Detta är resultaten från Piteå Summer Games 2016. Se de senaste resultaten från Piteå Summer Games 2017 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
ACK Girls 13 ACK
Ajax Sarkkiranta Boys 11 Ajax Sarkkiranta 1
Ajax Sarkkiranta Boys 11 Ajax Sarkkiranta 2
Ajax Sarkkiranta Boys 13 Ajax Sarkkiranta
Alnö IF Boys 14 Alnö IF
Alta IF Boys 13 Alta IF
Alta IF Boys 14 Alta IF
Alta IF Boys 15 Alta IF
Alta IF Girls 13 Alta IF 2
Alta IF Girls 13 Alta IF 1
Alta IF Girls 14 Alta IF 2
Alta IF Girls 14 Alta IF 1
Alviks IK Boys 9 Alviks IK 2
Alviks IK Boys 9 Alviks IK 1
Alviks IK Boys 10 Alviks IK
Alviks IK Boys 11 Alviks IK 2
Alviks IK Boys 11 Alviks IK 1
Alviks IK Boys 12 Alviks IK
Alviks IK Boys 13 Alviks IK
Alviks IK Boys 14 Alviks IK
Alviks IK Boys 15 Alviks IK
Alviks IK Girls 9 Alviks IK
Alviks IK Girls 10 Alviks IK
Alviks IK Girls 11 Alviks IK
Alviks IK Girls 12 Alviks IK
Alviks IK Girls 13 Alviks IK
Alviks IK Girls 14 Alviks IK
Alviks IK Girls 16 Alviks IK
Antiguoko K.E Boys 12 Antiguoko K.E
ASOC. BASKONIA FÚTBOL ESKOLA Girls 11 Asoc. Baskonia Fútbol Eskola
Assi IF Boys 13 Assi IF
Assi IF Girls 12 Assi IF 1
Assi IF Girls 12 Assi IF 2
Assi IF Girls 16 Assi IF
Ballangen FK Boys 13 Ballangen FK
Bardufoss OIF Girls 16 Bardufoss OIF
Beisfjord IL Boys 14 Beisfjord IL
Bergnäsets AIK Boys 8 Bergnäsets AIK 1
Bergnäsets AIK Boys 8 Bergnäsets AIK 2
Bergnäsets AIK Boys 10 Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Boys 13 Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Boys 15 Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Boys 16 Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Girls 10 Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Girls 12 Bergnäsets AIK 1
Bergnäsets AIK Girls 12 Bergnäsets AIK 2
Bergnäsets AIK Girls 13 Bergnäsets AIK
Bergnäsets AIK Girls 16 Bergnäsets AIK
Bergsbyns SK Boys 10 Bergsbyns SK
Bergsbyns SK Girls 13 Bergsbyns SK
Betsele IF Girls 14 Betsele IF
Betsele IF Girls 15 Betsele IF
BK-48 Boys 11 BK-48 Blue
BK-48 Boys 11 BK-48 Yellow
Bodens BK Boys 13 Bodens BK
Bodens BK FF Boys 14 Bodens BK FF
Bossekop UL Boys 13 Bossekop UL
Bossekop UL Boys 14 Bossekop UL 1
Bossekop UL Boys 14 Bossekop UL 2
Bossekop UL Boys 15 Bossekop UL
Bossekop UL Boys 16 Bossekop UL
Bossekop UL Girls 13 Bossekop UL
Bossekop UL Girls 14 Bossekop UL
Bossekop UL Girls 16 Bossekop UL
Bureå IF Boys 12 Bureå IF
Bureå IF Boys 13 Bureå IF
Bureå IF Girls 12 Bureå IF
Burträsk FF Girls 11 Burträsk FF
Burträsk FF Girls 12 Burträsk FF
Burträsk FF Girls 14 Burträsk FF
CA Intercups Boys 11 CA Intercups
CA Intercups Boys 12 CA Intercups 1
CA Intercups Boys 12 CA Intercups 2
CA Intercups Boys 13 CA Intercups 1
CA Intercups Girls 16 CA Intercups
CEF 18 Tucuman Boys 15 CEF 18 Tucuman 1
CEF 18 Tucuman Boys 15 CEF 18 Tucuman 2
Clemensnäs IF Boys 11 Clemensnäs IF
Clemensnäs IF Boys 13 Clemensnäs IF
Clemensnäs IF Girls 12 Clemensnäs IF
Clemensnäs IF Girls 14 Clemensnäs IF
Dønna IL Boys 13 Dønna IL
Elverhøy FK Boys 11 Elverhøy FK
Elverhøy FK Boys 12 Elverhøy FK
Ersmarks IK Boys 11 Ersmarks IK
Ersmarks IK Boys 12 Ersmarks IK
Ersmarks IK Boys 13 Ersmarks IK
Ersmarks IK Boys 14 Ersmarks IK
Escuela Nederland Boys 12 Escuela Nederland
Esse IK Boys 14 Esse IK
Esse IK Boys 16 Esse IK
Essviks AIF Boys 13 Essviks AIF
FA Siauliai Boys 10 FA Siauliai
FC HIK Boys 15 FC HIK
FC Kontu Girls 15 FC Kontu 2
FC Kuffen Boys 11 FC Kuffen
FC Kuffen Girls 14 FC Kuffen
FC Kurenpojat Boys 8 FC Kurenpojat
