Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

HauPa

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01003000 fr 01/07 08:00 fr 01/07 Nolia 4 B9 Grp 6 Piteå IF 3 1 - 7 HauPa 1      
01008100 fr 01/07 08:00 fr 01/07 Nolia 14 B12 Grp 23 IK Junkeren 1 0 - 3 HauPa      
01003002 fr 01/07 09:30 fr 01/07 Nolia 4 B9 Grp 4 Öjeby IF 2 0 - 8 HauPa 2      
01003303 fr 01/07 10:15 fr 01/07 Nolia 7 G9 Grp 2 HauPa Gul 7 - 2 Norrfjärdens IF      
01000803 fr 01/07 10:15 fr 01/07 Björklunda 2 B11 Grp 8 Clemensnäs IF 0 - 4 HauPa      
01003004 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Nolia 4 G9 Grp 3 HauPa Grön 2 - 2 Skellefteå FF      
01001404 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Gotis 3 G10 Grp 1 HauPa 3 - 0 Lira BK      
01000804 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Björklunda 2 B11 Grp 9 Lira BK Blå 0 - 0 HauPa Valkoinen      
01004505 fr 01/07 13:00 fr 01/07 Nordlunda 3 G15 Grp 2 HauPa Juterion 0 - 2 Malmbergets AIF      
01005507 fr 01/07 13:15 fr 01/07 Sparbanken Nord 5 B12 Grp 23 HauPa 7 - 1 Älvsby IF      
01002707 fr 01/07 13:15 fr 01/07 Nolia 1 B9 Grp 6 HauPa 1 2 - 2 OLS Ranska 07 Lyon      
01001808 fr 01/07 14:45 fr 01/07 Furunäset 2 G10 Grp 1 IBFF 2 0 - 10 HauPa      
01002507 fr 01/07 15:00 fr 01/07 LF2 B14 Grp 2 Justin Haber Academy 6 - 2 HauPa      
01002910 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Nolia 3 B9 Grp 4 HauPa 2 7 - 2 Piteå IF 1      
01003210 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Nolia 6 G9 Grp 2 HauPa Gul 5 - 1 Södra United      
01007610 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Nolia 12 B11 Grp 8 HauPa 4 - 3 FK Senja      
01003310 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Nolia 7 G9 Grp 3 HauPa Grön 4 - 0 Sunderby SK 2      
01007911 fr 01/07 16:15 fr 01/07 Strömbacka B11 Grp 9 HauPa Valkoinen 2 - 1 Hamna IL 1      
01003013 fr 01/07 17:45 fr 01/07 Nolia 4 B9 Grp 6 HauPa 1 5 - 1 Alviks IK 2      
01002814 fr 01/07 18:30 fr 01/07 Nolia 2 G9 Grp 2 HauPa Gul 4 - 1 IFK Luleå 2      
01005811 fr 01/07 19:00 fr 01/07 Storfors 2 G15 Grp 2 Nerskogen IL 0 - 1 HauPa Juterion      
01002513 fr 01/07 23:00 fr 01/07 LF2 B14 Grp 2 HauPa 3 - 2 Munksund-Skuthamns SK      
02003700 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Norrfjärden 4 B11 Grp 8 Rosvik IK 0 - 6 HauPa      
02004300 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Nordlunda 1 B12 Grp 23 Medkila IL 1 0 - 5 HauPa      
02004701 lø 02/07 08:45 lø 02/07 Nordlunda 5 B11 Grp 9 Södra United 2 - 2 HauPa Valkoinen      
02002901 lø 02/07 08:45 lø 02/07 Nolia 3 B9 Grp 4 HauPa 2 12 - 0 Södra United      
02002802 lø 02/07 09:30 lø 02/07 Nolia 2 B9 Grp 6 HauPa 1 9 - 1 Jokkmokk SK      
02004800 lø 02/07 09:30 lø 02/07 Strömsborg 3 G10 Grp 1 Alviks IK 1 - 1 HauPa      
02003104 lø 02/07 11:00 lø 02/07 Nolia 5 G9 Grp 3 ONS 2 1 - 3 HauPa Grön      
02006103 lø 02/07 11:00 lø 02/07 Storfors 5-ICA Supermarket B14 Grp 2 HauPa 4 - 3 Finnsnes IL 2      
02003205 lø 02/07 11:45 lø 02/07 Nolia 6 G9 Grp 2 Alviks IK 2 - 5 HauPa Gul      
