Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

ONS

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
01006501 fr 01/07 09:00 fr 01/07 Svensbyn 2 G13 Grp 3 FC Norrsken 2 - 5 ONS      
01003202 fr 01/07 09:30 fr 01/07 PiteEnergi 6 G8 Grp 3 Piteå IF 3 1 - 4 ONS 1      
01002903 fr 01/07 10:15 fr 01/07 PiteEnergi 3 G8 Grp 2 ONS 2 6 - 1 Piteå IF 2      
01002904 fr 01/07 11:00 fr 01/07 PiteEnergi 3 G9 Grp 3 Storfors AIK 1 1 - 6 ONS 2      
01002804 fr 01/07 11:00 fr 01/07 PiteEnergi 2 G9 Grp 1 Piteå IF 1 1 - 4 ONS 1      
01003307 fr 01/07 13:15 fr 01/07 Nolia 7 G8 Grp 3 Öjeby IF 1 0 - 3 ONS 1      
01002908 fr 01/07 14:00 fr 01/07 PiteEnergi 3 G8 Grp 2 Munksund-Skuthams SK 2 4 - 3 ONS 2      
01006007 fr 01/07 15:00 fr 01/07 Storfors 4-Prefabmästarna G13 Grp 3 ONS 10 - 0 IK Grand Bodø 2      
01007210 fr 01/07 15:30 fr 01/07 Nolia 8 G9 Grp 3 ONS 2 5 - 1 Rosviks IK      
01003110 fr 01/07 15:30 fr 01/07 PiteEnergi 5 G9 Grp 1 ONS 1 1 - 1 Munksund-Skuthamns SK      
02006200 lø 02/07 08:00 lø 02/07 Strömsborg 1 G13 Grp 3 Bergsbyns SK 0 - 6 ONS      
02007202 lø 02/07 09:30 lø 02/07 Nolia 8 G8 Grp 3 IBFF 2 1 - 4 ONS 1      
02003003 lø 02/07 10:15 lø 02/07 PiteEnergi 4 G8 Grp 2 Storfors AIK 1 1 - 1 ONS 2      
02007203 lø 02/07 10:15 lø 02/07 Nolia 8 G9 Grp 1 ONS 1 0 - 1 IFK Luleå 1      
02003104 lø 02/07 11:00 lø 02/07 PiteEnergi 5 G9 Grp 3 ONS 2 1 - 3 HauPa Grön      
02003307 lø 02/07 13:15 lø 02/07 Nolia 7 G8 Grp 3 ONS 1 3 - 1 Storfors AIK 2      
02003009 lø 02/07 14:45 lø 02/07 PiteEnergi 4 G8 Grp 2 Piteå IF 4 2 - 2 ONS 2      
02003310 lø 02/07 15:30 lø 02/07 Nolia 7 G9 Grp 3 Skellefteå FF 3 - 1 ONS 2      
02003110 lø 02/07 15:30 lø 02/07 PiteEnergi 5 G9 Grp 1 FC Kurenpojat 0 - 1 ONS 1      
02007508 lø 02/07 18:00 lø 02/07 Nolia 11 G13 Slutspel A 1/8 Final ONS 4 - 0 FC Kuusysi 1      
03003400 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Norrfjärden 1 G13 Slutspel A 1/4 Final ONS 1 - 0 FC Wimma      
03003200 sø 03/07 08:00 sø 03/07 PiteEnergi 6 G8 Grp 3 ONS 1 1 - 1 Älvsby IF      
03002701 sø 03/07 08:45 sø 03/07 PiteEnergi 1 G8 Grp 2 ONS 2 1 - 6 Rosviks IK      
03005803 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Storfors 2 G13 Slutspel A Semifinale Tromsø IL 0 - 2 ONS      
03003105 sø 03/07 11:45 sø 03/07 PiteEnergi 5 G9 Grp 3 Sunderby SK 2 1 - 2 ONS 2      
03003006 sø 03/07 12:30 sø 03/07 PiteEnergi 4 G9 Grp 1 Storfors AIK 2 0 - 1 ONS 1      
03000907 sø 03/07 15:00 sø 03/07 Björklunda 3 G13 Slutspel A Finale ONS 1 - 0 Hif/Stein