekamp TP-47 1 3 - 0 IFK Umeå City      
02002407 søn. 02/07 15:00 søn. 02/07 LF1 Final CEF 18 Tucuman 2 2 - 0 FK Senja