Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2016. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2019 här.

Boys 12

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
02000809 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Björklunda 2 B12 Slutspel A 1/32 Final Storfors AIK 1 2 - 3 P Melbo IL      
02001209 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Gotis 1 B12 Slutspel A 1/32 Final HauPa 5 - 1 TUIL      
02001308 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Gotis 2 B12 Slutspel A 1/32 Final IF Skarp 2 - 1 Medkila IL 2      
02001408 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Gotis 3 B12 Slutspel A 1/32 Final Tromsø IL Prestvattnet 5 - 0 Hif/Stein 1      
02002610 lö 02/07 15:30 lö 02/07 LF3 B12 Slutspel A 1/32 Final CA Intercups 2 5 - 0 FK Mjølner 2      
02004308 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Nordlunda 1 B12 Slutspel A 1/32 Final Kvæfjord IL 10 - 1 Haparanda FF      
02004608 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Nordlunda 4 B12 Slutspel A 1/32 Final FK Mjølner 1 1 - 0 Medkila IL 1      
02005110 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/32 Final Sandåkerns SK 7 - 0 Hunstad FK 2      
02005210 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A 1/32 Final Piteå IF 2 4 - 2 Nerskogen IL      
02005310 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A 1/32 Final Gimonäs Umeå IF Tomtebo 2 - 0 Ersmarks IK      
02005408 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 4 B12 Slutspel A 1/32 Final Tervarit Juniorit Musta 1 2 - 0 Vasa IFK City      
02005509 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Sparbanken Nord 5 B12 Slutspel A 1/32 Final FC YPA 2 3 - 2 Umedalens IF 1      
02007609 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Nolia 12 B12 Slutspel A 1/32 Final Sundom IF 2 - 6 Hunstad FK 1      
02007909 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Strömbacka B12 Slutspel A 1/32 Final Mariehem SK 2 1 - 2 Bureå IF      
02008009 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Nolia 13 B12 Slutspel A 1/32 Final Hamna IL 1 2 - 3 Tervarit Ju... Punainen 2      
02008110 lö 02/07 15:30 lö 02/07 Nolia 14 B12 Slutspel A 1/32 Final Gimonäs Ume...rlshöjd vit 5 - 0 Skellefteå FF      
02000813 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Björklunda 2 B12 Slutspel A 1/16 Final La Academia 0 - 2 CA Intercups 2      
02001212 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Gotis 1 B12 Slutspel A 1/16 Final Antiguoko K.E 10 - 0 Hunstad FK 1      
02001311 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Gotis 2 B12 Slutspel A 1/16 Final Spkl Hardhaus 1 - 2 FK Mjølner 1      
02001411 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Gotis 3 B12 Slutspel A 1/16 Final Justin Haber Academy 2 4 - 0 Tervarit Ju... Punainen 2      
02002614 lö 02/07 19:15 lö 02/07 LF3 B12 Slutspel A 1/16 Final FK Fauske Sprint 4 - 1 Gimonäs Ume...rlshöjd vit      
02004312 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Nordlunda 1 B12 Slutspel A 1/16 Final ORPa 5 - 1 Bureå IF      
02004612 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Nordlunda 4 B12 Slutspel A 1/16 Final Tervarit Juniorit Musta 2 2 - 0 Sandåkerns SK      
02005115 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/16 Final Niva 4 - 0 HauPa      
02005215 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A 1/16 Final Escuela Nederland 1 - 0 IF Skarp      
02005315 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A 1/16 Final Hedens IF 6 - 7 P Tromsø IL Prestvattnet      
02005412 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Sparbanken Nord 4 B12 Slutspel A 1/16 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 3 - 1 Melbo IL      
02005513 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Sparbanken Nord 5 B12 Slutspel A 1/16 Final Elverhøy FK 1 - 4 Kvæfjord IL      
02007613 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Nolia 12 B12 Slutspel A 1/16 Final FK Autara 3 - 0 Piteå IF 2      
02007914 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Strömbacka B12 Slutspel A 1/16 Final Justin Haber Academy 1 7 - 0 FC YPA 2      
02008013 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Nolia 13 B12 Slutspel A 1/16 Final FK Bodø/Glimt 2 3 - 0 Gimonäs Umeå IF Tomtebo      
02008114 lö 02/07 19:15 lö 02/07 Nolia 14 B12 Slutspel A 1/16 Final CA Intercups 1 4 - 2 P Tervarit Juniorit Musta 1      
03002600 sö 03/07 08:00 sö 03/07 LF3 B12 Slutspel A 1/8 Final Justin Haber Academy 2 0 - 1 CA Intercups 2      
03004300 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Nordlunda 1 B12 Slutspel A 1/8 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 - 0 Kvæfjord IL      
03005100 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/8 Final FK Autara 0 - 3 FK Bodø/Glimt 2      
03005200 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A 1/8 Final CA Intercups 1 6 - 1 FK Fauske Sprint      
03005300 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A 1/8 Final Justin Haber Academy 1 6 - 5 P Niva      
03005400 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 4 B12 Slutspel A 1/8 Final Escuela Nederland 0 - 1 Tromsø IL Prestvattnet      
03007600 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Nolia 12 B12 Slutspel A 1/8 Final Antiguoko K.E 6 - 0 FK Mjølner 1      
03007900 sö 03/07 08:00 sö 03/07 Strömbacka B12 Slutspel A 1/8 Final ORPa 0 - 5 Tervarit Juniorit Musta 2      
03005104 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/4 Final Tervarit Juniorit Musta 2 0 - 2 FK Bodø/Glimt 2      
03005204 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A 1/4 Final CA Intercups 1 0 - 2 Justin Haber Academy 1      
03005304 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A 1/4 Final Tromsø IL Prestvattnet 0 - 3 FC Valmiera/Vidzeme FC      
03007904 sö 03/07 11:00 sö 03/07 Strömbacka B12 Slutspel A 1/4 Final Antiguoko K.E 3 - 1 CA Intercups 2      
03005207 sö 03/07 13:15 sö 03/07 Sparbanken Nord 2 B12 Slutspel A Semifinal Antiguoko K.E 5 - 0 FK Bodø/Glimt 2      
03005307 sö 03/07 13:15 sö 03/07 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A Semifinal Justin Haber Academy 1 2 - 0 FC Valmiera/Vidzeme FC      
03007909 sö 03/07 15:30 sö 03/07 Strömbacka B12 Slutspel A Bronsmatch FK Bodø/Glimt 2 4 - 1 FC Valmiera/Vidzeme FC      
03005311 sö 03/07 16:15 sö 03/07 Sparbanken Nord 3 B12 Slutspel A Final Antiguoko K.E 2 - 0 Justin Haber Academy 1      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Norrmejerier Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine Accidenstryckeriet NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB