Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Girls 12

Avslutningsmatcher 3

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Bergnäsets AIK 1 2 1 1 0 2 - 0 (2) 4
2. Piteå IF 2 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
3. Tana BK 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
4. Hif/Stein 2 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
5. IBFF 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
6. IF Skarp hvit 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
7. Bergnäsets AIK 2 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
8. Viggbyholms IK Blå 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
9. Älvsby IF 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
10. Kvaløya SK 2 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
11. Umeå Södra FF Blå 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
12. Myckle IK 1 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
13. Lira BK 1 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
14. Ponkilan Pantterit 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
15. Sunderby SK 1 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
16. Alviks IK 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
17. Mariehem SK 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
18. Kiruna FF 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
19. Merilappi United 2 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
20. Sandviks IK 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
21. Luleå SK 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
22. Sävar IK 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
23. Oulu Blue Cats 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
24. Kågedalens AIF 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
25. Sunderby SK 2 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
26. Norrsken NIF/RIK 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
27. Sandåkerns SK 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
28. Reinen IL 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
29. Clemensnäs IF 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
30. Lira BK 2 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
31. Bureå IF 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
32. Myckle IK 2 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
33. Burträsk FF 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
34. Sirkkakosken Sisu 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
35. Spkl Hardhaus 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03003600 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 Alviks IK 1 - 1 Sunderby SK 1      
03003601 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 Kiruna FF 0 - 0 Mariehem SK      
03003602 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 Kvaløya SK 2 2 - 1 Sävar IK      
03007902 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 3 Bergnäsets AIK 1 2 - 0 Bureå IF      
03003603 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 Kågedalens AIF 0 - 1 Ponkilan Pantterit      
03003604 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 Piteå IF 2 5 - 0 Spkl Hardhaus      
03001708 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Furunäset 1 Avslutningsmatcher 3 Bergnäsets AIK 1 0 - 0 Luleå SK      
03001408 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 Viggbyholms IK Blå 2 - 0 Myckle IK 2      
03004308 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 3 Clemensnäs IF 0 - 2 IF Skarp hvit      
03004309 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 3 Oulu Blue Cats 0 - 1 Lira BK 1      
03001709 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Furunäset 1 Avslutningsmatcher 3 Lira BK 2 0 - 2 Älvsby IF      
03008110 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Nolia 14 Avslutningsmatcher 3 Sunderby SK 2 0 - 1 Myckle IK 1      
03004610 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 IBFF 3 - 1 Sandåkerns SK      
03004310 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 3 Burträsk FF 0 - 3 Hif/Stein 2      
03001409 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 Reinen IL 0 - 2 Bergnäsets AIK 2      
03004709 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 3 Norrsken NIF/RIK 0 - 1 Umeå Södra FF Blå      
03001210 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 Sandviks IK 0 - 0 Merilappi United 2      
03001310 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 Tana BK 3 - 0 Sirkkakosken Sisu