Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Tervarit Juniorit

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01006000 fr 01/07 08:00 fr 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna B13 Grp 7 Alta IF 0 - 3 Tervarit Juniorit Musta      
01000800 fr 01/07 08:00 fr 01/07 Björklunda 2 B12 Grp 11 Elverhøy FK 1 - 2 Tervarit Ju... Punainen 1      
01005401 fr 01/07 08:45 fr 01/07 Sparbanken Nord 4 B12 Grp 15 FK Fauske Sprint 2 - 4 Tervarit Ju... Punainen 2      
01000801 fr 01/07 08:45 fr 01/07 Björklunda 2 B12 Grp 13 FK Bodø/Glimt 1 1 - 6 Tervarit Juniorit Musta 2      
01008103 fr 01/07 10:15 fr 01/07 Nolia 14 B11 Grp 16 Umedalens IF 3 - 1 Tervarit ju...it punainen      
01006303 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Strömsborg 2 B11 Grp 15 CA Intercups 2 - 0 Tervarit Juniorit Musta 1      
01005903 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Storfors 3 B15 Grp 8 FK Senja 2 - 0 Tervarit juniorit      
01003704 fr 01/07 11:00 fr 01/07 Norrfjärden 4 B11 Grp 1 Gällivare SK 0 - 5 Tervarit Juniorit Musta 2      
01005406 fr 01/07 12:30 fr 01/07 Sparbanken Nord 4 B10 Grp 8 Sandviks IK 1 - 2 Tervarit juniorit Musta 2      
01007705 fr 01/07 13:00 fr 01/07 IVAB Arena-Sjulnäs B13 Grp 7 Tervarit Juniorit Musta 10 - 0 IFK Arvidsjaur      
01002607 fr 01/07 13:15 fr 01/07 LF3 B10 Grp 7 IFK Arvidsjaur 2 0 - 8 Tervarit juniorit Musta 1      
01002608 fr 01/07 14:00 fr 01/07 LF3 B12 Grp 11 Tervarit Ju... Punainen 1 1 - 5 Bureå IF      
01008109 fr 01/07 14:45 fr 01/07 Nolia 14 B12 Grp 15 Tervarit Ju... Punainen 2 3 - 0 Gammelstads IF      
01007910 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Strömbacka B11 Grp 1 Tervarit Juniorit Musta 2 0 - 0 Elverhøy FK      
01005309 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Sparbanken Nord 3 B12 Grp 8 Justin Haber Academy 2 1 - 0 Tervarit Juniorit Musta 1      
01005509 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Sparbanken Nord 5 B11 Grp 16 Tervarit ju...it punainen 3 - 3 Kabelvåg IL      
01004408 fr 01/07 17:00 fr 01/07 Nordlunda 2 B15 Grp 8 Tervarit juniorit 2 - 1 FK Bodø/Glimt 2      
01007613 fr 01/07 17:45 fr 01/07 Nolia 12 B10 Grp 7 Tervarit juniorit Musta 1 2 - 2 Tornion Jalkapalloklubi      
01008013 fr 01/07 17:45 fr 01/07 Nolia 13 B10 Grp 8 Tervarit juniorit Musta 2 0 - 2 FC YPA      
01005215 fr 01/07 19:15 fr 01/07 Sparbanken Nord 2 B12 Grp 8 Tervarit Juniorit Musta 1 2 - 0 Robertsfors IK      
01001314 fr 01/07 22:15 fr 01/07 Gotis 2 B11 Grp 15 Tervarit Juniorit Musta 1 10 - 0 IL Halsakameratene      
01007617 fr 01/07 23:00 fr 01/07 Nolia 12 B12 Grp 13 Tervarit Juniorit Musta 2 4 - 0 Munksund-Skuthamns SK      
01001613 fr 01/07 23:00 fr 01/07 Gotis 5 B15 Grp 8 Robertsfors IK 1 - 3 Tervarit juniorit      
02005201 lø 02/07 08:45 lø 02/07 Sparbanken Nord 2 B12 Grp 11 Tervarit Ju... Punainen 1 1 - 0 Sørreisa IL      
02006601 lø 02/07 09:00 lø 02/07 Svensbyn 3 B13 Grp 7 Tervarit Juniorit Musta 1 - 6 FK Senja      
02001302 lø 02/07 09:30 lø 02/07 Gotis 2 B12 Grp 8 Tervarit Juniorit Musta 1 8 - 0 IK Junkeren 2      
02001402 lø 02/07 09:30 lø 02/07 Gotis 3 B12 Grp 13 Tervarit Juniorit Musta 2 7 - 1 Melbo IL      
02001403 lø 02/07 10:15 lø 02/07 Gotis 3 B11 Grp 1 IBFF 0 - 4 Tervarit Juniorit Musta 2      
02005103 lø 02/07 10:15 lø 02/07 Sparbanken Nord 1 B12 Grp 15 Tervarit Ju... Punainen 2 1 - 2 Nesna IL      
02001703 lø 02/07 10:15 lø 02/07 Furunäset 1 B11 Grp 16 Piteå IF 1 4 - 1 Tervarit ju...it punainen      
02004802 lø 02/07 11:00 lø 02/07 Strömsborg 3 B11 Grp 15 Luleå SK 0 - 3 Tervarit Juniorit Musta 1      
02005505 lø 02/07 11:45 lø 02/07 Sparbanken Nord 5 B10 Grp 7 IBFF 0 - 5 Tervarit juniorit Musta 1      
02005506 lø 02/07 12:30 lø 02/07 Sparbanken Nord 5 B10 Grp 8 Södra United 2 - 5 Tervarit juniorit Musta 2      