FC Kurenpojat Boys 10 FC Kurenpojat
FC Kurenpojat Boys 12 FC Kurenpojat
FC Kurenpojat Boys 16 FC Kurenpojat
FC Kurenpojat Girls 9 FC Kurenpojat
FC Kuusysi Girls 13 FC Kuusysi 2
FC Kuusysi Girls 13 FC Kuusysi 1
FC Nokia Girls 12 FC Nokia
FC Norrsken Girls 10 FC Norrsken
FC Norrsken Girls 11 FC Norrsken
FC Norrsken Girls 13 FC Norrsken
FC Norrsken Girls 14 FC Norrsken
FC Norrsken Girls 15 FC Norrsken
FC Otepää Boys 9 FC Otepää
FC Otepää Boys 10 FC Otepää
FC Otepää Boys 11 FC Otepää
FC Otepää Boys 12 FC Otepää
FC Santa Claus/ La Coruna Girls 14 FC Santa Claus/ La Coruna
FC Santa Claus Juniorit Boys 9 FC Santa Claus Juniorit 1
FC Santa Claus Juniorit Boys 9 FC Santa Claus Juniorit 2
FC Santa Claus Juniorit Boys 10 FC Santa Claus Juniorit 1
FC Santa Claus Juniorit Boys 10 FC Santa Claus Juniorit 2
FC Santa Claus Juniorit Boys 11 FC Santa Claus juniorit 2
FC Santa Claus Juniorit Boys 11 FC Santa Claus juniorit 1
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 11 FC Valmiera/Vidzeme FC 1
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 11 FC Valmiera/Vidzeme FC 2
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 12 FC Valmiera/Vidzeme FC
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 13 FC Valmiera/Vidzeme FC
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 14 FC Valmiera/Vidzeme FC
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 15 FC Valmiera/Vidzeme FC
FC Valmiera/Vidzeme FC Boys 16 FC Valmiera/Vidzeme FC
FC Wimma Girls 10 FC Wimma 06/07
FC Wimma Girls 11 FC Wimma
FC Wimma Girls 13 FC Wimma
FC Wimma Girls 15 FC Wimma
FC YPA Boys 10 FC YPA
FC YPA Boys 11 FC YPA
FC YPA Boys 12 FC YPA 2
FC YPA Boys 12 FC YPA 1
Finnsnes IL Boys 11 Finnsnes IL
Finnsnes IL Boys 12 Finnsnes IL
Finnsnes IL Boys 14 Finnsnes IL 02-03
Finnsnes IL Boys 14 Finnsnes IL 2
Finnsnes IL Boys 15 Finnsnes IL
FK Autara Boys 12 FK Autara
FK Autara Boys 15 FK Autara
FK Bodø/Glimt Boys 11 FK Bodø/Glimt
FK Bodø/Glimt Boys 12 FK Bodø/Glimt 1
FK Bodø/Glimt Boys 12 FK Bodø/Glimt 2
FK Bodø/Glimt Boys 13 FK Bodø/Glimt G13-2 A
FK Bodø/Glimt Boys 13 FK Bodø/Glimt G13-2 1
FK Bodø/Glimt Boys 13 FK Bodø/Glimt 1
FK Bodø/Glimt Boys 14 FK Bodø/Glimt B14-2
FK Bodø/Glimt Boys 15 FK Bodø/Glimt 1
FK Bodø/Glimt Boys 15 FK Bodø/Glimt 2
FK Brage Trondenes Boys 11 FK Brage Trondenes 2
FK Brage Trondenes Boys 11 FK Brage Trondenes 1
FK Brage Trondenes Boys 12 FK Brage Trondenes
FK Brage Trondenes Girls 15 FK Brage Trondenes
FK Fauske Sprint Boys 12 FK Fauske Sprint
FK Fauske Sprint Boys 16 FK Fauske Sprint
FK Fauske Sprint Girls 13 FK Fauske Sprint
FK Iecava Boys 13 FK Iecava
FK Kedainiai Boys 10 FK Kedainiai
FK Landsås Boys 14 FK Landsås
FK Landsås Girls 14 FK Landsås
FK Mjølner Boys 11 FK Mjølner 3
FK Mjølner Boys 11 FK Mjølner 2
FK Mjølner Boys 11 FK Mjølner 1
FK Mjølner Boys 12 FK Mjølner 1
FK Mjølner Boys 12 FK Mjølner 3
FK Mjølner Boys 12 FK Mjølner 2
FK Mjølner Boys 13 FK Mjølner
FK Mjølner Boys 15 FK Mjølner
FK Mjølner Boys 16 FK Mjølner
FK Mjølner Girls 13 FK Mjølner
FK Mjølner Girls 16 FK Mjølner
FK Saltdalkameratene Boys 12 FK Saltdalkameratene
FK Saltdalkameratene Boys 15 FK Saltdalkameratene
FK Senja Boys 11 FK Senja
FK Senja Boys 13 FK Senja
FK Senja Boys 15 FK Senja
FK Senja Boys 16 FK Senja
FK Varg Boys 15 FK Varg
FK Vinkelen Girls 12 FK Vinkelen 1
FK Vinkelen Girls 12 FK Vinkelen 2
FK Vinkelen Girls 16 FK Vinkelen
Fromhedens IF Girls 11 Fromhedens IF
Fromhedens IF Girls 12 Fromhedens IF
