Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2017. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 12

Kampe

  Kampnr Tid Hal Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02001402 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Skellefteå FF 4 - 1 IK Junkeren 2      
02000802 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 Stämningsgården IK 2 - 1 HauPa Valkoinen      
02008202 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Svensbyn 4 Avslutningsmatcher 1 FK Varg 0 - 9 IFK Umeå 2      
02003602 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 2 6 - 2 FC Siili      
02003702 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Mariehems SK 0 - 2 Svartbjörnsbyns IF      
02001202 sø 02/07 09:30 sø 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 2 Vidsels IK 0 - 20 Tervarit ju...it Punainen      
02004603 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 1 EFK Samba 5 - 1 Hif/Stein      
02006303 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Strömsborg 2 Avslutningsmatcher 1 Tromsø IL Bjerkaker 2 3 - 0 W Alsvåg IL      
02005503 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 1 Gamlakarleby BK 2 0 - 8 TP-47      
02008303 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Furunäset 5 Avslutningsmatcher 2 Sollefteå GIF Vit 2 - 2 Tornion Jalkapalloklubi      
02002603 sø 02/07 10:15 sø 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 2 Medkila IL 1 - 3 Tromsø IL Fagereng 1      
02000803 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 2 IBFF 2 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
02007403 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 2 Sävast AIF 3 - 1 Munksund-Skuthamns SK 1      
02007303 sø 02/07 10:15 sø 02/07 Nolia 9 Avslutningsmatcher 2 IFK Kalix 2 - 2 Lira BK Gul      
02004703 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 2 Notvikens IK 0 - 3 Öjeby IF      
02001304 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 2 FC Santa Claus Juniorit 1 0 - 8 FK Senja      
02004804 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Strömsborg 3 Avslutningsmatcher 2 Lira BK Blå 2 - 2 Rönnskärs IF      
02003704 sø 02/07 11:00 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Älvsby IF 1 1 - 3 FK Brage Trondenes 2      
02001306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 1 FC Kuffen 1 - 1 Indrefjord IL      
02001406 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 1 Niva 11 - 0 Gamlakarleby BK 1      
02006306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Strömsborg 2 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå 2 1 - 4 Skånland OIF      
02007506 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Nolia 11 Avslutningsmatcher 1 Tervarit juniorit Musta 2 1 - 2 Tromsø IL Fagereng 2      
02001206 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 1 IFK Luleå 1 1 - 2 Ersmarks IK      
02004705 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 1 Älvsjö AIK 0 - 0 FK Mjølner 1      
02003706 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Norrfjärden 4 Avslutningsmatcher 2 Bergnäsets AIK 3 - 1 Moröns BK      
02007906 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 2 1 - 2 Lifezone So...ternational      
02005506 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 2 Gällivare SK 2 - 7 IF Fløya      
02003606 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 Kiruna FF 0 - 4 La Academia 1      
02007406 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Nolia 10 Avslutningsmatcher 2 Storfors AIK 1 - 2 Älvsby IF 2      
02004306 sø 02/07 12:30 sø 02/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 2 Piteå IF FF 3 2 - 1 Krokelvdale...Kroken Varg      
02007306 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Nolia 9 Avslutningsmatcher 1 KOPSE 1 2 - 2 Södra United      
02007907 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 2 Norra United 1 - 2 Alviks IK      
02003607 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 2 FK Mjølner 2 1 - 2 KOPSE 2      
02007507 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Nolia 11 Avslutningsmatcher 2 Sollefteå GIF Blå 0 - 4 Tromsø IL Bjerkaker 1      
02001407 sø 02/07 13:15 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 2 Hedens IF 1 - 6 IF Kilkameratene      
02005308 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Sparbanken Nord 3 Avslutningsmatcher 1 Munksund-Skuthamns SK 2 1 - 2 Piteå IF FF 1      
02000808 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 1 Larsmo Bollklubb 3 - 3 Spkl Hardhaus      
02004308 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 1 Varden FK 2 - 4 Sortland IL 2      
02001408 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 2 IL Frea 3 - 2 FK Saltdalskameratene      
02005108 sø 02/07 14:00 sø 02/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 2 Rosvik IK 0 - 4 Morön BK      
02002610 sø 02/07 15:30 sø 02/07 LF3 Avslutningsmatcher 2 FK Brage Trondenes 1 3 - 0 Robertsfors IK