Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

FC Santa Claus Juniorit

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01003201 fr 01/07 08:45 fr 01/07 Nolia 6 B9 Grp 2 FC Santa Claus Juniorit 1 6 - 1 Munksund-Skuthamns SK      
01004702 fr 01/07 09:30 fr 01/07 Nordlunda 5 B11 Grp 5 FK Bodø/Glimt 3 - 0 FC Santa Claus juniorit 1      
01003602 fr 01/07 09:30 fr 01/07 Norrfjärden 3 B11 Grp 6 Sunderby SK 4 - 3 FC Santa Claus juniorit 2      
01002702 fr 01/07 09:30 fr 01/07 Nolia 1 B9 Grp 3 KemPa 1 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
01005505 fr 01/07 11:45 fr 01/07 Sparbanken Nord 5 B10 Grp 10 FC Santa Claus Juniorit 2 8 - 1 Älvsby IF      
01005506 fr 01/07 12:30 fr 01/07 Sparbanken Nord 5 B10 Grp 11 FC Santa Claus Juniorit 1 5 - 1 IFK Arvidsjaur 1      
01002909 fr 01/07 14:45 fr 01/07 Nolia 3 B9 Grp 2 FC Santa Claus Juniorit 1 1 - 9 FC Otepää      
01003309 fr 01/07 14:45 fr 01/07 Nolia 7 B9 Grp 3 FC Santa Claus Juniorit 2 2 - 2 Gällivare SK 3      
01008111 fr 01/07 16:15 fr 01/07 Nolia 14 B11 Grp 5 FC Santa Claus juniorit 1 1 - 3 Kiruna FF      
01005412 fr 01/07 17:00 fr 01/07 Sparbanken Nord 4 B10 Grp 10 Pedersöre FF 1 - 2 FC Santa Claus Juniorit 2      
01008112 fr 01/07 17:00 fr 01/07 Nolia 14 B11 Grp 6 FC Santa Claus juniorit 2 1 - 2 FK Brage Trondenes 1      
01005413 fr 01/07 17:45 fr 01/07 Sparbanken Nord 4 B10 Grp 11 TP-47 1 5 - 1 FC Santa Claus Juniorit 1      
02003300 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Nolia 7 B9 Grp 3 FC Santa Claus Juniorit 2 0 - 1 Ponkilan Pantterit      
02003000 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Nolia 4 B9 Grp 2 KePS Blue 1 - 1 FC Santa Claus Juniorit 1      
02001301 lø 02/07 08:45 lø 02/07 Gotis 2 B11 Grp 5 FC Santa Claus juniorit 1 0 - 4 Spkl Hardhaus      
02001401 lø 02/07 08:45 lø 02/07 Gotis 3 B11 Grp 6 Morön BK 0 - 4 FC Santa Claus juniorit 2      
02003606 lø 02/07 12:30 lø 02/07 Norrfjärden 3 B10 Grp 10 Luleå SK 2 1 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
02003706 lø 02/07 12:30 lø 02/07 Norrfjärden 4 B10 Grp 11 Luleå SK 1 1 - 2 FC Santa Claus Juniorit 1      
02003109 lø 02/07 14:45 lø 02/07 Nolia 5 B9 Grp 2 Alviks IK 1 1 - 1 FC Santa Claus Juniorit 1      
02003210 lø 02/07 15:30 lø 02/07 Nolia 6 B9 Grp 3 Sunderby SK 2 1 - 5 FC Santa Claus Juniorit 2      
02005112 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 1 B10 Slutspel A 1/16 Final OLS Hollanti 1 - 3 FC Santa Claus Juniorit 1      
02001213 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 1 B10 Slutspel A 1/8 Final JK Tammeka 2 1 - 2 FC Santa Claus Juniorit 1      
02001412 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 3 B10 Slutspel A 1/8 Final Tervarit juniorit Musta 1 2 - 4 P FC Santa Claus Juniorit 2      
03004601 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Nordlunda 4 B10 Slutspel A 1/4 Final FC Otepää 6 - 3 FC Santa Claus Juniorit 2      
03002601 sø 03/07 08:45 sø 03/07 LF3 B10 Slutspel A 1/4 Final JK Tammeka 1 2 - 0 FC Santa Claus Juniorit 1      
03001202 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Gotis 1 B11 Avslutningsmatcher 3 Avslutningsmatcher 3 FC Santa Claus juniorit 2 4 - 0 Norra United      
03003003 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Nolia 4 B9 Grp 3 Storfors AIK 2 0 - 4 FC Santa Claus Juniorit 2      
03003106 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Nolia 5 B9 Grp 2 Rosvik IK 1 - 4 FC Santa Claus Juniorit 1      
03004708 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Nordlunda 5 B11 Avslutningsmatcher 3 Avslutningsmatcher 3 FC Santa Claus juniorit 1 0 - 3 Robertsfors IK