Fromhedens IF Girls 14 Fromhedens IF
Fromhedens IF Girls 15 Fromhedens IF
Gammelgårdens IF Boys 13 Gammelgårdens IF
Gammelgårdens IF Boys 14 Gammelgårdens IF
Gammelstads IF Boys 9 Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 10 Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 12 Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 13 Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 14 Gammelstads IF
Gammelstads IF Boys 16 Gammelstads IF
Gammelstads IF Girls 10 Gammelstads IF
Gammelstads IF Girls 11 Gammelstads IF
Gammelstads IF Girls 13 Gammelstads IF
Gammelstads IF Girls 15 Gammelstads IF
GIF/IFK Kalix Girls 16 GIF/IFK Kalix
Gimonäs Umeå IF Boys 11 Gimonäs Umeå IF
Gimonäs Umeå IF Boys 12 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd vit
Gimonäs Umeå IF Boys 12 Gimonäs Umeå IF Tomtebo
Gimonäs Umeå IF Boys 14 Gimonäs Umeå IF
Gimonäs Umeå IF Girls 11 Gimonäs Umeå IF Diamanterna
Gimonäs Umeå IF Girls 12 Gimonäs Umeå IF Tomtebo
Gimonäs Umeå IF Girls 12 Gimonäs Umeå IF Carlshöjd Sofiehem
Gimonäs Umeå IF Girls 13 Gimonäs Umeå IF Innertavle/Tomtebo Svart
Gimonäs Umeå IF Girls 13 Gimonäs Umeå IF Innertavle/Tomtebo Vit
Gimonäs Umeå IF Girls 16 Gimonäs Umeå IF
Gratangen IL Boys 12 Gratangen IL
GTFC Girls 14 GTFC
Gällivare SK Boys 8 Gällivare SK
Gällivare SK Boys 9 Gällivare SK 3
Gällivare SK Boys 9 Gällivare SK 4
Gällivare SK Boys 10 Gällivare SK
Gällivare SK Boys 11 Gällivare SK
Gällivare SK Boys 12 Gällivare SK
Gällivare SK Boys 14 Gällivare SK
Hamna IL Boys 11 Hamna IL 2
Hamna IL Boys 11 Hamna IL 1
Hamna IL Boys 12 Hamna IL 2
Hamna IL Boys 12 Hamna IL 1
Hamna IL Boys 13 Hamna IL
Hamna IL Girls 16 Hamna IL
Haparanda FF Boys 12 Haparanda FF
HauPa Boys 9 HauPa 2
HauPa Boys 9 HauPa 1
HauPa Boys 11 HauPa Valkoinen
HauPa Boys 11 HauPa
HauPa Boys 12 HauPa
HauPa Boys 14 HauPa
HauPa Girls 9 HauPa Grön
HauPa Girls 9 HauPa Gul
HauPa Girls 10 HauPa
HauPa Girls 15 HauPa Juterion
Hedens IF Boys 12 Hedens IF
Hif/Stein Boys 11 Hif/Stein
Hif/Stein Boys 12 Hif/Stein 1
Hif/Stein Boys 12 Hif/Stein 2
Hif/Stein Boys 13 Hif/Stein
Hif/Stein Boys 14 Hif/Stein
Hif/Stein Boys 15 Hif/Stein
Hif/Stein Girls 12 Hif/Stein 1
Hif/Stein Girls 12 Hif/Stein 2
Hif/Stein Girls 13 Hif/Stein
HSA China University of Petroleum Boys 14 HSA China University of Petroleum
Hunstad FK Boys 12 Hunstad FK 2
Hunstad FK Boys 12 Hunstad FK 1
Hunstad FK Boys 16 Hunstad FK
Hunstad FK Girls 14 Hunstad FK
Ibestad IL Boys 15 Ibestad IL
IBFF Boys 8 IBFF 1
IBFF Boys 8 IBFF 2
IBFF Boys 9 IBFF
IBFF Boys 10 IBFF
IBFF Boys 11 IBFF
IBFF Boys 12 IBFF 1
IBFF Boys 13 IBFF
IBFF Boys 14 IBFF
IBFF Girls 8 IBFF 2
IBFF Girls 8 IBFF 1
IBFF Girls 10 IBFF 1
IBFF Girls 10 IBFF 2
IBFF Girls 11 IBFF
IBFF Girls 12 IBFF
IBFF Girls 15 IBFF Svensbyn
IBFF/Lillpite Boys 12 IBFF/Lillpite
IBFF/SAIK Girls 14 IBFF/SAIK
IF Fløya Boys 16 IF Fløya 1
IF Fløya Boys 16 IF Fløya 2
IFK Arvidsjaur Boys 8 IFK Arvidsjaur 1
IFK Arvidsjaur Boys 8 IFK Arvidsjaur 2
IFK Arvidsjaur Boys 10 IFK Arvidsjaur 1
IFK Arvidsjaur Boys 10 IFK Arvidsjaur 2
IFK Arvidsjaur Boys 13 IFK Arvidsjaur
IFK Arvidsjaur Boys 16 IFK Arvidsjaur
IFK Arvidsjaur DFK Girls 11 IFK Arvidsjaur DFK
IFK Arvidsjaur DFK Girls 13 IFK Arvidsjaur DFK
IFK Arvidsjaur DFK Girls 14 IFK Arvidsjaur DFK
IFK Holmsund Boys 13 IFK Holmsund
IF Kilkameratene Girls 11 IF Kilkameratene
IF Kilkameratene Girls 13 IF Kilkameratene
IFK Kalix Boys 11 IFK Kalix
IFK Kalix Boys 12 IFK Kalix
