Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2016. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2018 her.

Boys 11

Kampe

  Kampnr Tid Hal Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
03002602 sø 03/07 09:30 sø 03/07 LF3 Avslutningsmatcher 1 Finnsnes IL 0 - 3 FC Valmiera/Vidzeme FC 2      
03005302 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 3 Avslutningsmatcher 3 Luleå SK 12 - 0 Vidsels IK      
03005102 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 Avslutningsmatcher 3 Pedersöre FF 0 - 1 Gällivare SK      
03001302 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 Storfors AIK 0 - 0 Sävast AIF      
03001202 sø 03/07 09:30 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 FC Santa Claus juniorit 2 4 - 0 Norra United      
03007603 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Nolia 12 Avslutningsmatcher 1 Sunderby SK 1 - 5 Skellefteå FF      
03005403 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Sparbanken Nord 4 Avslutningsmatcher 3 Ajax Sarkkiranta 1 3 - 0 Medkila IL 1      
03007903 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Strömbacka Avslutningsmatcher 3 FK Brage Trondenes 2 2 - 3 IL Halsakameratene      
03005203 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Sparbanken Nord 2 Avslutningsmatcher 3 Alviks IK 2 0 - 2 Södra United      
03004603 sø 03/07 10:15 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 FK Mjølner 3 4 - 0 Älvsby IF 1      
03008004 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Nolia 13 Avslutningsmatcher 1 IK Junkeren 1 1 - 1 Umedalens IF      
03004604 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 Alviks IK 1 0 - 5 IFK Kalix      
03001304 sø 03/07 11:00 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 BK-48 Blue 0 - 0 Lira BK Gul      
03002605 sø 03/07 11:45 sø 03/07 LF3 Avslutningsmatcher 1 Svartbjörnsbyns IF 0 - 4 HauPa Valkoinen      
03008005 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Nolia 13 Avslutningsmatcher 1 FK Mjølner 1 1 - 4 FK Senja      
03007605 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Nolia 12 Avslutningsmatcher 2 FK Mjølner 2 2 - 2 Larsmo BK Svart      
03004305 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 2 FC YPA 1 - 3 Piteå IF 1      
03004705 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 3 Älvsby IF 2 0 - 1 Munksund-Skuthamns SK      
03001305 sø 03/07 11:45 sø 03/07 Gotis 2 Avslutningsmatcher 3 BK-48 Yellow 2 - 2 IBFF      
03008106 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Nolia 14 Avslutningsmatcher 1 Hamna IL 2 2 - 0 Kopse White      
03007606 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Nolia 12 Avslutningsmatcher 2 Medkila IL 2 5 - 2 Sortland IL 1      
03008006 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Nolia 13 Avslutningsmatcher 2 Morön BK 0 - 1 Kopse Green      
03001206 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 Lira BK Blå 0 - 2 Kvaløya SK      
03001406 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Gotis 3 Avslutningsmatcher 3 Tornion Jalkapalloklubi 3 - 4 Öjeby IF      
03004306 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Nordlunda 1 Avslutningsmatcher 3 Larsmo BK Röd 3 - 0 Ajax Sarkkiranta 2      
03007607 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Nolia 12 Avslutningsmatcher 2 Sundom IF 4 - 0 Spkl Hardhaus      
03004607 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 Kiruna FF 2 - 7 Piteå IF 2      
03001207 sø 03/07 13:15 sø 03/07 Gotis 1 Avslutningsmatcher 3 FK Brage Trondenes 1 2 - 2 Kågedalens AIF      
03002608 sø 03/07 14:00 sø 03/07 LF3 Avslutningsmatcher 1 Hif/Stein 0 - 0 W IK Junkeren 2      
03005508 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 3 Stämningsgårdens IK 5 - 1 Tervarit ju...it punainen      
03004708 sø 03/07 14:00 sø 03/07 Nordlunda 5 Avslutningsmatcher 3 FC Santa Claus juniorit 1 0 - 3 Robertsfors IK      
03008109 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Nolia 14 Avslutningsmatcher 1 Hamna IL 1 1 - 0 Tervarit Juniorit Musta 2      
03004609 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Nordlunda 4 Avslutningsmatcher 3 FC Otepää 5 - 0 Rosvik IK      
03005509 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Sparbanken Nord 5 Avslutningsmatcher 3 Kabelvåg IL 0 - 0 Clemensnäs IF      
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Müllers Bil SJ Intersport Umbro martin & servera Piteå Presenterar Norrmejerier Piteortens Chark Leksands Bröd Max Polarbröd Resia Pite Havsbad Scandic SCA Renthall Smurfit Kappa Coop BDX Sporrong Piteå Näringsfastigheter AB GB Glace Gevalia Coca Cola Estrella NKV Newbody Swedish Lapland Sunpine Accidenstryckeriet NLL Live Stage Gallerian Piteå Hotell Kust Max Gallerian Piteå