Dette er resultatet fra Piteå Summer Games 2016. Se de seneste resultater fra Piteå Summer Games 2019 her.

Boys 10



Kampe

  Kampnr Tid Hal Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
02002612 lø 02/07 17:00 lø 02/07 LF3 1/16 Final Tornion Jalkapalloklubi 5 - 6 P TP-47 2      
02005112 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 1 1/16 Final OLS Hollanti 1 - 3 FC Santa Claus Juniorit 1      
02005212 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 2 1/16 Final Alviks IK 3 - 4 Tervarit juniorit Musta 2      
02005312 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 3 1/16 Final Ponkilan Pantterit 3 - 5 RoPs      
02005410 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 4 1/16 Final TP-47 1 5 - 1 Öjeby IF      
02007911 lø 02/07 17:00 lø 02/07 Strömbacka 1/16 Final Piteå IF 2 6 - 4 Pedersöre FF      
02000814 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Björklunda 2 1/8 Final FK Kedainiai 1 - 0 RoPs      
02001213 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 1 1/8 Final JK Tammeka 2 1 - 2 FC Santa Claus Juniorit 1      
02001312 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 2 1/8 Final FC Otepää 9 - 2 Tervarit juniorit Musta 2      
02001412 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Gotis 3 1/8 Final Tervarit juniorit Musta 1 2 - 4 P FC Santa Claus Juniorit 2      
02004613 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Nordlunda 4 1/8 Final Niva 6 - 0 TP-47 1      
02005514 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Sparbanken Nord 5 1/8 Final JK Tammeka 1 8 - 0 Piteå IF 2      
02008014 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Nolia 13 1/8 Final FA Siauliai 7 - 0 TP-47 2      
02008115 lø 02/07 20:00 lø 02/07 Nolia 14 1/8 Final FC YPA 2 - 4 Mälarhöjdens IK      
03002601 sø 03/07 08:45 sø 03/07 LF3 1/4 Final JK Tammeka 1 2 - 0 FC Santa Claus Juniorit 1      
03004601 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Nordlunda 4 1/4 Final FC Otepää 6 - 3 FC Santa Claus Juniorit 2      
03004701 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Nordlunda 5 1/4 Final FK Kedainiai 5 - 6 P Niva      
03007601 sø 03/07 08:45 sø 03/07 Nolia 12 1/4 Final FA Siauliai 4 - 2 Mälarhöjdens IK      
03005106 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 Semifinal FC Otepää 0 - 3 Niva      
03007906 sø 03/07 12:30 sø 03/07 Strömbacka Semifinal FA Siauliai 14 - 15 P JK Tammeka 1      
03005109 sø 03/07 14:45 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 Bronzekamp FA Siauliai 5 - 4 FC Otepää      
03005110 sø 03/07 15:30 sø 03/07 Sparbanken Nord 1 Final JK Tammeka 1 1 - 2 Niva