IFK Luleå Boys 8 IFK Luleå 2
IFK Luleå Boys 8 IFK Luleå 1
IFK Luleå Boys 13 IFK Luleå
IFK Luleå Boys 14 IFK Luleå
IFK Luleå Girls 9 IFK Luleå 1
IFK Luleå Girls 9 IFK Luleå 2
IFK Luleå Girls 11 IFK Luleå
IFK Luleå Girls 12 IFK Luleå
IFK Timrå Girls 13 IFK Timrå 1
IFK Timrå Girls 13 IFK Timrå 2
IFK Umeå Boys 11 IFK Umeå 1
IFK Umeå Boys 11 IFK Umeå 2
IFK Umeå Boys 12 IFK Umeå
IFK Umeå Boys 13 IFK Umeå Haga
IFK Umeå Boys 13 IFK Umeå City
IFK Umeå Boys 15 IFK Umeå
IFK Viksjö Girls 14 IFK Viksjö
IFK Viksjö Girls 16 IFK Viksjö
IFK Åkullsjön/Robertsfors IK Girls 16 IFK Åkullsjön/Robertsfors IK
IF Skarp Boys 12 IF Skarp
IF Skarp Boys 16 IF Skarp
IF Skarp Girls 12 IF Skarp hvit
IF Skarp Girls 12 IF Skarp sort
IF Skarp Girls 12 IF Skarp rød
IK Grand Bodø Boys 13 IK Grand Bodø
IK Grand Bodø Boys 15 IK Grand Bodø
IK Grand Bodø Girls 13 IK Grand Bodø 1
IK Grand Bodø Girls 13 IK Grand Bodø 2
IK Grand Bodø Girls 16 IK Grand Bodø
IK Junkeren Boys 11 IK Junkeren 2
IK Junkeren Boys 11 IK Junkeren 1
IK Junkeren Boys 12 IK Junkeren 1
IK Junkeren Boys 12 IK Junkeren 2
IK Junkeren Boys 13 IK Junkeren 2
IK Junkeren Boys 13 IK Junkeren 1
IK Junkeren Boys 14 IK Junkeren
IK Junkeren Boys 15 IK Junkeren
IK Myran Boys 14 IK Myran
IL frea Boys 14 IL Frea
IL Halsakameratene Boys 11 IL Halsakameratene
IL Morild Boys 14 IL Morild
IL Norild Boys 12 IL Norild
IL Norild Boys 13 IL Norild
IL Norild Girls 13 IL Norild
Innstrandens IL Boys 12 Innstrandens IL
Innstrandens IL Boys 13 Innstrandens IL
Innstrandens IL Boys 14 Innstrandens IL
Innstrandens IL Girls 13 Innstrandens IL
Innstrandens IL Girls 14 Innstrandens IL
JK Tammeka Boys 10 JK Tammeka 2
JK Tammeka Boys 10 JK Tammeka 1
JK Tammeka Girls 16 JK Tammeka
Jokkmokk SK Boys 9 Jokkmokk SK
Justin Haber Academy Boys 12 Justin Haber Academy 2
Justin Haber Academy Boys 12 Justin Haber Academy 1
Justin Haber Academy Boys 14 Justin Haber Academy
JäPSTuPS YJ Girls 12 JäPSTuPS YJ 1
JäPSTuPS YJ Girls 12 JäPSTuPS YJ 2
Kabelvåg IL Boys 11 Kabelvåg IL
Kabelvåg IL Boys 12 Kabelvåg IL
KajHa Boys 14 KajHa
Kemin palloseura Boys 9 Kemin palloseura 2
Kemin palloseura Boys 9 Kemin palloseura 1
Kemin palloseura Boys 9 Kemin palloseura 3
KemPa Boys 9 KemPa
KePS Boys 9 KePS Blue
KePS Boys 10 KePS Red
KePS Boys 10 KePS White
KePS Boys 15 KePS
Kirkenes IF Boys 16 Kirkenes IF
Kiruna FF Boys 11 Kiruna FF
Kiruna FF Boys 12 Kiruna FF
Kiruna FF Boys 14 Kiruna FF
Kiruna FF Girls 10 Kiruna FF
Kiruna FF Girls 11 Kiruna FF
Kiruna FF Girls 12 Kiruna FF
Kiruna FF Girls 14 Kiruna FF
Kolarin Kontio Boys 9 Kolarin Kontio
Kolarin Kontio Boys 10 Kolarin Kontio
Kolarin Kontio Boys 13 Kolarin Kontio
Kopse Boys 11 Kopse Green
Kopse Boys 11 Kopse White
Korsträsk ik Boys 13 Korsträsk IK
KPV Girls 11 KPV
Krokelvdalen IL Boys 12 Krokelvdalen IL
Kvaløya SK Boys 11 Kvaløya SK
Kvaløya SK Girls 12 Kvaløya SK 2
Kvaløya SK Girls 12 Kvaløya SK 1
Kvæfjord IL Boys 12 Kvæfjord IL
Kyrkslätt IF Boys 13 Kyrkslätt IF
Kågedalens AIF Boys 11 Kågedalens AIF
Kågedalens AIF Boys 13 Kågedalens AIF
Kågedalens AIF Girls 10 Kågedalens AIF
Kågedalens AIF Girls 11 Kågedalens AIF
Kågedalens AIF Girls 12 Kågedalens AIF
Kågedalens AIF Girls 14 Kågedalens AIF
La Academia Boys 11 La Academia
La Academia Boys 12 La Academia
Laivakankaan FK Boys 12 Laivakankaan FK
Lake Norman Force Boys 15 Lake Norman Force
Lake Norman Force Boys 16 Lake Norman Force
Lanzhou FT Boys 13 Lanzhou FT
Larsmo BK Boys 11 Larsmo BK Svart
