Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Bossekop UL

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01004900 fr 01/07 08:00 fr 01/07 Parken 1 B13 Grp 9 Gammelstads IF 2 - 1 Bossekop UL      
01004501 fr 01/07 09:00 fr 01/07 Nordlunda 3 B15 Grp 7 Bossekop UL 1 - 0 KePS      
01004502 fr 01/07 10:00 fr 01/07 Nordlunda 3 G13 Grp 10 Notvikens IK 3 - 1 Bossekop UL      
01006102 fr 01/07 10:00 fr 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket B14 Grp 8 Sävast AIF 0 - 2 Bossekop UL 1      
01007303 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Nolia 9 B14 Grp 11 Bossekop UL 2 0 - 1 Larsmo BK      
01003404 fr 01/07 12:00 fr 01/07 Norrfjärden 1 B16 Grp 2 Lira BK 1 - 2 Bossekop UL      
01002004 fr 01/07 12:00 fr 01/07 Kyrkplan 2 B15 Grp 7 Nordstranda IL 5 - 3 Bossekop UL      
01005804 fr 01/07 12:00 fr 01/07 Storfors 2 G14 Grp 2 Bossekop UL 1 - 2 Fromhedens IF      
01007506 fr 01/07 14:00 fr 01/07 Nolia 11 G16 Grp 6 Gimonäs Umeå IF 0 - 4 Bossekop UL      
01006006 fr 01/07 14:00 fr 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna B13 Grp 9 Bossekop UL 1 - 1 FK Bodø/Glimt G13-2 A      
01006608 fr 01/07 16:00 fr 01/07 Svensbyn 3 B14 Grp 11 Norrfjärdens IF 0 - 7 Bossekop UL 2      
01001608 fr 01/07 16:00 fr 01/07 Gotis 5 B14 Grp 8 Bossekop UL 1 1 - 0 Vasa IFK Blue      
01004908 fr 01/07 17:00 fr 01/07 Parken 1 G14 Grp 2 Pedersöre FF 6 - 1 Bossekop UL      
01004409 fr 01/07 18:00 fr 01/07 Nordlunda 2 B16 Grp 2 Bossekop UL 0 - 2 FK Mjølner      
01001611 fr 01/07 19:00 fr 01/07 Gotis 5 G13 Grp 10 Bossekop UL 0 - 4 IK Grand Bodø 1      
01006113 fr 01/07 23:00 fr 01/07 Storfors 5-ICA Supermarket G16 Grp 6 Bossekop UL 0 - 0 Pedersöre FF 1      
02000100 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Björklunda 1 B15 Grp 7 Sunderby SK 2 - 1 Bossekop UL      
02006000 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Storfors 4-Prefabmästarna G13 Grp 10 Morön BK 2 - 3 Bossekop UL      
02005901 lø 02/07 09:00 lø 02/07 Storfors 3 B13 Grp 9 Robertsfors IK 1 - 3 Bossekop UL      
02007401 lø 02/07 10:00 lø 02/07 Nolia 10 G16 Grp 6 Bossekop UL 0 - 0 Medkila IL      
02002002 lø 02/07 10:00 lø 02/07 Kyrkplan 2 B14 Grp 8 Gammelgårdens IF 2 - 1 Bossekop UL 1      
02006603 lø 02/07 11:00 lø 02/07 Svensbyn 3 B14 Grp 11 Bossekop UL 2 1 - 0 IK Junkeren      
02003403 lø 02/07 11:00 lø 02/07 Norrfjärden 1 G14 Grp 2 FC Norrsken 1 - 2 Bossekop UL      
02006505 lø 02/07 13:00 lø 02/07 Svensbyn 2 B16 Grp 2 Pedersöre FF 0 - 3 Bossekop UL      
02002506 lø 02/07 14:00 lø 02/07 LF2 G16 Grp 6 GIF/IFK Kalix 0 - 3 Bossekop UL      
02004906 lø 02/07 14:00 lø 02/07 Parken 1 B15 Grp 7 Finnsnes IL 3 - 2 Bossekop UL      
02006207 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Strömsborg 1 B14 Slutspel A 1/16 Final ORPa 4 - 0 Bossekop UL 1      
02004506 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Nordlunda 3 B14 Slutspel A 1/16 Final TP-47 3 - 0 Bossekop UL 2      
02001508 lø 02/07 16:00 lø 02/07 Gotis 4 B13 Slutspel A 1/16 Final IFK Umeå City 9 - 1 Bossekop UL      
02000908 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Björklunda 3 B16 Slutspel A 1/8 Final Piteå IF 0 - 1 P Bossekop UL      
03002400 sø 03/07 08:00 sø 03/07 LF1 B16 Slutspel A 1/4 Final Hunstad FK 0 - 6 Bossekop UL      
03000900 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Björklunda 3 G16 Slutspel A 1/4 Final Bossekop UL 1 - 2 P Reinen IL      
03006401 sø 03/07 09:00 sø 03/07 Svensbyn 1 B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Bossekop UL 3 - 1 FK Mjølner      
03006101 sø 03/07 09:00 sø 03/07 Storfors 5-ICA Supermarket G14 Avslutningsmatcher 3 Avslutningsmatcher 3 Bossekop UL 0 - 0 Alviks IK      
03007303 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Nolia 9 B16 Slutspel A Semifinale Bossekop UL 1 - 2 Sortland IL      
03001604 sø 03/07 12:00 sø 03/07 Gotis 5 G13 Avslutningsmatcher 3 Avslutningsmatcher 3 Gimonäs Ume...mtebo Svart 0 - 1 Bossekop UL      
03007306 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Nolia 9 B14 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Bossekop UL 1 1 - 2 Larsmo BK      
03005907 sø 03/07 15:00 sø 03/07 Storfors 3 B15 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Bossekop UL 0 - 1 Mosjøen IL 2      
03007707 sø 03/07 15:00 sø 03/07 IVAB Arena-Sjulnäs B14 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Gällivare SK 0 - 9 Bossekop UL 2      
03007307 sø 03/07 15:00 sø 03/07 Nolia 9 B16 Slutspel A Bronsekamp Bossekop UL 0 - 2 FK Mjølner