02003505 lø 02/07 13:00 lø 02/07 Norrfjärden 2 B15 Grp 8 Tervarit juniorit 3 - 3 Piteå IF      
02008008 lø 02/07 14:45 lø 02/07 Nolia 13 B11 Slutspel A 1/32 Final Tervarit Juniorit Musta 2 4 - 0 Medkila IL 2      
02005408 lø 02/07 15:30 lø 02/07 Sparbanken Nord 4 B12 Slutspel A 1/32 Final Tervarit Juniorit Musta 1 2 - 0 Vasa IFK City      
02008009 lø 02/07 15:30 lø 02/07 Nolia 13 B12 Slutspel A 1/32 Final Hamna IL 1 2 - 3 Tervarit Ju... Punainen 2      
02004407 lø 02/07 16:00 lø 02/07 Nordlunda 2 B13 Slutspel A 1/16 Final SC Games 2 - 0 Tervarit Juniorit Musta      
02005212 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 2 B10 Slutspel A 1/16 Final Alviks IK 3 - 4 Tervarit juniorit Musta 2      
02001310 lø 02/07 18:30 lø 02/07 Gotis 2 B11 Slutspel A 1/16 Final HauPa 2 - 1 Tervarit Juniorit Musta 2      
02005512 lø 02/07 18:30 lø 02/07 Sparbanken Nord 5 B11 Slutspel A 1/16 Final Hamna IL 2 0 - 3 Tervarit Juniorit Musta 1      
02008114 lø 02/07 19:15 lø 02/07 Nolia 14 B12 Slutspel A 1/16 Final CA Intercups 1 4 - 2 P Tervarit Juniorit Musta 1      
02001411 lø 02/07 19:15 lø 02/07 Gotis 3 B12 Slutspel A 1/16 Final Justin Haber Academy 2 4 - 0 Tervarit Ju... Punainen 2      
02004612 lø 02/07 19:15 lø 02/07 Nordlunda 4 B12 Slutspel A 1/16 Final Tervarit Juniorit Musta 2 2 - 0 Sandåkerns SK      
02001312 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 2 B10 Slutspel A 1/8 Final FC Otepää 9 - 2 Tervarit juniorit Musta 2      
02001412 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 3 B10 Slutspel A 1/8 Final Tervarit juniorit Musta 1 2 - 4 P FC Santa Claus Juniorit 2      
02001510 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 4 B15 Slutspel A 1/8 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 5 - 0 Tervarit juniorit      
03005500 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 B11 Slutspel A 1/8 Final FK Bodø/Glimt 0 - 1 Tervarit Juniorit Musta 1      
03007900 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Strömbacka B12 Slutspel A 1/8 Final ORPa 0 - 5 Tervarit Juniorit Musta 2      
03004800 sø 03/07 09:00 sø 03/07 Strömsborg 3 B12 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 IF Skarp 1 - 3 Tervarit Ju... Punainen 2      
03003401 sø 03/07 09:00 sø 03/07 Norrfjärden 1 B13 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 Hamna IL 3 - 0 Tervarit Juniorit Musta      
03008102 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Nolia 14 B10 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 FC YPA 2 - 2 Tervarit juniorit Musta 1      
03002603 sø 03/07 10:15 sø 03/07 LF3 B12 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Tervarit Juniorit Musta 1 2 - 0 Piteå IF 2      
03005404 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 4 B11 Slutspel A 1/4 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 1 2 - 1 Tervarit Juniorit Musta 1      
03005104 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 B12 Slutspel A 1/4 Final Tervarit Juniorit Musta 2 0 - 2 FK Bodø/Glimt 2      
03004504 sø 03/07 12:00 sø 03/07 Nordlunda 3 B15 Avslutningsmatcher 2 Avslutningsmatcher 2 FK Senja 0 - 0 Tervarit juniorit      
03008107 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Nolia 14 B10 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Tervarit juniorit Musta 2 1 - 3 Piteå IF 2      
03005508 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 B11 Avslutningsmatcher 3 Avslutningsmatcher 3 Stämningsgårdens IK 5 - 1 Tervarit ju...it punainen      
03008109 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Nolia 14 B11 Avslutningsmatcher 1 Avslutningsmatcher 1 Hamna IL 1 1 - 0 Tervarit Juniorit Musta 2      
03000809 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Björklunda 2 B12 Avslutningsmatcher 3 Avslutningsmatcher 3 Tervarit Ju... Punainen 1 0 - 4 Nesna IL