Larsmo BK Boys 11 Larsmo BK Röd
Larsmo BK Boys 12 Larsmo BK
Larsmo BK Boys 13 Larsmo BK
Larsmo BK Boys 14 Larsmo BK
Larsmo BK Girls 15 Larsmo BK
Leknes FK Boys 16 Leknes FK
Leknes FK Girls 15 Leknes FK
Lira BK Boys 11 Lira BK Gul
Lira BK Boys 11 Lira BK Blå
Lira BK Boys 13 Lira BK
Lira BK Boys 14 Lira BK Blå
Lira BK Boys 15 Lira BK
Lira BK Boys 16 Lira BK
Lira BK Girls 10 Lira BK
Lira BK Girls 11 Lira BK
Lira BK Girls 12 Lira BK 1
Lira BK Girls 12 Lira BK 2
Lira BK Girls 13 Lira BK
Lira BK Girls 14 Lira BK Blå
Lira BK Girls 14 Lira BK 1
Lira BK Girls 15 Lira BK
Luleå FC Boys 12 Luleå FC
Luleå SK Boys 10 Luleå SK 2
Luleå SK Boys 10 Luleå SK 1
Luleå SK Boys 11 Luleå SK
Luleå SK Boys 13 Luleå SK
Luleå SK Boys 15 Luleå SK
Luleå SK Boys 16 Luleå SK
Luleå SK Girls 10 Luleå SK 1
Luleå SK Girls 10 Luleå SK 2
Luleå SK Girls 12 Luleå SK
Luleå SK Girls 13 Luleå SK
Malmbergets AIF Girls 10 Malmbergets AIF
Malmbergets AIF Girls 11 Malmbergets AIF Vit
Malmbergets AIF Girls 11 Malmbergets AIF Grön
Malmbergets AIF Girls 14 Malmbergets AIF
Malmbergets AIF Girls 15 Malmbergets AIF
Mariehem SK Boys 12 Mariehem SK 1
Mariehem SK Boys 12 Mariehem SK 2
Mariehem SK Girls 12 Mariehem SK
Mariehem SK Girls 13 Mariehem SK
Martutene KE Boys 14 Martutene KE
Medkila IL Boys 11 Medkila IL 1
Medkila IL Boys 11 Medkila IL 2
Medkila IL Boys 12 Medkila IL 2
Medkila IL Boys 12 Medkila IL 1
Medkila IL Boys 13 Medkila IL
Medkila IL Boys 14 Medkila IL 1
Medkila IL Girls 13 Medkila IL
Medkila IL Girls 16 Medkila IL
Melbo IL Boys 12 Melbo IL
Merilappi United Girls 10 Merilappi United
Merilappi United Girls 12 Merilappi United 2
Merilappi United Girls 12 Merilappi United 1
Mo IL BU Boys 16 Mo IL BU
Morön BK Boys 11 Morön BK
Morön BK Boys 13 Morön BK
Morön BK Boys 14 Morön BK
Morön BK Girls 11 Morön BK Moröbacke
Morön BK Girls 12 Morön BK Vit
Morön BK Girls 12 Morön BK Grön
Morön BK Girls 13 Morön BK
Mosjøen IL Boys 15 Mosjøen IL 1
Mosjøen IL Boys 15 Mosjøen IL 2
Munksund-Skuthamns SK Boys 8 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Boys 9 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Boys 10 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Boys 11 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Boys 12 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Boys 13 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Boys 14 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Girls 9 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Girls 10 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Girls 11 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Girls 12 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthamns SK Girls 13 Munksund-Skuthamns SK
Munksund-Skuthams SK Girls 8 Munksund-Skuthams SK 1
Munksund-Skuthams SK Girls 8 Munksund-Skuthams SK 2
Myckle IK Girls 12 Myckle IK 2
Myckle IK Girls 12 Myckle IK 1
Myckle IK Girls 14 Myckle IK
Mälarhöjdens IK Boys 10 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK Boys 15 Mälarhöjdens IK
Mälarhöjdens IK Girls 13 Mälarhöjdens IK
Nerskogen IL Boys 12 Nerskogen IL
Nerskogen IL Girls 14 Nerskogen IL
Nerskogen IL Girls 15 Nerskogen IL
Nesna il Boys 12 Nesna IL
Niva Boys 8 Niva
Niva Boys 9 Niva
Niva Boys 10 Niva
Niva Boys 12 Niva
Nordstranda IL Boys 15 Nordstranda IL
Norra United Boys 11 Norra United
Norra United Boys 13 Norra United
Norrfjärdens IF Boys 8 Norrfjärdens IF
Norrfjärdens IF Boys 9 Norrfjärdens IF 1
Norrfjärdens IF Boys 9 Norrfjärdens IF 2
