Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 12

Avslutningsmatcher 3

    Lag # V U T +/-    
Regler for rekkefølge på tabellen:
  1. Poeng
  2. Målforskjell
  3. Scorede mål
  4. Poeng (innbyrdes)
  5. Loddtrekkning
1. Mariehem SK 1 1 1 0 0 6 - 1 (5) 3
2. Pedersöre FF 1 1 0 0 5 - 0 (5) 3
3. RoPs 1 1 0 0 5 - 1 (4) 3
4. Luleå FC 1 1 0 0 5 - 1 (4) 3
5. Nesna IL 1 1 0 0 4 - 0 (4) 3
6. FK Bodø/Glimt 1 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
7. Krokelvdalen IL 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
8. Finnsnes IL 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
9. Alviks IK 1 1 0 0 3 - 1 (2) 3
10. FC YPA 1 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
11. FK Brage Trondenes 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
12. Sunnanå SK 2 1 1 0 0 2 - 0 (2) 3
13. IK Junkeren 1 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
14. FK Saltdalkameratene 1 1 0 0 3 - 2 (1) 3
15. IFK Umeå 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
16. Larsmo BK 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
17. IBFF/Lillpite 1 1 0 0 2 - 1 (1) 3
18. IK Junkeren 2 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
19. Gratangen IL 1 1 0 0 1 - 0 (1) 3
20. Stöcke IF 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
21. Hif/Stein 2 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
22. Laivakankaan FK 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
23. Umedalens IF 2 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
24. Storfors AIK 2 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
25. Sunderby SK/Rutviks SK 1 0 1 0 2 - 2 (0) 1
26. Sävar IK 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
27. Älvsby IF 1 0 1 0 1 - 1 (0) 1
28. FK Mjølner 3 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
29. Sørreisa IL 1 0 1 0 0 - 0 (0) 1
30. Sunnanå SK 1 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
31. Hamna IL 2 1 0 0 1 2 - 3 (-1) 0
32. Gammelstads IF 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
33. Öjeby IF 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
34. Norrfjärdens IF 1 0 0 1 1 - 2 (-1) 0
35. IFK Kalix 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
36. Robertsfors IK 1 0 0 1 0 - 1 (-1) 0
37. Innstrandens IL 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
38. FC Otepää 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
39. Munksund-Skuthamns SK 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
40. FC Kurenpojat 1 0 0 1 1 - 3 (-2) 0
41. IBFF 1 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
42. Kabelvåg IL 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
43. Kiruna FF 1 0 0 1 0 - 2 (-2) 0
44. IL Norild 1 0 0 1 1 - 5 (-4) 0
45. Gällivare SK 1 0 0 1 1 - 5 (-4) 0
46. Tervarit Juniorit 04 Punainen 1 1 0 0 1 0 - 4 (-4) 0
47. Piteå IF 1 1 0 0 1 1 - 6 (-5) 0
48. Rosvik IK 1 0 0 1 0 - 5 (-5) 0
The teams of this group have not moved to the next stage yet as some of the them end up on the same position with the current results
V = Vunnet, U = Uavgjorte, T = Tap,
# = Spilte kamper, +/- = Mål, P = Poeng



  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
03000801 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Stöcke IF 2 - 2 Laivakankaan FK      
03001402 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 IFK Umeå 2 - 1 Norrfjärdens IF      
03000802 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Hif/Stein 2 2 - 2 Sunderby SK/Rutviks SK      
03001203 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 Piteå IF 1 1 - 6 Mariehem SK 1      
03006301 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Strömsborg 2 Avslutningsmatcher 3 FK Bodø/Glimt 1 3 - 1 Innstrandens IL      
03000804 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Robertsfors IK 0 - 1 Gratangen IL      
03003605 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 FK Saltdalkameratene 3 - 2 Sunnanå SK 1      
03001405 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 Gammelstads IF 1 - 2 Larsmo BK      
03000805 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Sävar IK 1 - 1 Älvsby IF      
03001306 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 IL Norild 1 - 5 Luleå FC      
03005506 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 3 RoPs 5 - 1 Gällivare SK      
03003606 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Norrfjärden 3 Avslutningsmatcher 3 Alviks IK 3 - 1 Munksund-Skuthamns SK      
03000807 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Kiruna FF 0 - 2 FK Brage Trondenes      
03001307 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 Krokelvdalen IL 3 - 1 FC Otepää      
03001407 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 Kabelvåg IL 0 - 2 FC YPA 1      
03005308 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 3 Avslutningsmatcher 3 IBFF 1 0 - 2 Sunnanå SK 2      
03005408 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 3 FK Mjølner 3 0 - 0 Sørreisa IL      
03005108 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 3 IK Junkeren 1 3 - 2 Hamna IL 2      
03000808 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Pedersöre FF 5 - 0 Rosvik IK      
03001308 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 Öjeby IF 1 - 2 IBFF/Lillpite      
03001208 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 FC Kurenpojat 1 - 3 Finnsnes IL      
03007908 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 3 IFK Kalix 0 - 1 IK Junkeren 2      
03000809 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Björklunda 2 Avslutningsmatcher 3 Tervarit Ju... Punainen 1 0 - 4 Nesna IL      
03005409 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 3 Storfors AIK 2 2 - 2 Umedalens IF 2