Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 11

Avslutningsmatcher 3

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Luleå SK 1 1 0 0 12 - 0 (12) 3
2. Piteå IF 2 1 1 0 0 7 - 2 (5) 3
3. IFK Kalix 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
4. FC Otepää 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
5. Stämningsgårdens IK 1 1 0 0 5 - 1 (4) 3
6. FC Santa Claus juniorit 2 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
7. FK Mjølner 3 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
8. Robertsfors IK 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
9. Ajax Sarkkiranta 1 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
10. Larsmo BK Röd 1 1 0 0 3 - 0 (3) 3
11. Kvaløya SK 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
12. Södra United 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
13. Öjeby IF 1 1 0 0 4 - 3 (1) 3
14. IL Halsakameratene 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
15. Gällivare SK 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
16. Munksund-Skuthamns SK 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
17. FK Brage Trondenes 1 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
18. IBFF 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
19. Kågedalens AIF 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
20. BK-48 Yellow 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
21. Lira BK Gul 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
22. Storfors AIK 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
23. Kabelvåg IL 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
24. BK-48 Blue 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
25. Clemensnäs IF 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
26. Sävast AIF 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
27. Tornion Jalkapalloklubi 1 0 0 1 3 - 4 (-1) 0
28. FK Brage Trondenes 2 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
29. Pedersöre FF 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
30. Älvsby IF 2 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
31. Lira BK Blå 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
32. Alviks IK 2 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
33. FC Santa Claus juniorit 1 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
34. Ajax Sarkkiranta 2 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
35. Medkila IL 1 1 0 0 1 0 - 3 (-3) 0
36. Tervarit juniorit punainen 1 0 0 1 1 - 5 (-4) 0
37. Norra United 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
38. Älvsby IF 1 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
39. Kiruna FF 1 0 0 1 2 - 7 (-5) 0
40. Rosvik IK 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
41. Alviks IK 1 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
42. Vidsels IK 1 0 0 1 0 - 12 (-12) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03005302 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 3 Avslutningsmatcher 3 Luleå SK 12 - 0 Vidsels IK      
03005102 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 3 Pedersöre FF 0 - 1 Gällivare SK      
03001302 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 Storfors AIK 0 - 0 Sävast AIF      
03001202 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 FC Santa Claus juniorit 2 4 - 0 Norra United      
03005403 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 3 Ajax Sarkkiranta 1 3 - 0 Medkila IL 1      
03007903 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 3 FK Brage Trondenes 2 2 - 3 IL Halsakameratene      
03005203 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Sparbanken Nord 2 Avslutningsmatcher 3 Alviks IK 2 0 - 2 Södra United      
03004603 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 FK Mjølner 3 4 - 0 Älvsby IF 1      
03004604 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 Alviks IK 1 0 - 5 IFK Kalix      
03001304 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 BK-48 Blue 0 - 0 Lira BK Gul      
03004705 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 3 Älvsby IF 2 0 - 1 Munksund-Skuthamns SK      
03001305 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 BK-48 Yellow 2 - 2 IBFF      
03001206 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 Lira BK Blå 0 - 2 Kvaløya SK      
03001406 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 Tornion Jalkapalloklubi 3 - 4 Öjeby IF      
03004306 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 3 Larsmo BK Röd 3 - 0 Ajax Sarkkiranta 2      
03004607 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 Kiruna FF 2 - 7 Piteå IF 2      
03001207 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 FK Brage Trondenes 1 2 - 2 Kågedalens AIF      
03005508 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 3 Stämningsgårdens IK 5 - 1 Tervarit ju...it punainen      
03004708 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 3 FC Santa Claus juniorit 1 0 - 3 Robertsfors IK      
03004609 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 FC Otepää 5 - 0 Rosvik IK      
03005509 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 3 Kabelvåg IL 0 - 0 Clemensnäs IF