Norrfjärdens IF Boys 12 Norrfjärdens IF
Norrfjärdens IF Boys 14 Norrfjärdens IF
Norrfjärdens IF Girls 8 Norrfjärdens IF
Norrfjärdens IF Girls 9 Norrfjärdens IF
Norrsken Girls 12 Norrsken NIF/RIK
Notvikens IK Boys 14 Notvikens IK
Notvikens IK Girls 13 Notvikens IK
OLS Boys 8 OLS Hollanti
OLS Boys 8 OLS Hollanti 2
OLS Boys 9 OLS Ranska 07 Marseille
OLS Boys 9 OLS
OLS Boys 9 OLS Ranska 07 Lyon
OLS Boys 10 OLS Hollanti
ONS Girls 8 ONS 2
ONS Girls 8 ONS 1
ONS Girls 9 ONS 2
ONS Girls 9 ONS 1
ONS Girls 13 ONS
ORPa Boys 12 ORPa
ORPa Boys 14 ORPa
Oulu Blue Cats Girls 10 Oulu Blue Cats
Oulu Blue Cats Girls 12 Oulu Blue Cats
Oulunsalon Pallo Girls 10 Oulunsalon Pallo
Pajala IF Boys 16 Pajala IF
Pauldarrak Girls 12 Pauldarrak
Pauldarrak Girls 14 Pauldarrak
Pauldarrak Girls 15 Pauldarrak
Pauldarrak Girls 16 Pauldarrak
Pedersöre FF Boys 10 Pedersöre FF
Pedersöre FF Boys 11 Pedersöre FF
Pedersöre FF Boys 12 Pedersöre FF
Pedersöre FF Boys 16 Pedersöre FF
Pedersöre FF Girls 13 Pedersöre FF
Pedersöre FF Girls 14 Pedersöre FF
Pedersöre FF Girls 16 Pedersöre FF 1
PIF/MSSK Girls 14 PIF/MSSK
Piteå IF Boys 8 Piteå IF 3
Piteå IF Boys 8 Piteå IF 2
Piteå IF Boys 8 Piteå IF 4
Piteå IF Boys 8 Piteå IF 1
Piteå IF Boys 8 Piteå IF 5
Piteå IF Boys 9 Piteå IF 1
Piteå IF Boys 9 Piteå IF 2
Piteå IF Boys 9 Piteå IF 3
Piteå IF Boys 9 Piteå IF 4
Piteå IF Boys 10 Piteå IF 3
Piteå IF Boys 10 Piteå IF 2
Piteå IF Boys 10 Piteå IF 1
Piteå IF Boys 11 Piteå IF 2
Piteå IF Boys 11 Piteå IF 1
Piteå IF Boys 11 Piteå IF 3
Piteå IF Boys 12 Piteå IF 1
Piteå IF Boys 12 Piteå IF 2
Piteå IF Boys 13 Piteå IF 2
Piteå IF Boys 13 Piteå IF 1
Piteå IF Boys 14 Piteå IF
Piteå IF Boys 15 Piteå IF
Piteå IF Boys 16 Piteå IF
Piteå IF Girls 8 Piteå IF 3
Piteå IF Girls 8 Piteå IF 1
Piteå IF Girls 8 Piteå IF 2
Piteå IF Girls 8 Piteå IF 4
Piteå IF Girls 9 Piteå IF 1
Piteå IF Girls 9 Piteå IF 2
Piteå IF Girls 10 Piteå IF 2
Piteå IF Girls 10 Piteå IF 1
Piteå IF Girls 10 Piteå IF 3
Piteå IF Girls 11 Piteå IF 1
Piteå IF Girls 11 Piteå IF 2
Piteå IF Girls 12 Piteå IF 3
Piteå IF Girls 12 Piteå IF 2
Piteå IF Girls 12 Piteå IF 1
Piteå IF Girls 12 Piteå IF 4
Piteå IF Girls 13 Piteå IF
Piteå IF Girls 15 Piteå IF
Ponkilan Pantterit Boys 8 Ponkilan Pantterit
Ponkilan Pantterit Boys 9 Ponkilan Pantterit
Ponkilan Pantterit Boys 10 Ponkilan Pantterit
Ponkilan Pantterit Girls 12 Ponkilan Pantterit
Reine IL Boys 16 Reine IL
Reinen IL Boys 13 Reinen IL
Reinen IL Girls 12 Reinen IL
Reinen IL Girls 16 Reinen IL
Reipå IL Boys 14 Reipå IL
Robertsfors IK Boys 10 Robertsfors IK
Robertsfors IK Boys 11 Robertsfors IK
Robertsfors IK Boys 12 Robertsfors IK
Robertsfors IK Boys 13 Robertsfors IK
Robertsfors IK Boys 15 Robertsfors IK
Robertsfors IK Girls 11 Robertsfors IK
Robertsfors IK Girls 14 Robertsfors IK
RoPs Boys 9 RoPs Blue
RoPs Boys 9 RoPs Black
RoPs Boys 9 RoPs white
RoPs Boys 10 RoPs
RoPs Boys 12 RoPs
RoPs Girls 15 RoPS
Rosvik IK Boys 8 Rosvik IK
Rosvik IK Boys 9 Rosvik IK
Rosvik IK Boys 11 Rosvik IK
Rosvik IK Boys 12 Rosvik IK
Rosviks ik Girls 8 Rosviks IK
Rosviks ik Girls 9 Rosviks IK
Rovaniemi United Girls 13 Rovaniemi United
Rutvik SK Girls 13 Rutvik SK
Rutvik SK Girls 14 Rutvik SK
Sandviks IK Boys 10 Sandviks IK
Sandviks IK Boys 16 Sandviks IK
Sandviks IK Girls 12 Sandviks IK
Sandåkerns SK Boys 12 Sandåkerns SK
Sandåkerns SK Boys 13 Sandåkerns SK
Sandåkerns SK Girls 12 Sandåkerns SK
Sandåkerns SK Girls 13 Sandåkerns SK