02006605 lø 02/07 13:00 lø 02/07 Svensbyn 3 G15 Grp 2 IBFF Svensbyn 0 - 1 HauPa Juterion      
02002707 lø 02/07 13:15 lø 02/07 Nolia 1 B9 Grp 6 Kemin palloseura 1 1 - 5 HauPa 1      
02007907 lø 02/07 14:00 lø 02/07 Strömbacka G10 Grp 1 Kågedalens AIF 1 - 2 HauPa      
02002609 lø 02/07 14:45 lø 02/07 LF3 B11 Slutspel A 1/32 Final HauPa Valkoinen 2 - 0 FC YPA      
02003209 lø 02/07 14:45 lø 02/07 Nolia 6 G9 Grp 2 Piteå IF 2 3 - 0 HauPa Gul      
02000107 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Björklunda 1 B14 Slutspel A 1/16 Final IBFF 1 - 0 HauPa      
02001209 lø 02/07 15:30 lø 02/07 Gotis 1 B12 Slutspel A 1/32 Final HauPa 5 - 1 TUIL      
02007210 lø 02/07 15:30 lø 02/07 Nolia 8 G9 Grp 3 Rosviks IK 0 - 8 HauPa Grön      
02003011 lø 02/07 16:15 lø 02/07 Nolia 4 B9 Grp 4 HauPa 2 4 - 1 OLS      
02001310 lø 02/07 18:30 lø 02/07 Gotis 2 B11 Slutspel A 1/16 Final HauPa 2 - 1 Tervarit Juniorit Musta 2      
02007913 lø 02/07 18:30 lø 02/07 Strömbacka B11 Slutspel A 1/16 Final CA Intercups 2 - 0 HauPa Valkoinen      
02007213 lø 02/07 18:30 lø 02/07 Nolia 8 G9 Grp 2 Sunderby SK 1 1 - 4 HauPa Gul      
02002108 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Kyrkplan 1 G15 Slutspel A 1/8 Final Åga IL 0 - 2 HauPa Juterion      
02005115 lø 02/07 19:15 lø 02/07 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/16 Final Niva 4 - 0 HauPa      
03001200 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Gotis 1 B11 Slutspel A 1/8 Final FC Kuffen 1 - 0 HauPa      
03008001 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Nolia 13 G10 Slutspel A 1/4 Final HauPa 2 - 1 Oulu Blue Cats      
03007201 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Nolia 8 B9 Grp 6 Älvsby IF 1 0 - 7 HauPa 1      
03002401 sø 03/07 09:00 sø 03/07 LF1 G15 Slutspel A 1/4 Final FC Wimma 0 - 1 HauPa Juterion      
03003302 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Nolia 7 G9 Grp 2 HauPa Gul 7 - 0 Piteå IF 2      
03002903 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Nolia 3 B9 Grp 4 Sävast AIF 2 - 2 HauPa 2      
03005105 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 G10 Slutspel A Semifinale HauPa 0 - 2 Oulunsalon Pallo      
03002605 sø 03/07 11:45 sø 03/07 LF3 B11 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Svartbjörnsbyns IF 0 - 4 HauPa Valkoinen      
03000904 sø 03/07 12:00 sø 03/07 Björklunda 3 G15 Slutspel A Semifinale HauPa Juterion 0 - 1 Pauldarrak      
03007705 sø 03/07 13:00 sø 03/07 IVAB Arena-Sjulnäs B14 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Innstrandens IL 1 - 3 HauPa      
03003007 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Nolia 4 G9 Grp 3 Storfors AIK 1 2 - 8 HauPa Grön      
03005209 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Sparbanken Nord 2 G10 Slutspel A Bronsekamp HauPa 2 - 1 Storfors AIK      
03002609 sø 03/07 14:45 sø 03/07 LF3 B12 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 La Academia 2 - 3 HauPa      
03001507 sø 03/07 15:00 sø 03/07 Gotis 4 G15 Slutspel A Bronsekamp Gammelstads IF 0 - 1 HauPa Juterion