Dette er resultater fra Piteå Summer Games 2016. Se de siste resultatene fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 14



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
02000107 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Björklunda 1 1/16 Final IBFF 1 - 0 HauPa      
02000906 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Björklunda 3 1/16 Final Bodens BK FF 3 - 1 Gällivare SK      
02002007 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Kyrkplan 2 1/16 Final Beisfjord IL 3 - 1 IFK Luleå      
02002106 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Kyrkplan 1 1/16 Final Gammelgårdens IF 0 - 2 Öjeby IF      
02002407 lø 02/07 15:00 lø 02/07 LF1 1/16 Final Gimonäs Umeå IF 1 - 0 Martutene KE      
02002507 lø 02/07 15:00 lø 02/07 LF2 1/16 Final Alviks IK 5 - 0 Notvikens IK      
02004506 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Nordlunda 3 1/16 Final TP-47 3 - 0 Bossekop UL 2      
02005006 lø 02/07 15:00 lø 02/07 SCA 1/16 Final Morön BK 3 - 0 Innstrandens IL      
02006207 lø 02/07 15:00 lø 02/07 Strömsborg 1 1/16 Final ORPa 4 - 0 Bossekop UL 1      
02007707 lø 02/07 15:00 lø 02/07 IVAB Arena-Sjulnäs 1/16 Final Larsmo BK 1 - 4 Vasa IFK White      
02001609 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Gotis 5 1/8 Final Årsta FF 2 - 1 IBFF      
02005709 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Storfors 1-Svensk Fastighets 1/8 Final Bodens BK FF 2 - 0 Öjeby IF      
02005808 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Storfors 2 1/8 Final SG-FA Siauliai 6 - 7 P Beisfjord IL      
02005908 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Storfors 3 1/8 Final FK Landsås 1 - 2 Vasa IFK White      
02006008 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Storfors 4-Prefabmästarna 1/8 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 3 - 0 Gimonäs Umeå IF      
02006108 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Storfors 5-ICA Supermarket 1/8 Final Alviks IK 1 - 3 TP-47      
02006407 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Svensbyn 1 1/8 Final Justin Haber Academy 5 - 0 Morön BK      
02006507 lø 02/07 19:00 lø 02/07 Svensbyn 2 1/8 Final Alnö IF 0 - 2 ORPa      
03002000 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Kyrkplan 2 1/4 Final Beisfjord IL 3 - 1 Vasa IFK White      
03002100 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Kyrkplan 1 1/4 Final Årsta FF 0 - 1 Bodens BK FF      
03004900 sø 03/07 08:00 sø 03/07 Parken 1 1/4 Final FC Valmiera/Vidzeme FC 0 - 3 TP-47      
03005000 sø 03/07 08:00 sø 03/07 SCA 1/4 Final Justin Haber Academy 5 - 6 P ORPa      
03005703 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Storfors 1-Svensk Fastighets Semifinale TP-47 0 - 1 ORPa      
03006203 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Strömsborg 1 Semifinale Bodens BK FF 0 - 2 Beisfjord IL      
03002406 sø 03/07 14:00 sø 03/07 LF1 Bronsekamp Bodens BK FF 0 - 1 TP-47      
03002407 sø 03/07 15:00 sø 03/07 LF1 Finale Beisfjord IL 1 - 4 ORPa      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Norrlands bil Intersport Umbro martin & servera Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine NLL Live Stage Gallerian Piteå Piteå Stadshotell Wibax AB Dokumentpartner