SC Games Boys 13 SC Games
Selånger FK Girls 14 Selånger FK
Sever Boys 8 Sever
Sever Boys 11 Sever
Sever Boys 16 Sever
SG-FA Siauliai Boys 14 SG-FA Siauliai
Sidsjöböle IF Boys 13 Sidsjöböle IF
Sirkkakosken Sisu Girls 12 Sirkkakosken Sisu
Själevads IK Girls 15 Själevads IK
Skellefteå FF Boys 11 Skellefteå FF
Skellefteå FF Boys 12 Skellefteå FF
Skellefteå FF Boys 13 Skellefteå FF
Skellefteå FF Girls 9 Skellefteå FF
Sortland IL Boys 11 Sortland IL 1
Sortland IL Boys 11 Sortland IL 2
Sortland IL Boys 13 Sortland IL
Sortland IL Boys 16 Sortland IL
Sortland IL Girls 14 Sortland IL
Spkl Hardhaus Boys 11 Spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus Boys 12 Spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus Girls 11 Spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus Girls 12 Spkl Hardhaus
Spkl Hardhaus Girls 14 Spkl Hardhaus 1
Spöland Vännäs IF Boys 16 Spöland Vännäs IF
Spöland Vännäs IF Girls 14 Spöland Vännäs iF
Storfors AIK Boys 8 Storfors AIK 1
Storfors AIK Boys 8 Storfors AIK 4
Storfors AIK Boys 8 Storfors AIK 2
Storfors AIK Boys 8 Storfors AIK 3
Storfors AIK Boys 9 Storfors AIK 2
Storfors AIK Boys 9 Storfors AIK 1
Storfors AIK Boys 10 Storfors AIK 1
Storfors AIK Boys 10 Storfors AIK 2
Storfors AIK Boys 11 Storfors AIK
Storfors AIK Boys 12 Storfors AIK 1
Storfors AIK Boys 12 Storfors AIK 2
Storfors AIK Boys 13 Storfors AIK
Storfors AIK Boys 14 Storfors AIK
Storfors AIK Boys 16 Storfors AIK
Storfors AIK Girls 8 Storfors AIK 1
Storfors AIK Girls 8 Storfors AIK 2
Storfors AIK Girls 9 Storfors AIK 2
Storfors AIK Girls 9 Storfors AIK 1
Storfors AIK Girls 10 Storfors AIK
Storfors AIK Girls 11 Storfors AIK
Storfors AIK Girls 12 Storfors AIK 2
Storfors AIK Girls 12 Storfors AIK 1
Storfors AIK Girls 13 Storfors AIK
Storfors AIK Girls 15 Storfors AIK
Storfors AIK Girls 16 Storfors AIK
Storfors AIK/IBFF Girls 14 Storfors AIK/IBFF
Storuman IK Girls 15 Storuman IK
Stämningsgårdens IK Boys 11 Stämningsgårdens IK
Stämningsgårdens IK Boys 13 Stämningsgårdens IK
Stämningsgårdens IK Girls 13 Stämningsgårdens IK
Stöcke IF Boys 12 Stöcke IF
Sunderby SK Boys 9 Sunderby SK 2
Sunderby SK Boys 9 Sunderby SK 1
Sunderby SK Boys 9 Sunderby SK 3
Sunderby SK Boys 11 Sunderby SK
Sunderby SK Boys 14 Sunderby SK
Sunderby SK Boys 15 Sunderby SK
Sunderby SK Boys 16 Sunderby SK
Sunderby SK Girls 9 Sunderby SK 1
Sunderby SK Girls 9 Sunderby SK 2
Sunderby SK Girls 10 Sunderby SK
Sunderby SK Girls 11 Sunderby SK
Sunderby SK Girls 12 Sunderby SK 2
Sunderby SK Girls 12 Sunderby SK 1
Sunderby SK Girls 13 Sunderby SK
Sunderby SK Girls 14 Sunderby SK
Sunderby SK Girls 16 Sunderby SK
Sunderby SK/Rutviks SK Boys 12 Sunderby SK/Rutviks SK
Sundom IF Boys 12 Sundom IF
Sundom IF Boys 8 Sundom IF
Sundom IF Boys 11 Sundom IF
Sundsvalls FF Boys 13 Sundsvalls FF
Sunnanå SK Boys 12 Sunnanå SK 1
Sunnanå SK Boys 12 Sunnanå SK 2
Sunnanå SK Boys 15 Sunnanå SK
Sunnanå SK Girls 11 Sunnanå SK
Sunnanå SK Girls 12 Sunnanå SK
Svartbjörnsbyns IF Boys 11 Svartbjörnsbyns IF
Svolvær IL Boys 13 Svolvær IL
Sävar IK Boys 12 Sävar IK
Sävar IK Boys 13 Sävar IK
Sävar IK Girls 12 Sävar IK
Sävar IK Girls 13 Sävar IK
Sävar IK Girls 15 Sävar IK
Sävast AIF Boys 9 Sävast AIF
Sävast AIF Boys 11 Sävast AIF
Sävast AIF Boys 13 Sävast AIF
Sävast AIF Boys 14 Sävast AIF
Sävast AIF Girls 14 Sävast AIF
Sävast AIF Girls 16 Sävast AIF
Södra United Boys 9 Södra United
Södra United Boys 10 Södra United
Södra United Boys 11 Södra United
Södra United Boys 13 Södra United
Södra United Boys 16 Södra United
Södra United Girls 9 Södra United
Södra United Girls 11 Södra United
Södra United Girls 12 Södra United
Södra United Girls 15 Södra United
Sørreisa IL Boys 12 Sørreisa IL
Sørreisa IL Boys 16 Sørreisa IL
Tana BK Girls 12 Tana BK
Tervarit Juniorit Boys 10 Tervarit juniorit Musta 1
Tervarit Juniorit Boys 10 Tervarit juniorit Musta 2
Tervarit Juniorit Boys 11 Tervarit juniorit punainen
Tervarit Juniorit Boys 11 Tervarit Juniorit Musta 1
Tervarit Juniorit Boys 11 Tervarit Juniorit Musta 2
Tervarit Juniorit Boys 12 Tervarit Juniorit Musta 1
Tervarit Juniorit Boys 12 Tervarit Juniorit Musta 2
Tervarit Juniorit Boys 12 Tervarit Juniorit 04 Punainen 1
Tervarit Juniorit Boys 12 Tervarit Juniorit 04 Punainen 2
Tervarit Juniorit Boys 13 Tervarit Juniorit Musta
Tervarit Juniorit Boys 15 Tervarit juniorit
Toivalan Urheilijat Girls 16 Toivalan Urheilijat
Tornion Jalkapalloklubi Boys 10 Tornion Jalkapalloklubi
Tornion Jalkapalloklubi Boys 11 Tornion Jalkapalloklubi
TP-47 Boys 10 TP-47 1
TP-47 Boys 10 TP-47 2
TP-47 Boys 11 TP-47
TP-47 Boys 13 TP-47 1
TP-47 Boys 13 TP-47 2
TP-47 Boys 14 TP-47
TP-47 Girls 10 TP-47
TP-47 Girls 11 TP-47
TP-47 Girls 12 TP-47 T04
TP-47 Girls 13 TP-47
TP-47 Girls 14 TP-47 T01-02
Tromsø IL Boys 12 Tromsø IL Prestvattnet
Tromsø IL Boys 13 Tromsø IL 2/3
Tromsø IL Boys 13 Tromsø IL B 03/4
Tromsø IL Boys 14 Tromsø IL
Tromsø IL Boys 15 Tromsø IL
Tromsø IL Girls 12 Tromsø IL
Tromsø IL Girls 13 Tromsø IL
Trångfors IF Girls 14 Trångfors IF
TUIL Boys 12 TUIL
TUIL Boys 15 TUIL
TUIL Girls 13 TUIL
Tungelsta IF Boys 13 Tungelsta IF
Tverlandet IL Boys 15 Tverlandet IL
Tverlandet IL Girls 15 Tverlandet IL
Umedalens IF Boys 11 Umedalens IF
Umedalens IF Boys 12 Umedalens IF 1
Umedalens IF Boys 12 Umedalens IF 2
Umedalens IF Girls 13 Umedalens IF
Umeå Södra FF Girls 12 Umeå Södra FF Blå
Umeå Södra FF Girls 15 Umeå Södra FF
Unbyns IF Girls 14 Unbyns IF
Vasa IFK Boys 12 Vasa IFK City
Vasa IFK Boys 14 Vasa IFK White
Vasa IFK Boys 14 Vasa IFK Blue
Vasa IFK Girls 11 Vasa IFK
Vasa IFK Girls 12 Vasa IFK
Vasa IFK Girls 14 Vasa IFK Titan
Vasa IFK Girls 14 Vasa IFK Platina
Vasalunds IF Girls 16 Vasalunds IF
Vidsels ik Boys 8 Vidsels IK
Vidsels ik Boys 11 Vidsels IK
Viggbyholms IK Girls 12 Viggbyholms IK Blå
Viggbyholms IK Girls 12 Viggbyholms IK Vit
Viggbyholms IK Girls 12 Viggbyholms IK Röd
Åga IL Girls 15 Åga IL
Årsta FF Boys 14 Årsta FF
älvsby if Boys 8 Älvsby IF 2
älvsby if Boys 8 Älvsby IF 1
älvsby if Boys 9 Älvsby IF 1
älvsby if Boys 9 Älvsby IF 2
älvsby if Boys 10 Älvsby IF
älvsby if Boys 11 Älvsby IF 1
älvsby if Boys 11 Älvsby IF 2
älvsby if Boys 12 Älvsby IF
älvsby if Boys 14 Älvsby IF
älvsby if Boys 15 Älvsby IF
älvsby if Girls 8 Älvsby IF
älvsby if Girls 11 Älvsby IF
älvsby if Girls 12 Älvsby IF
älvsby if Girls 14 Älvsby IF
älvsby if Girls 16 Älvsby IF
Öjeby IF Boys 8 Öjeby IF 1
Öjeby IF Boys 8 Öjeby IF 2
Öjeby IF Boys 9 Öjeby IF 1
Öjeby IF Boys 9 Öjeby IF 2
Öjeby IF Boys 10 Öjeby IF
Öjeby IF Boys 11 Öjeby IF
Öjeby IF Boys 12 Öjeby IF
Öjeby IF Boys 13 Öjeby IF
Öjeby IF Boys 14 Öjeby IF
Öjeby IF Boys 16 Öjeby IF
Öjeby IF Girls 8 Öjeby IF 1
Öjeby IF Girls 8 Öjeby IF 2
Öjeby IF Girls 10 Öjeby IF 2
Öjeby IF Girls 10 Öjeby IF 1
Öjeby IF Girls 11 Öjeby IF
Öjeby IF Girls 13 Öjeby IF
Ørnes IL Girls 14 Ørnes IL
Ørnes IL Girls 16 Ørnes IL
Sparbanken Nord Nordbergs Buss Piteå-Tidningen Värdefullt IQ Nolia Müllers Bil